Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość ząwsze szczery
mam malego wacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szerbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakt z diabłem kafeteria.pl
podpisało już wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczęry
podpisalem i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie żebym zawalu dostał od takich dobranocek?? :D Pora spać, bo nawet w audiotele nie łapipą azymutu dnia ******* http://www.youtube.com/watch?v=n1q9Bh7Apes ******* Więc... Spać... bezprzykładnie oczekująco cięzkim oddechem palców.... Dobranoc koty ********* http://www.youtube.com/watch?v=YsXrDefV9XY&feature=related ********* jutro kapral-budzik wydrze Was spod kołderek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy dzień na mastał
Ike, zs, Lśka! Cip, cip!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec wiec wiec jeszcze raz
a wiec co tu sie wyprawia:) wojownicy przeniesli sie do swiata szukania:D nie ma co poczytac na tym kafe😴 a wiec:) specjalnie dla Lusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważcie... że każde zdanie można powiedzieć na wiele sposobów. Prosty Sedesee powie: - Ty k... Bardziej pokręcony :) zs zapyta retorycznie: - Czyżbyś była moralna inaczej? Tolerancyjna ike :P podsumuje: - Jak Ci się podoba to dawaj na lewo i prawo Delikatna Lusia westchnie: - Są i takie, jeśli muszą... A o.Tadeusz: - Bój się Boga, dziecko! Choć trzeba siać, to Ty nie rozsiewaj! :p Wieloznaczność słów, gestów, obrazów. Życie jest przez to bardziej zaskakujące. Np. takie sobie zwykłe badanie u laryngologa A jak wiele można się nauczyć o anatomii! (prawiczkom zaleca się oglądanie z zapartym tchem) :p *************** http://www.youtube.com/watch?v=ajbcJiYhFKY&feature=related *************** Gimnazjalisto! nie zmuszaj koleżanki do tego samego na plastyce! Nawet za pomocą czerwonej kredki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda słynę z tolerancji:) tylko ją skrzętnie ukrywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zobrazuje jutiubem w tym wypadku chyba red tubem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni mają talent do mówienia wprost a inni do aluzyjnej gry słów. Tak samo jest z obrazami. Są obrazy jednoznaczne i te, które zmuszają do pracy wyobraźnię. Rysunek wieloetapowy ******************* http://www.youtube.com/watch?v=XMOqrsOV9MM&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=To2d8UI51UI&feature=related ******************* Prawda, jakie ładne? :) Dla rodziców i dla dzieci - dwa w jednym! a swoją drogą... okazuje się, że nie jest to tak jednoznaczne kto jaką część ciała ma w którym miejscu Bywa odwrotnie niż powinno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska luśka ty masz imadło
w paluszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do ike i zs
jest nadal aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprade????
"w tym wypadku chyba red tubem" az tak zle na pewno nie jest w przypadku autora topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to niech sobie delikatna lusia odpowiada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie ma co poczytac na tym kafe a wiec specjalnie dla Lusi" Trochę więcej wyrafinowania w zachęcaniu oraz komplementowaniu, a może i zmięknę, czyli odwieszę swoje zamilknięcie ;-) Ike, Szukanie, ZS - tak jakby dzięki za miłe słowo, czy coś (to ostatnie to tak raczej dla Ike ;-)) :-) a żeby nie pozostać dłużną pozwolę sobie zauwazyć, że obecność Waszych nicków w tym miejscu całkowicie wynagradza pomarańczowym komentatorom moją skromną nieobecność ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy coś" i to ma być wasza delikatna lusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj luśka luśka
wyrośnie z ciebie nic :( No może jakaś megalomania olbrzymia. Się zobaczy. Nie zawiedź mnie, proszę cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oda do loda
Odwieszę swoje zamilknięcie albo i nie, kto to wie. Ja wiem ale nie powiem, bo nie i nie proście mnie. I dalej by było ale się skończyło prawie. A jeśli to strawię, jutro (albo i dziś) może się pojawię (na trawie, przy kawie, przy stawie - do wyboru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuu uuu nie mówwie tu
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×