Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość cóż za krótkie i zwięzłe i
konkretne ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ale tylko symbolicznie.. Większa ilość jest szkodliwa dla bezpieczeństwa rozwoju sytuacji Z drugiej strony... Pójście w tango w środku tygodnia...hmm - kusząco brzmi...\" No i jakoś się oparłam - \"dla bezpieczeństwa rozwoju sytuacji\" jestem trzeźwa w środku tygodnia. Zaczekam do piątku ;-) http://korkibit14.wrzuta.pl/audio/9pevkZMamK/the_cure_-_friday_i_m_in_love_wersja_normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotko w tym szaleństwie dotyczącym ironii losu jest metoda... Dobór naturalny, selekcja, przyciąganie się przeciwieństw, igranie z ogniem czy sięgnięcie po niemożlwie.. Co ma być, to będzie.. Nie godzę się na takie podejście, ale nierzadko zbyt wielkiego wyboru aby mieć większy wpływ niż chcielibyśmy mieć - nie mamy.. ------------------------- Dla lżejszego porównania.... ********************************************* POPATRZ NA ŚWIAT KOCIMI ŚLEPIAMI... ********************************************* Na przykładzie kota (który też ma swoje kryteria doboru Pani /Pana... Mózg kota - podobnie jak faceta:p - ma ograniczone sposoby postrzegania świata... Gdzieś tam... w zakamarkach kociej świadomości... czai się kocia miłość do... koci sytarch przed... kocia indywidualność i przywiązanie zależne od... Porównajcie, Drogie Panie: ---------------------- http://c.wrzuta.pl/wi4451/8f13441600053c3f4630ba2a/mapa...mózgu%20kota?type=i&key=sZ1Qidvjrs&ft=f ---------------------- Czy takie obszary kociego mózgu, jak: "nieopanowany lęk przed odkurzaczem" "wykrywacz otwieranych puszek" tudzież "Mechanizm , który w kilka sekund zmienia rozkosznego, mruczącego kotka w dzikiego, drapiącego pazurami psychopatę"... ... nie przypomina wam ... waszych eks? :p:p:p ------- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/kocur/1b6453892473a467d07372d45eb05abc2031647a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Witam🖐️ I tu zmiany? Nowe stopki, nowe nicki... A to dopiero początek... :) Pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Scarlet, bardzo chętnie.:) Ale dobrowolnie najlepiej, nie z przymusu, bo ostatnio zaobserwowalam ujemną korelację pomiędzy aktywnością na kafe a powodzeniem w uczuciach. Najpierw jednak niech sprawa związana z powodem mojego zniknięcia pokryje się choć trochę kurzem. Potem wezmę z Ciebie i Polci przykład i zmienię nick. I będzie git, popiszemy sobie jeszcze trochę, mam nadzieję.:):):) A tymczasem w niecierpliwym oczekiwaniu na weekend: http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/rodowicz/da4b9237bacccdf19c0760cab7aec4a8359010b0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainspirowana atmosferą dzisiejszego wieczoru w Równoległolandzie podrzucam podejście bezpośrednie :D To chyba będzie podobnie jak Szukanie o tym kotku i myszce? ;-) http://sega.wrzuta.pl/audio/5V06CGB6CP/touch_and_go_-_would_you_go_to_bed_with_me Justys 🖐️ :) Jak miło Cię widzieć! Oby jak najczęściej. Myślę, że są osoby, które w sieci pasują najbardziej do kafeterii ;-) i Ty, podobnie jak ja, właśnie do takich osób się zaliczasz. Albo inaczej - w głowie mam już fixed obraz tego miejsca, i Ty jesteś jednym z ważnych elementów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett to był cios poniżej tego, no, pasa.. Kogel-mogel to jeden z moich ulubionych filmów.. Poznał ją, kontrolował sytuację i nie pozwolił jej ani na moment się oddalić.. ..a ona była mu za to wdzięczna.. I najważniejsze - razem dali radę wszelkim przeciwnościom.. Nie....... tak się nie robi.. lepszy jest Camp Nou albo inny komiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rett Kogel Mogel On nie był w jej planach ,nie pamietasz tego?Broniła sie przed tym uczuciem,wręcz była zła na Niego ze od Niej nie ucieka .Potem sie poddała temu uczuciu. Naszła mnie taka refleksja.