Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość może warto spróbować ??
http://signup.wazzub.info/?lrRef=da26814a WAZZUB - a co to takiego:) WAZZUB jest pierwszą prawdziwie globalną społecznością internetową, która chce płacić nam, użytkownikom fazy pre-launch (faza przed-startowa) tylko za korzystanie i polecanie jej innowacyjnej i zupełnie darmowej strony internetowej. To przełomowy koncept dzielenia zysku! Czegoś takiego jeszcze nigdy nie było! Nie przegap okazji! Projekt nazywa się WAZZUB. Wersja pre-launch rozpoczęła się 1 stycznia 2012 i trwać będzie do 09 kwietnia 2012 roku. Firma będzie płacić użytkownikom 1$ miesięcznie (przez czas nieograniczony) za każdego członka zaproszonego z polecenia w okresie pre-launch (do 5-ciu generacji w głąb). WAZZUB to globalny projekt rozwijany przez kilku partnerów biznesowych z USA, Europy, Indii i Chin od roku 2007. Dotychczas zainwestowano już 2.000.000 $. Do pełnego startu projektu (09.04.2012) planowane jest pozyskanie, co najmniej miliona członków. Obecnie codziennie rejestrowanych jest ponad 50 tys. nowych członków. To absolutny rekord Internetu. Podobnie jak Google i Facebook, WAZZUB będzie zarabiał na reklamach. WAZZUB zaoferuje użytkownikom darmową, perfekcyjną stronę startową www wyposażoną w: mocną wyszukiwarkę, spersonalizowane wiadomości, spersonalizowane oferty, gry, wideo, ulubione linki, itp. Dodatkowo będzie mnóstwo darmowych ofert, przykładowo: obiady w restauracji, podróże itp. Firma postanowiła pozyskać miliony użytkowników poprzez polecenia osobiste. Dlatego też zamiast wydawać miliony dolarów na reklamę i marketing, będzie płacić swoim członkom za polecenia. Ale uwaga, ta niesamowita oferta jest ograniczona czasowo tylko do 09.04.2012. Ile można zarobić promując WAZZUB? Jest tu szansa na zarabianie naprawdę poważnych sum. Za każdego zaproszonego członka, niezależnie czy z bezpośredniego polecenia czy pośrednio (do 5-ciu generacji w głąb), firma będzie wypłacać około 1 $ miesięcznie (przez czas nieograniczony). Twoje dochody będą zależały od ilości zaproszonych członków. Przykłady: 1. Jeśli zaprosisz bezpośrednio tylko 3 osoby i każda z nich (aż do 5-tego pokolenia) zaprosi też tylko 3 osoby to będziesz zarabiał: 3 + 3*3 + 3*3*3 + 3*3*3*3 +* 3*3*3*3*3* =**363$*miesięcznie. 2. Jeśli będą to 4 osoby, twój dochód wzrośnie do: 4 + 4*4 + 4*4*4 + 4*4*4*4 +* 4*4*4*4*4 =*1.364 $*miesięcznie. 3. Przy 5 osobach będzie to już: 5 + 5*5 + 5*5*5 + 5*5*5*5 +* 5*5*5*5*5 =*3.905 $*miesięcznie. Chyba zgodzisz się, że nie jest trudno zaprosić kilka osób do zupełnie darmowego, innowacyjnego projektu, który oferuje możliwość poważnych, stabilnych dochodów za tak prostą czynność jak polecenie projektu kilku znajomym osobom. Wszystko to jest (i zawsze będzie!) zupełnie za darmo, nic nie trzeba inwestować, wystarczy się zarejestrować i przekazać informację następnym chętnym. Firma nie będzie wymagała żadnej innej pracy, instalowania jakiegoś oprogramowania, kupowania lub sprzedawania czegokolwiek. Pomyśl jak wielkie mogą być twoje dochody jak włożysz w to trochę więcej wysiłku i zaprosisz kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt osób - nie ma tu żadnych ograniczeń. Możesz zarabiać nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy $ na miesiąc. Raz stworzona przez Ciebie "rodzina WAZZUB", będzie Ci przynosić pasywny dochód, co miesiąc przez nieograniczony czas. Aby zacząć zarabiać wystarczy się zarejestrować i zacząć rekrutować nowych członków. Rejestracja możliwa jest jedynie z linku osoby polecającej, już zarejestrowanej. Faktem jest, że takie firmy jak Google czy Facebook zarabiają miliardy $ co kwartał tylko dlatego, że my, użytkownicy Internetu korzystamy z ich usług. Czy my coś z tego mamy?zapytajnik Niestety nie. Właśnie teraz nadszedł czas, aby zrozumieć, że to MY "użytkownicy" będziemy decydować, kto ma zarabiać duże pieniądze. Jak to zrobić?1. Wejdź na stronę: WAZZUB - a co to takiego:) 1. Wejdź na stronę: http://signup.wazzub.info/?lrRef=da26814a 2. Wypełnij ramkę na dole i naciśnij słowo "join" - dostaniesz e-maila z potwierdzeniem /może być w folderze spamu - zależy od skrzynki 3. Skopiuj link referencyjny, który Ci się wyświetli po zalogowaniu 4. Wyślij go do wszystkich znajomych i daj im szansę w bezprecedensowej możliwości stworzenia "globalnej społeczności, która płaci za używanie jej home page

