Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Łatwo dojść facetowi do wniosku, że im więcej wie o kobietach (a szczególnie o tej jedynej), tym wie mniej. ************************* ZROZUMIEĆ KOBIETĘ ************************* Fenomen? Niekoniecznie. Raczej prawidłowość. Kobieta śpiewając: "Im więcej Ciebie, tym mniej, bardziej to czuję, niż wiem" - daje do zrozumienia, że nadmiar obecności działa odwrotnie, chociaż owo przeczucie opiera zazwyczaj się na wiedzy zaczerpniętej z poradników typu "Jak złapać męża, by nie uciekł" tudzież na rubrykach porad sercowych z różnych Dobrych Rad. Mężczyzna mówiąc: "Ależ rozumiem, Cię, kochanie!" - mówi tylko, że rozumie. Co nie ma potwierdzenia w rzecywistości. Sprawdzimy? Oczywiście, ta hipotetyczna męska znajomość psychiki kobiet opiera się zazwyczaj (spytajcie swoich facetów) na głebokiej analizie literatury psychologicznej oraz licznych case studies, dokonanych na żywej tkance związku z poprzednimi partnerkami. Jak więc wytłumaczyć fakt, że najczęstszym wnioskiem po tzw. męskich dyskusjach są sformułowania typu " za babą nie trafisz" albo "ja jej przytakuję i tak robię swoje, bo inaczej bym zwariował"? Panowie! Czas obnażyć całą prawdę! Ta cała nasza merytoryczna wiedza oparta jest na... braku wiedzy! Sięgnijmy na początek do literatury poradnikowej. Wszystko, co mężczyźni wiedzą o kobietach ************** http://www.youtube.com/watch?v=5J3hCkbMhkQ&feature=related ************** Ale skoro autor jest ekspertem od rozumienia kobiet, to czego można wymagać od jego czytelników? To może zwrócić się w stronę filozofii? Nie, to nic nie da. Przecież "Wiem, że nic nie wiem" - też powiedział facet! A współcześni prawie-macho? Mają jakieś bardziej konkretne rady, zapełniające puste kartki? ************ http://www.youtube.com/watch?v=7nD6Bhjymh4&feature=related ************ Tez nie... zbyt powierzchownie, w przaśno-polskiej stylistyce. Więc? Zagraniczni panowie są mniejszymi prostakami. Podobno. ************** http://www.youtube.com/watch?v=qDJs2quXZ0M&feature=related ************** No tak... Pozostaje pozostać dyletantem w tej wiedzy tajemnej. Co niniejszym czynię z radością, ponieważ czego oczy nie czytają, tego mózgowi nie żal. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna wiosna tego
roku nie zachwyci mnie swoimi barwami i swiezoscia z za firanek przezedzonych rzęs czy przerzedzonych trudno zamglonym oczom bedzie dostrzec to co piekno wiosny niesie ze sobą moze wtedy kiedys powinam posluchac i przestac tu pisac moze ta zalosna klatwa pisana tu iby zartem czy serio ma sile sprawcza placze a moje łzy niech zmyja cale zło jesli takie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzruszające... dawaj ten numer marnoto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie mija tak jak życie, L... PS. W wersji pierwotnej było o bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"placze a moje łzy niech zmyja cale zło jesli takie jest" Ciało czu dusza? Płacze, cieszy się, przeżywa dowolne emocje - żadnej różnicy w odbiorze nie ma. Cierpi się/cieszy się człowiek zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Ważny jest.. odbiorca. i powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz odp Szukanie
22:54 [zgłoś do usunięcia] Dobry wieczór Szukanie Skradam się pod osłoną nocy, ale chyba to i tak nic nie da Ciemność zawładnęła mą duszą i tylko nocą mogę się do tego przyznać. i do tego, że chce Cię przeprosić. Wiesz za co. Co mam jeszcze dodać że przypadkiem nie zgadzam się z tym co serwuje zycie ? że przypadkiem jest odrobinę za mocno ? że przypadkiem nie potrafie przyjac wiadomosci, ktore przypadkiem sa prawdziwe? że przypadkiem w tym momencie robie z siebie.... no wlasnie znalazlam sobie inne miejsce na kafe do tego by sobie powyc i posmutac w samotnosci tylko ktos sie mna zainteresowal nie wiem po co przypadkiem nie weim juz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i przypadkiem odbierz
wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i do tego, że chce Cię przeprosić. Wiesz za co." Nie, kompletnie nie wiem. chyba, że masz na myśli pisanie tutaj. Jeśli przelewasz swoje myśli - zapraszam je, niech będą zajmować swoje miejsce. "i przypadkiem odbierz wiadomosc" Jaką wiadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba byc straszna desperatka
zeby zawracac sobie glowe kolesiami z kafe. zacznijcie sobie w koncu szukac goci w swiecie rzeczywistym tepe pipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem za co przepraszam
i nie za pisanie tutaj, chociaz po czesci moooze mysli ? nielatwo je ogarnac i skleic z literek w slowa źródełko wysycha wiadomosc ? wlasnie za to przepraszam jesli poszukasz, znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slad zostawiam,
stąpnę cicho delikatnie by nie zbudzic nie wystraszyć czy wszytsko w porzadku zobaczyć równie cicho uciekam a moze chwilke poczekam nie, lepiej juz pójde sobie jedyne co pozostało po Tobie to... mysli niepokój oddaj mi mój spokój a ja zabiorę ślady swoje niech zostana ze mna jako tylko dla mnie i moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poezja , witam wszystkich
:) co was ciekawi i fascynuje w świecie? jakie macie wrażenie i poglądy? rodzi się wiele pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slad zostawiam,
to tylko slad nic więcej :) sie kafe zawiesza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślad ręki lub nogi
uśmiechu na papierze:) zapachu na ubraniu głos w filmie lub kasecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slad zostawiam,
nie napiszę juz słowa :) jestem juz gotowa :) milczenie jak mowią złotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślad odciśnięty w piasku,
glinie jak gwiazda uwiecznia siebie:) płyta lśni blaskiem i napis na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to powiedziec..
