Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

lusia dziś nie będzie tradycyjnie i o żaden odwyk nie będę cię pytać :D zastanawiam się co prawda czy swojego zapytania {jak tam lusia na odwyku } nie wstawić w stopkę :P z czystego lenistwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze:P a co naczelny dalej odbywa rekonwalescencję psychiczną ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zimno gazeta na urlopie? ciekawe kim jesteś i tak nic nie wymysle wiec nie zaprzątam sobie tym głowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to pozostała nam kandydatura iftarowej chociaż wolałabym juz żeby to była retro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze nie myslec tyle, bo was zjedza motyle....te w brzuchu:p ********************************************** MOKRO jak w przyslowiowej..studni ********************************************** Co oznacza "wpasc z deszczu pod rynne"? Np. wylaczyc tv i zasiasc do kafeterii :p albo odjesc od obecnego bo sie spodziewa dziecka z ex podczas przypadkowego spotkanie na kawie... albo wykorzystac urlop na dodatkowa prace, a potem po powrocie z urlopu wziac lewe zwolnienie, zeby odpoczac, a pod koniec zwolnienia przypadkowo sie rozchorowac :p *********************************************** Kim jest zarowka? Kim jest CHN? Kim my wszyscy, cholera jestesmy i co tu robimy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczkaa ---- Znam Cię choć nie potrafię nazwać byłeś kiedyś bliski, ale przepadłeś we mgle Wspomnienie nikłe budzi się wciąż Bo byłeś i słowo przebiło ciemności krąg Uśmiecham się teraz pamięcią żywą Czy odwzajemnisz uśmiech Złudzenia przyczyno? Frazy piękne przykrywa cafe brud Czy jesteś jeszcze czy już się w tym gubisz Daremne pytanie - odpowiedź pusta zostanie Pozdrowienia z dedykacją dla Ciebie /szukanie dziury w całym/ ----- Znasz mnie, wiec sprobuj mnie nazwac jesli bylem bliski, mgly powod istnieje Na pewno pamietam, tak samo jak Ty I jestem, wciaz jestem..gdzies obok Wspomnienia zostaly, znasz mnie wiesz celowo schowane na wyciagniecie reki do szuflady Odpowiedz na slowa pustka nie istnieje jest ukryta na potrzeby chwili Moze takiej jak ta wlasnie -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie a nie możesz po prostu napisać " to nie ja jestem naczelnym " ?? :D zawsze to jeden kandydat z głowy.......... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i przydałoby się, żebyś w tym momencie trzymał rekę na biblii........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szukanie a nie możesz po prostu napisać " to nie ja jestem naczelnym " ?? " A widzialas kiedys polityka, ktory mowi, to co mowi? :) Oni najczesciej mowia: nie potwierdzam.. [no, zaprzeczyl!] ...ale i nie zaprzeczam [choc potwierdzenia nadal brak] Co ci przeszkadza kryminal? :) Mnie absulutnie to nie meczy. Dopoki czytam i wciaga mnie akcja , nie mam specjalnie powodu, zeby siegnac na ostatnia strone i dowiedziec sie za wszelka cene, kto jest morderca :) Pytanie: Kto? - bylo na zasadzie rzucenia kostki...domina: wiadomo, ze musi stanac na ktoryms boku, ale przeciez kostak domina nie do tego sluzy, zeby nia rzucac, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzialas kiedys polityka, ktory mowi, to co mowi? szukanie a szykujesz się na kandydata do euro wyborów?? nie (przynajmniej mam taką nadzieję) nie ściemniaj tylko odpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zapytam inaczej czy masz jakies alibi????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały SZukanie nie odpowie TAK lub NIE tylko po swojemu :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim był naczelny? ta myśl natrętna spać Nam nie daje i budzi grozę każdy jest ciekaw,więc niech się przyzna to wredna baba czy też mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rymach ukryta prawdy cząstka Lecz wyjść nie chce z tej przeszłości szuflady Wspomnienie wróciło bo słowo to samo Choćbym nie chciała serce i tak Cię poznało Co więcej dziś mogę przesłać Ci w darze Tylko słowo w uśmiechy skąpane Życzliwości pełne i zrozumienia Na lepszy w tym życiu model istnienia Byś znalazł to czego w mrokach szukasz I w końcu ta swoją perłę odszukał Gdy staniesz na rozstaju dróg nie wiedząc którą drogą pójść Posłuchaj serca, choć może rozumu Na pewno nie warto wtedy słuchać tłumu Choć kafe papka wszystkiemu