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamy szukamy
i kochamy dziure w calym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam szukam
szukam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenon z talesu
Dziura czyli Szukanie czyli Ciacho jest juz nie do wyrwania, więc sobie darowujcie poszukiwania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cały etat poszukiwawczy
skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam szukam
szukam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to skąd wiem, wiem
bo niemozliwe, żeby takie Ciacho chodziło wolno :) nie ma siły, by jakaś lalka Go nie przysposobiła sobie. Pozostaje Wam tylko wzdychać i...szukać ;) dla łapacza o ile jeszcze łapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam szukam
szukam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wszystkiego co się
da teleskop proszę laboratorium jak Zagadkach k. badanie dna , skóra , włosy, ślady na ubraniu do kogo należy? mroczne straszne policjantka nieustraszona łapie najgorszych zaraza wie kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam szukam
szukam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam szukam
szukam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy ruszyć głową
i znaleźć rozwiązanie zacznijmy od zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zaczynam ja
jestem zero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany Karpaczem
Śliczniotka, byłaś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam Ci ja w Karpaczu
Bierutowicach i nawet na Śnieżce ja byłam i nad małym stawem mieszkałam i Polane zaliczyłam Słowiczka jak ptaeszek tez pewnie bwac i tu i taaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie stalo z tym tematem
kiedys bylo tu o wiele ciekawiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj strone wczesniej
i napisz cos ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorym chyba nie chce sie
wpisywac widzac w wiekszosci wpisy L leniucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisy L sa calkiem spoko
ale te wpisy tak jak ten powyzej o wpisach L to jest glupota i nic nie wnosi ciekawego do tematu tak jak moj wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś Tam....
Niestety posty leniucha która zawsze pisze w orencz pod 100 nicków działają odpychająco:P na wielu ludzi i nie ma co się oszukiwać, że jest inaczej. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewiwe jest spoko i proszę się
odchramolić od L , a pisać o sobie , albo np. o dziurach na drogach i nowych autostradach, po zimie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie zjebalo temete
niektorym sie nie chce pisac a inni nie lubia takiego czegos jak to cos na kogo pisza el i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam Ci ja w Karpaczu
tylko jedna osoba mnie lubic na tym zajefajnym forum innym Brutusom dzieki za szczekanie :classic_cool: ze tez nie moge trwac na posterunku 30h/ na dobe zaniedbalam kogos chyba co do Karpacza to nie kłamię ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam Ci ja w Karpaczu
samo racja to nic mi nie mówi :classic_cool: sie mozesz rozwinąc we wontku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklejcie jakies foty zeby nie
bylo nudno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rentegen panoramiczny
szczenk wkleic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×