Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość Luska z W.
Jezeli o mnie chodzi to nazwanie mnie baba nie rusza, ale za babsko obrazilabym sie nawet na Komicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka z W. -----> tak, ale kochałabyś go nadal.... Tyle że to byłaby nieszczęśliwa miłość... Prawda??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wymienić Ci kto tam pisze? Po nickach?" wymien!! O poetycki :P "Czy uważasz że to w porządku, bo uważasz się za macho i w twoich ustach babsko brzmi jak komplement" Szukanie... mężczyzna nie lubuje tak w słowach... to kobiety kochaja słlowa, analizuja je i babraja sie w nich... kobiety i Ty... wczoraj cos próbowąłes udowdnic w temacie Samicy... Dzis przerzuciłes sie na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, dlaczego nie zalożysz swojego topiku..? naprawde jestem ciekawa jakie rozmowy by się tam toczyły i kto by do ciebie przychodził i po co... a ty nie jestes ciekawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"często na topiku Kucharza pisałaś Czuj się doceniona komplementem Komicznego" wczoraj Szukanie próbwał napuścic całe Kafe na Złosliwa :D Dzis stara sie poszczuć na mnie :D Facet z Ciebie pełną gębą... :D Poproś dziewczyny, pomogą Ci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Bywalec, mysle ze bym sie odkochala ;-) Komiczne, zdobadz sie na nieco wiecej obiektywizmu w sprawie tego dialogu Szukanie-Zlosliwa. Przeciez to nie Szukanie tak to wszytko rozdmuchal i naglosnil na cala kafeterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dzis przerzuciłes sie na mnie " Przepraszam bardzo, twardzielu:D To jest Świat Równoległy:) Idź na topik Kucharza i powtórz to samo o tych babskach:) A nie tak zza pleców tutaj:D Sam przyszedłeś i sam zacząłeś pisać Czujesz wewnętrzny imperatyw? Potrzebne dowartościowanie?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Komiczne, przesadzasz i to grubo. Szukanie po prostu sie bronil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczny nie czekaja na ciebie umowy do przejrzenia? bo cie wywala z kancelarii ze z nosem w laptopie siedzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komiczne, zdobadz sie na nieco wiecej obiektywizmu w sprawie tego dialogu" a ja w ogole nie wiem jak to wyszłlo - nie czytałem tamtych dialogów w ogole nie wiem jaką miały treść - wiem tylko, że Szukanie ciagle sie z czegos tłumaczył :D U Kucharza dziasiaj byłem i próbowałem go w sprawie fascynacji DDA zaczepić :P ale uciekł jak przerażony hipopotamek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Potrzebne dowartościowanie?" retro złapała. Luśka też, ale Ju nie złapała tematu :D masz tylko 2 pomocniczki, jak Ty sobie biedulku dasz radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne nie zasłaniaj się Kucharzem albo jego brakiem:D jeśli uważasz, że "babsko" w twoich ustach brzmi jak komplement i kobiety to lubią to jak mężczyzna idź tam, na tpoik Kucharza i im to powtórz:D Po prostu:) Zamiast kombinować, że tego nie ma tamto mi nie pasuje, albo zmieniać temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku - nie martw sie o mnie... mam jakies oswiadczenia o objeciu udziałów - gotowce dla notariusza na czwartek do zrobienia - czysta sztampa, uwine sie z tym szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Komiczne, nie znasz sprawy a tak sie angazujesz?? A mozna zapytac w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie tu jest dobrze :D tam jest tyle empatycznych osób, że jeszcze uznają, iż jestem biednym zagubionym chłopcem z trudnym dziecinstwem w tle i zaczna mnie pocieszac :D:D przeciez wrazliwe personifikacje słowa empatia nie potrafia reagowac agresywnie... dlatego wole zostac tutaj - przynajmniej fajnie sie pokłócic mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komiczne, nie znasz sprawy a tak sie angazujesz?? A mozna zapytac w jakim celu? " Ale jakiej sprawy? Moja sprawa tutaj, było pytanie jaka ludzie odnajduja radosc w ciagnieciu dialogów o klimacie jaki opisalem wczensiej - czyli opisywanie co wkladaja do torby na zakupy itp... ten temat znam - a o innym tutaj nie dyskutuje :D:D Oczywiscie wiem o co Ci chodziło.. O temat Szukania i Złosliwej - ale mnie ten klimat nie interesuje zupełnie.. Ja tylko zauwazylem, ze Szukanie w chwili zagrożenia skrzykuje wszystkich pod hasłem dowolnym przeciko osobie, kóra mu zagraża. Ps nie licze na obiektywny osąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła pomarańczka
Szukanie zaczynasz się zasłaniać Kucharzem i babskami z nadzieją że skopią tyłek Komika. Walcz jak jesteś facet, a nie troki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisuję regularnie, za babsko się nie uważam. Zresztą nie uważam się za wiele rzeczy za które Komiczne mnie uważa:) I moge wytłumaczyc na czym polega urok Kuchni. jeśli trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"retro ty także piszesz u Kucharza regiularnie... Czujesz się doceniona?" retro juz jest w Twoim obozie... zajmij sie werbunkiem nowych, stare beda wiernie trwać przy Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dobrze mój limit pyeeprzenia o doopie Maryni na dziś wyczerpany. Spadam pozdrawiając wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I moge wytłumaczyc na czym polega urok Kuchni" Retro - urok polega na tym, że lubisz przesranych, przefilozofowanych i popieprzonych facetów****... a potem skamlesz w 87 topikach, że mezczyzni sa źli i wyrolowali Cie n razy... pisalem Ci 100000 razy - znajdź sobie normalnego, meskiego faceta... takiego, kotry bedzie działał a nie pisał 3 godziny o wyimaginownaym obrusie **** dla zasady - to nie jest opis Szukania, żeby nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Komiczne "Oczywiscie wiem o co Ci chodziło.. O temat Szukania i Złosliwej - ale mnie ten klimat nie interesuje zupełnie.." "wczoraj Szukanie próbwał napuścic całe Kafe na Złosliwa " Wiec po co takie sady? a to tylko pierwszy z brzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto zaczął pisać o topiku Kucharza tutaj? Odpowiedź: komiczne Kto powiedział o kobietach piszacych u Kucharza "babska " ,które łykają teksty jak pelikany? Odpowiedź: Komiczne Pytam - ma własnym topiku - Komiczne prosto w oczy: czy powiedzenie za plecami (czyli na tym topiku) o kobietach , które piszą na topiku Kucharza "babska" uważasz za męskie? Chosdź raz odpowiedz tym, o których mówisz wprost - twarzą w twarz - czyli im, na tamatym topiku. Zamiast zasłaniać się publiką tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×