"zeby zawracac sobie glowe kolesiami z kafe. zacznijcie sobie w koncu szukac goci w swiecie rzeczywistym tepe pipy." i tu sie z Toba zgodze..ale jak widac maja z tym problemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę tylko jednego... Rozbrająca prostota, jedynie słuszna (sic?) decyzja., najbardziej oczekiwana chwila... - Czy można inaczej? Na pewno tak. - Czy można chcieć inaczej? Z pewnością. Właściwe pytanie. Zadaj właściwe pytanie. Czy chcieć inaczej musi oznaczać - chcieć lepiej? Dla siebie i kogoś drugiego? Myśl. Prosta. Niektóre kobiety nie powinny zajmować się... ************** http://www.youtube.com/watch?v=kVaGLwMWRrY&feature=related **************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie stadion narodowy
tak jest na całym świecie, tak było, jest i będzie. Jeśli coś działa, to zawsze może się zepsuć i kiedyś na pewno się zepsuje. Wszechświat dąży do stanu jak największego nieuporządkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno minął dzień, ironicznie nazwany przez mężczyzn Świętem KOBIET... ******************** Dzień mężczyzn - 8 marca ******************** 8 Marca - będący bezsprzecznie świętem mężczyzn - dobitnie pokazuje, jak szowinistyczne, samcze nastawienie do kobiet może znaleźć zwoje odzwierciedlenie w przebiegłej zmianie znaczenia. W tym dniu większość mężczyzn doznaje nagle olśnienia, że oto można za pomocą życzeń i bukietu kwiatów uzyskać przebaczenie win i codziennych zaniedbań kobiet, które ponoć pochają. Można się dowartościować we własnych oczach jako ten prawdziwie kochający, wynoszący na piedestał kobietę. A tylko "przypadkiem" podniesć własną samoocenę spokojnie przy goleniu spojrzeć w lustro z konstatacją: - Ależ ja, kurwa, jestem męski, kwiatka dałem i życzenia złożyłem! Nie ma co, stanąłem na wysokości zadania! W nocy należy mi się nagroda! W jakim celu obchodzimy np. Dzień Dziecka? Czy nie dlatego, żeby zadośćuczynić milusińskim nasz dla nich codzienny brak czasu? I po to, by uspokoić własne sumienie, że jesteśmy dobrymi rodzicami? Bo ta nasza ciężka praca to dla kogo niby? Przecież dla nich! A że one tego nie widzą (wszak są tylko ziećmi i docenią dopiero wtedy, kiedy same będą miały własne dzieci), to możemy im przypomieć o tym, że je kochamy chociaż przy okazji Dnia Dziecka. Ten jeden dzień w roku (i urodziny na dokładkę) damy radę wytrzymać przecież. A Dzień Matki? Na co dzień zabiegani, nie mamy czasu na telefon czy odwiedziny u Rodzicielki, bez której poświęcenia przez lata nie mielibyśmy możliwości czerpać dzisiaj z życia. Jeden dzień mozna Ją uczcić i wynieść pod niebiosa, by dowartościować się jako te dobre, kochające dzieci. I przykładów można przytaczać więcej. Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych (3 grudnia) - w którym to dniu wspaniałomyślnie stwierdzimy, że my sami wprawdzie jesteśmy sprawni, ale gdyby (odpukać) stało się nam coś w przyszłości, co ten stan zmieniłoby diametralnie, to wtedy od zdrowych (takich jak my dzisiaj) będziemy oczekiwać choćby dobrego słowa 3 grudnia... Dlatego my dzisiaj też możemy powiedzieć, że jesteśmy z nimi całym sercem, a co... stać nas na taki gest. I nie ma znaczenia, że przez większość roku nie mamy czasu dla swoich dzieci, niepełnosprawnego sąsiada czy własnej matki... Ważne, że dowartościujemy się w dniu swięta i już jesteśmy happy. 8 marca - Dzień mężczyzn. Dumnie kroczących z kwiatami i niosących dobre słowo, które już nierzadko dzień później może zamienić się w codzienne, standardowe byle co. Jak jeszcze świeży wczioraj, a dziś przywiędły od codzienności kwiat. Dlatego jestem przeciw. Niech mężczyźni nie dowartosiowują się kosztem kobiet raz do roku. Niech widzą w kobietach, które kochają, to "coś" bez umownej daty. Bez tego owczego pędu i tradycji, która pozwala uspokoić własne, pełne zaniedbań sumienie. Kochajmy i doceniajmy się codziennie, bez specjalnej okazji. I wiem, że nie tylko ja jestem tego zdania. ************* http://www.youtube.com/watch?v=prkUcaw7k6M&feature=related ************* A święto? Cóż... zostawmy je tym, którzy na to zwyczajne uwielbienie nie mają czasu ani ochoty. I dlatego muszą pamiętac o nim choćby raz do roku. Zawsze to coś, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie tez wstawia kity na
priwie naiwnym babom z kafe jak kucharzyna ? :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego wyżej
Autor chyba nie jest aż takim desperatem jak to coś z nickiem kucharz niezdarny. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysatrczy napisac slowo
a juz pomarancze wesza :) Szukanie sms, odbierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie roznica miedzy jednym a
drugim,podobni starsi faceci wyrywajacy dupy na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×