Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Szukanie szczerze? nie pocieszyłeś mnie! nie cieszy mnie to, że ktoś inny cierpi na bezsenność bardzo mi przykro, że Tobie także ona dokucza co jakiś czas mi się to zdarza, nawet brałam udział w badaniach dotyczących braku snu miewam okresy bezsennności, co kilka lat, trwające 2-3 miesiące - tzn w dzień np dosypiam 1-2 godziny, ale płytkim snem, z którego byle głupstwo stawia mnie z powrotem na nogi nie obniżają one mojej sprawności psychicznej, ale fizyczną tak - np nie jestem zdolna, aby prowadzić samochód, etc spokojnej nocy dziś Ci życzę i pozostałym forumowiczom również 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z teorią bezsenności i pieśnią kościelną \"Kiedy ranne (w okolicach Sydney :D ) wstają zorze..\" pozwolę sobie na migawkę obecności w Równoległości... Trzy kategorie ludzkiej, nocnej aktywności: - bezsenni - ci, którzy chcą, a nie mogą - bez wyboru - ci, którzy nie mogą, chociaż bardzo by chcieli - bezsensowni - ci, którzy mogą, ale nie chcą, bo...?? I właściwie nie ma sensu zastanawiać się, gdzie jest nasze miejsce, Ata... Moja bezsenność..przyjaciólka.. ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/moja+bezsennosc/356a192b7913b04c54574d18c28d46e6395428ab.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to miało
Ktoś mówi o bezsenności......wiem coś o niej...........znowu wiem........ pokochałem noc.......w końcu trzeba pokochać..lub pogodzić się z tym co nieuniknione......a noc......ona zawsze taka........miękka......cierpliwa....aż nużąca w tej swojej wytrwałości....jedyna....która rozumie? Ale co...można zrozumieć nocą...? Czyż świt nie zmieni niczego...nie rozwiąże dylematów.....wątpliwości.....jedynie wzrok.....ma oparcie , na czymś nieistotnym , nieważnym ? pozwala na chwilę zając umysł ....tak wolny nocą...tak nieujarzmiony ......a w dzień .......wycisza...tłumi...gaśnie , a potem z nowym szlochem przytula noc, cierpliwa , za cierpliwa - nieugięta towarzyszka, powiernica........śpijcie dobrze....kto może.... ( Szukanie , wybacz że tu wpisałem to.........i nie pytaj .........o nic) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórych zdarzeń, faktów się zwyczajnie spodziewamy.. Ba, jesteśmy pewni, że nastąpią. Coś w rodzaju zielonego światła na przejściu, kiedy się zazieleni - chwilowe niedowierzanie, niepewność dziewiczego kroku poza krawężnik oczekiwania.. A jednak Kiedy nastąpi ta chwila... Zaskoczenie? Zdziwienie, że to już? Radość z nadejścia spodziewanego? Spóźniona reakcja na sygnał? Czekam na Ciebie, szalone, oczekiwane zielone światło... I miss you like crazy, I miss you like crazy No matter what I say or do theres just no getting over you ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/zaskoczenie/ac3478d69a3c81fa62e60f5c3696165a4e5e6ac4.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miało być tak oczywiste.. Takie wzniosłe i nadspodziewanie łatwe, znajome.. Masz tę pewność, dopóki - nie przyjdzie bezlitosny Weryfikator Rzeczywistości Chcesz wiedzieć? Zapytaj! Albo nie.. domyśl się.. ...przecież to jest właśnie ten czas, czas nocnej zadumy nad tym, na co nie ma miejsca w zgiełku dnia Patrycja Markowska - Bezsenność blues i ja ------ http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/bezsennosc/7b52009b64fd0a2a49e6d8a939753077792b0554.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to miało
Proszę , pamiętaj też o ( użyję twojej przenośni) sygnalizacji....nigdy nie pali się jedynie zielone światło , a jeśli nawet ....jeśli masz nadzieję przebiec , dotrzeć na drugą stronę właśnie wtedy .....może nagle pojawić się kierowca szaleniec , który zmiecie nasze dociekania w jednej chwili.