Żałuje ze miłości nie mozna zaplanować,ot tak jak prania w automatycznej pralce. pranie wstepne,namaczanie dopiero potem wirowanie.Wszystko po kolei. A w życiu...zaczyna sie od (za)wirowań. CAmp,Komiczne Ty a może i inne nicki ...jesteście tylko literami na monitorze,ktore wkładają łapy w ogień,by zaraz je wyciągnąć. A mnie ta zabawa już nudzi.Bo ja chce czynów a nie słów.:P Tak już nie chce...... http://avvenentanin.wrzuta.pl/audio/nps73Bcq15/tymon_the_transistors_-_wirtualna_milosc och Rett ,Pola Ju one lepsze od Scarlett :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett On nie był w jej planach - tak jak ona w jego.. Spotkał ją przypadkiem. I stało się.. Konsekwencja JEGO czynów - których sama tak bardzo potrzebujesz - doprowadzila do tego, że nie tylko przestala się bronić, ale zapragnęła go równie mocno, jak on jej - od samego początku, kiedy tylko ją zobaczył.. Wkładanie łap w ogień.. jest niebezpieczne tylko wtedy, kiedy ogień nieustannie ostrzega, że parzy, że może spalić uczucie tego, kto się tylko zbliży.. Zamiast zachęcać fascynującymi płomieniami, iskierkami które tajemniczo wzbijają się w niebo i ciepłem bijącym z temperatury obietnicy - Twój ogień przypomina płomień ... spawarki... zimny, nieprzystępny, złowrogo obiecujący tylko zimny spaw.., który na starcie obwarowany jest ułudą trwałości. Dla zrównoważenia jedynie zawartość garsonki przyciąga... Może warto to zmienić, albo pogodzić się tylko z zainteresowaniem równie zimnych i ostrych spawaczy, dla których nie jest to niczym niezwykłym, bo sami na co dzień robią dokladnie to samo.. Scarlett.. nie oczekuj niczego więcej jak tylko to, co zamierzasz sama dać.. ---------------------- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/plomien+trudno+mnie+kochac/da4b9237bacccdf19c0760cab7aec4a8359010b0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie to tylko kafe,wirtualny swiat który był dla mnie relaksem,byłam zdziwiona ze robie zamieszanie i zainteresowanie wśród ników. Nie miałam w planach nikogo poznawac i zawierac blizszej znajomosci. Ale jednak poznawałam :) Bucham ogniem.....bo nikogo nie szukam na kafe.Wole od razu odstraszyć niz potem być bluzgana przez jakiegoś biednego zranionego nicka. Juz mi sie nudzi ta kafeteria,juz nie sprawia mi przyjemnosci tutaj pisanie.Faceci mnie obrazają potem za mną gonią. wole swiat realny i nie szukam ,czekam jak ktoś mnie znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szukanie to tylko kafe,wirtualny swiat" Powiedz, że w tym rownolegle realnym jesteś własnym, kateteryjnym przeciwieństwem...:p "Bucham ogniem.....bo nikogo nie szukam na kafe. Wole od razu odstraszyć" Robisz to ...doskonale przejrzyście ;) Na tyle jasnym płomieniem, by nkt nie bładził w ciemnościach.. od razu widać to, co chcesz przekazać:p "Faceci mnie obrazają potem za mną gonią." Facetów najpierw zrażasz, a potem dziwsz się, że wyrażaja zainteresowanie:) Uciekający kurczak:) A w koło same koguciki:p Nie, droga Scarlett... to nie tylko świat równoległy... Przy dłuższym pobycie tutaj nie sposób udawać i byc zupełnie kim innym niż w świecie realnym. Równoległośc jest odbiciem, krzywym zwierciadłem, ale obraz i tak ma pierwowzór w rzeczywistości... Inaczej po roku cream mógłby z łatwością zmienić się w komiczne, a kotka w dejzi, nie mówiąc o tym, że nikt przy zdrowych zmysłach nie pomyliłby z zamkniętymi oczami Samicy z Atą... Tego sie nie da zrobić, ot tak.. Scarlett, jesteś sobą i tylko taką pozostaniesz przy takiej manifestacji siebie.. w równoległości, na czacie czy w realu. Nie wierz w ducha. Wystarczy umieć patrzeć. Przypatrz się dokładnie np. Szukaniu: co widzisz? Czy tylko to, co chcesz czy także coś więcej? Szukanie nie szuka. Zatem? Czy tylko codzienność i fatamorgana nicka? http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/fatamorgana/da4b9237bacccdf19c0760cab7aec4a8359010b0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×