Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

tyle na forum tematów w sam raz dla hołoty, nie możecie oszczędzić takiego giganta kafe sceny jakim jest ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie Lusia nie bulwersuj
mnie skasuje sobie Szukanie bo wie, ze musze pobroic a szczegolnie u Niego za reszte nie odpowiadam cusz :classic_cool: zrozum to moi wierni fani masz 👄 i uspokoj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy Windsór
Kocham Janusza :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli Szukacz to Janusz
to też kochamy Janusza a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukacz, tzn. Dziura
podaj imię ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor nawala retro
z innymi nie :D:D nie ma na imie janusz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukający dziury w całym
Podać imię swoje, to wyjawić część siebie. Wszystkim wiadome jest, że imię, jakie nosimy, jakie Nam nadali Nasi Rodziciele, ma, może odzwierciedlać Nas, mieć wpływ na Naszą osobowośc i charakter Więc.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukacz, tzn. Dziura
szkoda , jeżeli to prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukający dziury w całym
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbjudxcvbn
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto podaje dane na kafe
Trzeba byc uposledzonym umyslowo aby podawac o sobie informacje ludziom z takiego forum jak Kafe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasady jak mówią są po to
by....... Szukanie to Szukanie Szukanie to gdybanie Szukanie to nie wiadoma Szukanie to podobno mężczyzna do tego przystojny Imię to wpis i nazwa własna, pisana wielką literą a że Szukanie to Ktoś, piszemy wielka literką wszystko co o Nim chyba jeszcze się nie obudzić moje palce 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię gumełe-balonełe
To już nie świat równoległy a jeden wielki śmietnik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w świecie równoległym
nie ma miejsca na smieci ? zawsze znajdzie sie ktoś, kto posprzata :) ja chetnie, tylko oprócz zapału potrzeba tez i pstryczka, nie zapłonu Szukanie sam sobie zrobi wiosenne porządki :) w końcu to Jego królestwo. Jest ostatnio małosystematyczny ale bedzie jak zwykle skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będę sprzątać
po uporczywych śmieciarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będę sprzątać
trzeba podać na śmietniku własne posty do skasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilez mozna podawać
i tak nikomu sie mnie wykastrowac nie chce nawet zgłos łosiu, mnie ignoruje dlatego jak trolowałam tak troluję czasem zdarzy mi sie coś w afekcie popełnić, co nawet da sie przeczytać i tego tez nie chca kasować mój świat równoległy, znaczy kafe, zbiesiło sie na mnie i nawet :) nie pomaga może to pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos wie gdzie sie teraz
zglasza cokolwiek :O redakcja ma w dupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest śmietnik
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie zbiorowe
No właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie zbiorowe
przejdzmy do kolejnego zestawu Kiedy bedzie seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie zbiorowe
to sie dopytaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie zbiorowe
Seks będzie niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie zbiorowe
to długo czy krótko, bo to istotne jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wpisałam i dobrowolnie
chce poddac sie karze, ale :) za kare mnie nie wykasuja, chyba :) Szukanie, nie kryj sie po ciemnych kacikach kafe, udajac podrywacza i łamacza niewiescich serduchów, tylko wpisz sie a moze poskutkuje i Twoje proszenie o posprzatanie stanie sie czynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałoby sie napisac i zanuci
otwieram wino ze swoja dziewczyną tylko że sama jestem dziewczyną 😭 jest sobota, skonczona roota i wypijmy za błedy :classic_cool: ps. skoro mnie nie kasuja tzn, ze moge smiecić ? czy ignorancja całkowita i topike upadło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby zastanowić się nad fenomenem kobiecej niezależności, to można by dośjść do nieco zaskakujących wniosków... Dlaczego kobieta CHCE być niezależna? Dlaczego MUSI taka być? I co powoduje, że w konsekwencji mężczyzna MUSI CHCIEĆ się do tego dostosowywać, bo inaczej albo koniec związku, albo uległość? Że jest jeszcze inna opcja? Tak, oczywiście, że jest. Mamy oto dwoje ludzi, które niby chcą, niby nie wiedż czy chcą, a w zewnątrznym przejawie hardości ducha i skrywanych mniej lub bardziej jawnie obawach nie decydują się więcej, niż by wynikało to z normalnej kolei rzeczy. Najtrudniej się rozumieć bez żmudnego dochodzenia do tego, co dla drugiej osoby jest aż nadto oczywiste. ***************** http://www.youtube.com/watch?v=ccSsS18RRBA&feature=related ***************** Tylko się nie udławcie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie dajcie się zwariować na punkcie ciacho i macho! O krowie (buhaju??), która dużo muuuuuczy (bo beeeeczy beksa, a meeeeczy zagubiona owieczka pośród stada męskich baranów) powszechnie wiadomo, że jest to okaz lekceważony i rozpoznawany po mniej więcej pięciu minutach (albo pięciu postach). W rzeczywistości nie jest to takie proste... Nieraz trzeba się aż po mydło schylić, aby kark godny siłowni i głos obijający się po uszach testosteronem odróżnić od kwilącego z braku mięty dzieciątka, zagubionego pośród ciężaru otaczającego je świata kobiet ************* http://www.youtube.com/watch?v=ZdMWbsGJMZA&feature=related ************* Pozory mylą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×