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawione słowa, któe w postaci literek nie zamilkną nigdy.. Obawy schowane głęboko, bezpiecznie nie ranią są na wyciągnięcie ręki i masz nadzieję, że nigdy nie będziesz po nie sięgał Równoległość ma cel zostaw siebie zostaw ślad po dzienno-nocnej emocjonalnej wiwiseks=cji forma?treść? nie zastanawiaj się, nie trzeba zostaw tu dla siebie, dla innych dla niewyczerpanej cierpliwości pamięci serwera wrażeń ------------------------------- Nie zasnę dotąd, póki błądzić będzie choć jeden z Was. Nie zgaszę dnia by każdy wrócić mógł nim noc uśpi czas... ------------------------------- Oddział Zamknięty - "Wierzę że moja bezsenność będzie twoja" ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/bezsennosc/17ba0791499db908433b80f37c5fbc89b870084b.html ----- Nie bój się napisać, dlaczego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobą, najlepiej sobą "Nie budź mnie, kiedy śnię, mogę być tym, kim chcę" Masz powód? Zostawić dla siebie, najbezpieczniej Warto się.. obudzić? Lunatyka chwila , droga prosta niby to do łazienki Sam Najwyższy Świt da znak wrócić do normy, do anty-symboliki na chodnik porannej toalety Masz w sobie tę gotowość? Może bez pytania o powód pomyśleć o parzystości czy jest pewna czy chciana czy wreszcie nieosiągalna na tę chwilę? Obrazy w nas.. Bezsenność we dwoje ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/+bezsennosc+we+dwoje/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to miało
Zza czarnego żagla firanki świecą uporczywie latarnie... Samotność moja nie może być większa Nie może być wspanialej i straszniej i marniej. i bardziej obco. nawet tam, gdzie nas ręce wieczności w nieskończone blade pasma potną, nawet tam, gdzie komety tęskniące, jak lecące srebrne lampy kopcą, gdzie każdy idzie drogą samotną, gdzie zapach mchów zroszonych i fiołków słodkim tchnieniem nocy nie upiększa, gdzie nie ma śmiechu, pocałunku, róży -- gdzie nikt nikogo do serca nie przygarnia -- -- -- O, o, o, by się wprawić do dalekiej podróży, trzeba takiej nocy jak ta noc, ta noc czarna, którą ja dziś przeżywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to miało
Śniło mu się ze był motylem. W roju motyli Fruwał wśród kwiatów, na ciepłym słońcu, na wietrze lekkim. Zbudził się ze snu, myślał w ciemności: Może w tej chwili Mnie motylowi, śni się ze jestem człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojedyncze światła gdzieś w oddali osiedla... nie patrząc na tekst Pani Dwojga-Nazwisk śij, człowieku próbuj choćby siłą wyjście naprzeciw żarówce wyłącz , możesz przecież Groniec - "Tylko w moich snach" ------------------------------- Kiedy domu zamykam drzwi Wstaje świt Znów wieczoru i nocy puls Zwalnia rytm By nad ranem nie przyszedł lęk - zwykły gość Kropla wina na bezsenność. ------------------------------- ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/tylko+w+moich+snach/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że ja nie sypiam to normalka w końcu stara mućka ze mnie ;) ale to, że moja córka dopiero teraz idzie się kąpać, a przed chwilą skończyłyśmy naukę, normalne nie jest :( nikt jej nie zmusza do takiego wysiłku myślę, że ambicja to przekleństwo :O jedyne pocieszenie to to, że rano się wyśpi, miała dość ciężkie zatrucie pokarmowe, więc nie pozwolę jej iść jutro/dziś do szkoły czy pocieszające jest, że jej kumpel z klasy, też jeszcze o tej porze nie śpi? [gadała z nim na NK] chyba jednak nie ... świat stanął na głowie dzieci pracują ciężko, aby do czegoś dojść czasami ciężej, niż rodzice a odpowiedź grona pedagogicznego na protest rodziców, że wymagania są ponad siły, jest prosta - nikt nie trzyma pańskiego dziecka tutaj na siłę, trzeba było wybrać inną szkołę, taką która ma mniejsze wymagania AMEN 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, wiesz przyjmij za pewność to, co w duszy Ci gra --- Ale tak jak po nocy dzień tak za złem idzie dobra cień --- Dostrzegasz już? Tam własnie jest czeka na cień gestu przywołaj nie dzisiaj jutro ten pozytywny, co wstaje nieproszony jest tuż, tuż Zamiast egzaltowanych.. takie prosto-ludyczne, które przekazują sedno ---------------------------- Jak ja mam spać, kiedy brak mi nieba Jak zamknąć oczy, wiedząc ,że Cie nie ma jak mam oddychać, jak mam się uśmiechać Już nie mam siły dłużej czekać.. --------------------------- Ja także... ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/atom+bezsennosc/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymagania Stawiane przez otoczenie ale przecież sobie samym poprzeczka dynda na takiej wysokości! uzyskać minimum? mieć poczucie średniego wyniku? być w strefie medalowej? a może pobić rekord? ZAłożenie Cel Plan Realizacja Czy wysiłek podjęty "ku chwale wymagań innych" jest NASZYM zwycięstwem? Nad sobą nad presją otoczenia wreszcie nad ambicją, której źródła nierzadko próżno szukać w racjonalnych przesłankach? "czy pocieszające jest, że jej kumpel z klasy, też jeszcze o tej porze nie śpi? " To, że nie śpi.. a któż z nas, kiedy energia i młodość w nas?:) Ale to, że na Naszej-Klasie.. Sodoma i Pozer-moria:) Dać z siebie wszystko, a potem się zobaczy... ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/wytrwaly/da4b9237bacccdf19c0760cab7aec4a8359010b0.html ----- -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem nawet nie wiesz jak "Jak to dobrze, że skończył się już Ten podły dzień, co mi Cię zabrał (...) Wiem, że trudno jest uwierzyć Jak łatwo się stać tylko wspomnieniem Ty nie przyszłaś też, zbyt ciężko jest Usłyszeć, że dla mnie Cię nie ma" Nie może być więcej słów, samych słów bądź.. po prostu bądź, to wszystko dla siebie, dla innych, dla świata NIE DLA NIEJ i pozwól, aby czas zabrał to, co złe a zachował w pamięci dla ciebie te dobre chwile tylko takie weź, zapisz, pamiętaj, wspominaj... To pomaga, wzbogaca i pozwala przetrwać.. ...aż do następonego razu - choć teraz, dzisiaj trudno ci w to uwierzyć Tak było.. ciężkie chwile, które z prerspektywy czasu i nowego, lepszego uczucia pozwalają wierzyć, ze jednak... może za rok, może z nawet za dziesięć(!) lat, ale przyjdzie i zawładnie tobą niepodzielnie życzę ci tego, kolego tak jak sobie kiedyś Przysięgam ci, że płynie czas i zabija rany tylko daj czasowi czas... ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/porzucony/902ba3cda1883801594b6e1b452790cc53948fda.html ----- a w tzw. międzyczasie jak najbardziej czyń swoją powinność .. za twoją niespełnioną.. ---- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/niespelniona/fa35e192121eabf3dabf9f5ea6abdbcbc107ac3b.html ----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to miało
Och...chyba źle zrozumiałeś....przekaz.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to miało
Czasem tak bywa gdy rozmowa ma kształt.....empiryczny.. Czy nie spełniona....nie , nie jest taka... Właśnie to "bądź" budzi wątpliwość..... Nie ma świata , nie ma innych... A trwanie....tak oczekiwane , utęsknione , spełnione budzi lek , ból czasem ..... nawet nieświadomie , nawet tylko dlatego że jesteś....wiec gdzie miejsce dla słowa bądź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie przepraszam, że wczoraj się wcięłam w Twoją rozmowę i wyskoczyłam ni z gruchy, ni z pietruchy :O ostatnio żyję w takim tempie i te nieprzespane noce, że ... zakręcona mama się ze mnie zrobiła żyję i oddycham dla córki, zapominając, że jestem jeszcze ja, mąż i ...inni bardzo przepraszam i Ciebie i Twojego Wirtualnego Gościa mam nadzieję, że nieobecność dziś, to oznaka głębokiego i regenerującego snu ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata - z dedykacja dla Ciebie - do głębokiego przemyslenia tekstu... Bo to, że coś wiesz - nie wystarczy... zwłaszcza, jesli pomimo wiedzy na ten temat, działasz jej na przekór... wyprodukowanie swietnie wykształconego, doskonale fachowego, perfekcyjnie profesjonalnego i przez to cudownie nieszczesliwego dziecka bez dziecinstwa nie jest chyba pragnieniem kazdej matki? pytam, bo nie wiem - nie jestem matka... ale bylem dzieckiem i nie chcialbym tego http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/tlove+ambicja/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjątkowo złośliwy, taką najbardziej prymitywną, prostacką, a jednocześnie świadomie zaprojektowaną, obliczoną, i dotykającą najbardziej czułych miejsc, złośliwością, post. Przekroczyło to moje wyobrażenie o tym, co człowiek może zrobić. Sorry Szukanie, za off topikowy post, ale nie mogłem sie powstrzymać :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mi się wydaje, czy ktoś tu ma niezła zrytą obsesje ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×