Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Szukanie, Wytłumaczenie wkleiło się tłustym drukiem, więc widać, ze swoja wagę ma ;-) Scarlett, I dont't like you!! :P (skoro nie chcesz pokazać "sobotniej foty") ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny dzień dzisiaj :) Scarlett \"Mówicie ze szukacie wrazliwych delikatnych kobiet a igracie z ogniem.Wkładacie łapska tam gdzie nie potrzeba a potem dziwicie sie że boli\" Mówicie, że szukacie wrażliwych facetów, a dajecie wkładać łapska tym, którzy ranią, niegrzeczna Scarlett. Igranie z ogniem zamienione na grę... w dwa ognie:D ------------ smerfetka-maruda \"z kostką Rubika licho mi idzie ktoś by musiał poprowadzić rączkę: no tak... jeszcze najlepiej siedząc na jednym krześlewrastwowo, aby był nieskrępowany dostęp do kostki i nic nie utrudniało swobody nauki.. kolejnych ruchów :p Ostatnio nic nie układałem:D No i rekord świata jest wciąż do pobicia;) ************************ Równoległość ma tę zaletę, ze wszystkie drogi prowadzą w jednym kierunku... do chwil szczęśliwości topikowej:) http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/wino+kobiety+spiew/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************************** UMYSŁ kontra PUPA **************************************** ...nierówna walka, w której Umysł polegnie, choćby był nie wiadomo jak wielki:) Swobodny rzut na taśmę iluzji równouprawnienia, wywołany tezą retro ------------------------------- \"udowodnienie, że Kształtna Pupa Żeńska bez trudu wygrywa z Nieprzeciętnym Męskim Umysłem...\" ------------------------------- Tej tezy nie trzeba udowadniać:) Tak było jest i - chwała Najwyższemu - zawsze będzie:D FEMINIZM zwycięży. Nie ma równoległej drogi:) Coż znaczy Nieprzeciętny umysł bez swojej kształtenej pupy? ------------------------------------------------------------------------------- TWORZENIE WIEKOPOMNYCH DZIEŁ - zawsze w powiązaniu z jakąś kształtną Pupą - albo cierpienie z niemożności spelnienia albo radość z tego spełnienia właśnie :) W skrócie: jest Pupa/brak Pupy = jest dzieło...tak czy inaczej :) ----- WYWOŁYWANIE WOJEN przez Nieprzeciętne Umysły i wielka polityka tych Mniej Nieprzeciętnych :) - zawsze na końcu ostatniego cienia powodu... leży ...Pupa:) Wyposażony w ponadwymiarowy zapas testosteronu Nieprzeciętny Umysł zrobi wszystko żeby udowodnić, że jego - powiedzmy sobie...Umysł ;) - jest Największy, Najlepszy i Najbardziej Sprawny :D Udowodnić... komu? Innym Umysłom? Bzdura! Pupie!:) W skrócie: \"Już ja tej Pupie pokażę, że Pupa nie będzie rządzić moim Umysłem! Efekty - widzimy w historii i w telewizji:) ----- POSUWANIE :) ŚWIATA Z POSTĘPEM - dzięki wielkim wynalazkom - tu także ... w laboratoriach i w zakamarkach geniuszu czai się... Pupa Tworzenie ma podłoże w chęci dania światu owoców Nieprzęcietnego Umysłu, aby w końcu móc powiedzieć temu światu: \"dajcie mi już w końcu spokój! Czas osiąść na Pupie :) Zresztą jakaś Pupa zawsze się powabnie kręci koło Umysłu.. Prestiż, czy coś podobnego?:) Umysł nie zrozumie, co taka Pupa w nim widzi, mimo geniuszu:) Bo na pewno nie chodzi tu o rozmiar mózgu :D W skrócie: Im większy Umysłl - tym lepszą Pupę przyciągnie:) To zreszta jest zgodne z prawem przyciągania się ciał, którą Umysł wymyślił na potrzeby własne :) ----- Osobną kategorią są \"umysły\", które w swojej manii \'wielkości\" są nieprzeciętne tylko we własnym mniemaniu... Siedzi taki umysł i kombinuje, jak by tu stać się Nieprzeciętnym... I wymyślił: Sposób nazywa się.... \"na Pupę\". Im więcej Pup, im lepsza Pupa - tym bardziej \"nieprzeciętne\" notowania na rynku Umysłów i Pup :) Taki umysł \"wie\", co dobre... \"wie\", co Pupy lubią najbardziej :) Prestiż i \"wielkość\" gwarantowane i wprostproporcjonalne do miejsca w rankingach popularności:) W skrócie: mały umysł = mała pupa duży Umysł = duża Pupa pzrynajmniej w kategoriach \"wielkości\" o których taki Prawie-nieprzeciętny Umysł myśli :) Czy trzeba rozwodzić się nad tym dalej i szukac kolejnych argumentów? ----------------------------- PUPA GÓRĄ! :D:D:D ****************REKLAMA************************** Scarlett....są powody do mruczenia.... mrarrrrrr......mrrrrrr... mrrrrrau! :p **************PO REKLAMIE*********************** Przykłady do zastosowania: ------------------------ http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/partnerstwo+w+zwiazku+oczami+mezczyzny/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html ------------------------ http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/wiec+feministyczny/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html ------------------------ ---- [a gdzie tu się można schować?] :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka "Szukanie. Powiem raz i wiecej nie. Czasem.. trafisz.. czasem.. bedzie to to własnie. I wiesz że nic nie bedzie. Och.. mozesz miec nadzieje. Ale to ułuda. Choć dzika nadzieja pozostaje. Oczywiście ze mam nadzieje. Ale jestem do bólu pragmatyczna." To jest nas dwoje... Dobrze wiedzieć, że ktoś potrafi napisać to w kilku słowach. Tak, zgadzam się z tym. chociaż... u mnie ten pragmatyzm nie weźmie do końca góry nad nadzieją. Nie jestem robotem:) Całe szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo Cie obchodzi moje zdanie na Twój temat?:) Przecież już wypuściłes strzałe a drugiej nie masz..... No lubie Cie musze przyznac( niechetnie troche):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) A ja chciałabym się z kimś napić dzisiaj. Bo człowiek chyba jednak potrzebuje odmiany nawet częściej niż przypuszczałam. Poza tym właśnie słucham tej biesiadnej pieśni o kobietach, winie i śpiewie, wiec w sumie i nie dziwota ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam żadnej niespodzianki mojemu przyszłemu ukochanemu(o ile przezyje podrywając mnie) moge ofiarować tylko całą siebie ,a to może byc chyba za mało ....no i jeszcze bagaż doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka "A ja chciałabym się z kimś napić dzisiaj" W Równoległości jest niezły stół na dużą ilość chętnych, a także parę stolików dla bardziej osobistych spotkań... Co podać? :) ------ Scarlett, to na zasadzie: niewiele ci mogę dać, bo sama niewiele mam? Nie martw się... może to tylko przejściowe niedowartościowanie. I pewnie wcale nie ma związku z rzeczywistością. Niespodzianka2 http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/niespodzianka/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, Dzięki i w ogóle, mam butelkę białego wina, wiec ewentualnie .. Szkopuł w tym, że nie ma okazji, a więc i towarzystwa do upicia się ;-) A do komputera to ja wolę nie zaczynać, żeby się za bardzo nie spodobało ;-) A teraz coś zamiast, powiedzmy, że afirmacja ;-) http://pl.youtube.com/watch?v=ZtPF9M3nIHs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że wiesz o czy, mówię. Nie cierszy mnie to. http://pl.youtube.com/watch?v=DC-qVU58Nk4 a to jest dla Ciebie. Ma takie dziwne wrażenie.. ze trafi w Twój gust... [przyznaję że kocham te melodie. http://pl.youtube.com/watch?v=jbdPUiih020&feature=related enjoy. To jest tak piekna muzyka jak muzyka Nino Roty.. mam nadzieje że wiesz o czy pisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :) Szukanie, Właśnie wiedziałam, że coś jeszcze mnie powstrzymuje przed piciem do monitora. To co robimy? Na umówioną godzinę po 5 łyków? ;-) A piosenka w sam raz dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotko, szerokość obiektywu i dosłowność odbioru nie musi oznaczać zamachu na kocią niezależność...ani absolutnie nie jest powodem do niepokoju:) Tak, fraktale są rzeczywiście piękne... Trafiłaś:) Może jeszcze? Tym razem z Heart Beats In Space ----------------------------- http://pl.youtube.com/watch?v=7qNIyLe57vM&feature=related ----------------------------- Bije przecież całkiem solidnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka doświadczeni zawodnicy w materii kafeteryjnego picia synchronicznego:) , tacy jak piąte koło i spółka powiedzieliby ci, że wirtualne przesyłanie kolejek ma się nijak do rzeczywistej synchronizacji ;P Niech się sączy radość życia dla każdego indywidualnie:) Ale tylko symbolicznie.. Większa ilość jest szkodliwa dla bezpieczeństwa rozwoju sytuacji;) Z drugiej strony... Pójście w tango w środku tygodnia...hmm - kusząco brzmi... :) ----------------------- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/crazy+loop+_+tango/da4b9237bacccdf19c0760cab7aec4a8359010b0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam ochotę pójść w tango ... i to już od dłuższego czasu :P w Kuchni nie polewają ...:O no i ten środek tygodnia ...wrrrr ........................ weekendowo nie daruję ... o nie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×