zaradzi Ty słuchaj siebie a nie cebyerludzi Miłego wieczorku życzę, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, żarówka zawitała po zmroku. Nie napracujesz się teraz, bo przed nami najdłuższe dni w roku. A do jesieni może się wszystko zmieni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rymy dradzaja przeszlosci cienie zabawa slowem zastepuje zdjecie Wspomnienia zamkniete w szufladzie Uwalnic ich nie mozna, nie trzeba Wazne miejsce w sercu, w pamieci, na zawsze. Niczego wiecej dac sobie nie sposob Usmiech na szczescie, refleksyjnie mily i zyczliwa szczerosc pelna wzajemnosci Szukanie niezgodne ze swiata porzadkiem przeblysk intuicji podarowal Ciebie Szukac? Jedynie powtorki przypadku Ironia poplatala losy, nasz, jej, jego Znalazlas szukajac, bez szukania wcale Sluchajac siebie sluchac takze ludzi mnogosc ludzi, zdarzen znudzi sie - nie znudzi Patrze tylko. Na zycie przyjdzie jeszcze czas. Prawdziwe. ---- Rowniez Cie pozdrawiam, cieplo, serdecznie i ze wspomnieniami, ktore zostana na zawsze...jako wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczne są Wasze wiersze
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lepszy wrobel na kafeterii niz zabrudzony dach zycia" Też prawda, przy czym w moim przypadku zmieniłabym zabrudzony na znudzony. :) Cześć, Zielona. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepszy zabrudzony i zanudzony dach niż bite trzy godziny na próbach komunijnych w zimnym kościele- gdy masz gorączkę rozkosz życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamięć a może tylko złudzenie Że ktoś podobny lecz nie wspomnienie Losu przypadki rzucają nami Lecz i tak na końcu zostaniemy sami Może Cię z kimś mylę Nie tego prawdziwego cienie widzę Kimkolwiek jesteś do tego podobny Bądź radosny, wiecznie pogodny Choć nieraz smutek zajrzy Ci w oczy Ciebie niech uśmiech i siła z duszy uroczy I zawsze tam będzie na serca wyschniętej glebie To małe ziarenko, co z braku warunków prawie umarło Lecz gdy wierzyć będzie, słabości odrzuci To szansa na miłość kiedyś znów wróci W tym gąszczu pomyłek, błądzenia przez życie Jak rozróżnić co prawdo a co już złudzenie Pozdrowienia dla Wszystkich, i obyśmy za bardzo nie błądzili i w końcu zaleźli to, czego szukamy Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMMM bardzo ładnie wróbelki kafeteryjne ćwierkają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy wciaz o tym cwierkaniu, gruchaniu...zachcialo sie wam? :p Mowil pewien alfons...czy jak mu tam bylo :) Ildefons Konstanty na chrzcie mu dali ----- Wróbelek jest mała ptaszyna, wróbelek istotka niewielka, on brzydką stonogę pochłania, lecz nikt nie popiera wróbelka. Więc wołam: Czyż nikt nie pamięta, że wróbelek jest druh nasz szczery?! Kochajcie wróbelka dziewczęta, kochajcie, do jasnej cholery! ----- ************** Dodac nalezy, ze mizerny taki... Lozko mu sie marzy a tu krzaki, krzaki, krzaki. Bez pani, ptaszyna. Ulice wyciera.. Pozwolcie wejsc do gniazdka! Bedzie cwierkal, jak cholera! ************** Popatrzcie, niewdziecznice, jaki on biedaczek... ----- http://ptaki.polska.pl/baza_gatunkow/gallery/slide,Wrobel_domowy,pid,185290,gid,187185,cid,993.htm?sh=3 ----- A samica wrobla wypasiona i dorodna :D ----- http://ptaki.polska.pl/baza_gatunkow/gallery/slide,Dorosla_samica_wrobla_(Passer_domesticus)_,pid,64255,gid,187185,cid,993.htm?sh=1 ----- Cwir, cwir... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*zdaje sie, chcialem wejsc na te strony od kuchni, a tu przez dzrwi trzeba, no! ----- http://ptaki.polska.pl/baza_gatunkow/gallery/slide,Wrobel_domowy,pid,185290,gid,187185,cid,993.htm?sh=3 ----- ----- http://ptaki.polska.pl/baza_gatunkow/gallery/slide,Dorosla_samica_wrobla_(Passer_domesticus)_,pid,64255,gid,187185,cid,993.htm?sh=1 -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwie niewazne, jak wrobel wyglada. Chyba pelna zgoda co do tego, ze ********** WYGLAD PTAKA NIE JEST WAZNY ********** :P Wazne, zeby dziob mial sprawny. ------------------------ Ćwierkają wróbelki od samego rana: - Ćwir, ćwir! dokąd idziesz Marysiu kochana ? A Marysia na to radosna, wesola: - Ćwir, ćwir! Dzis niedziela, ide do kosciola. ------------------------ Czyzby? Mala hipokrytka.... ----- http://w989.wrzuta.pl/audio/8dIdSHDiN3a/big_cyc_-_marysia ----- :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×