Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Szukanie, z całym szacunkiem naleznym kotom.. chrzanisz:D:D Koty to dranie i wredoty.. nie ma kotów (kotek.. nawet z nefrytu:P) idealnych:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie.. miej Ty litość ... mnie oczy zabolały:O Ale widac do czegoś Ci to potrzebne było:P Uwierz mi.. organicznie nie znosze komedii a jeszcze polskie.. brr.. takie zboczenie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc szukanie:) potowarzyszę ci w czasie gdy czekasz na Polę:) czy mógłbys tu zajrzeć na chwilkę..? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3731290 tylko pierwsza strona...:) dowaliłes mi wtedy i to mocno. Widzisz. ? a ja cały czas jeszcze brałam cie za kobietę.:) Polka mówiła że za jakiś czas bedzie się to czytac z sentymentem, Stawiała na pól roku conajmniej. A mi już jest rzewnie jak to poczytuję:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....searching....done. _______________________________________________________ Przeczytał(a)m pierwszą stronę. Podtrzymuję wszystko to jest tam napisane. A dla lepszego zobrazowania wkleję tu 2 posty - twój i mój. ------------------------ REPLAY from RETRO ------------------------ 14:11 retro Kobiety idealistkami są, bez dwóch zdań. Faceci mniej, raczej nie bardzo. Kobieta całe zycie potrafi wypatrywać ideału. Mężczyzna nie, on się zadowoli czymś bardziej lub mniej do niego zbliżonym. W zasadzie mężczyźni ideałów nie mają. Bo nie moga mieć. Dlaczego? To proste. Ich własna natura nie pozwala im wierzyć że coś idealnego w ogóle może istnieć. Osiągają pewnien stopień samopoznania, i przyglądająć się sobie tracą zupełnie widok na jakikowliek tak zwany ideał. Podczas gdy kobieta obserwujac siebie i swoje wnetrze, swoje pragnienia, odczucia i tęsknoty, z całym przekonaniem może wierzyć że w każdej ludzkeij istocie tkwi pierwiastek anielskości... Ze nie w każdym to już wiemy. Ta cecha pozwala również kobiecie piękniej powstawać w przypadku miłosnych tragedii i niepwowodzeń. jej wiara w ideał chorni ją i ratuje. Podczas gdy męzczyzna jeszcze dugo leży na ringu, dopóki jakaś kobieta nie poda mu reki i nie podniesie, i z całą czułością odbuduje jego poczucie wartości własnymi rękami.. Za co on , jeśli dobrze pójdzie, moze nawet niechcący i mętnie poczuć wdzęczność. -------------------------- REPLAY from Sz.Dz.wC. -------------------------- "Osiągają pewnien stopień samopoznania, i przyglądająć się sobie tracą zupełnie widok na jakikowliek tak zwany ideał."" Zaczynają poznawać wpodczas zabawy w doktora. Potem podglądają w szkolnej ubikacji kolegom. Potem prowadzą prace poznawczye przy ciepłych filmach. Patrzą, porównują... I jak już osiągną pewwien stopień samopoznania - tracą widok na ideał... Bo wiedzą, że tak idealnego to oni wżyciu nie będą mieli. Stąd to. Na pewno. ----- Ale kobiety też przecież wiedzą, że faceci nie chcą dać się urabiać, a mimo to z uoprem maniaczek próbują. "A my szukamy uczciwie... Jednego, który połączy wszystkie nasze oczekiwania." I dlatego tyle jest samotnych na własne, wyidealizowane świadomie życzenie. ----- Przedszkolak się nie będzie rozwijać poprzez przekonywanie go do zajęć plastycznych. Musi lepić sam Aż się nauczy i przekona plasnymi palcami, że można. I nawet ładne zwierzątka mu spod tych palców wychodzą ---------------------------- end.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh! tak... fragment o pierogach mistrzowski:) ale mi bardziej chodziło o ten wpis: 14:21 Szukanie dziury w całym Faceci! Jesteście wszyscy do d... , leżycie i kwiczycie z braku ideałów. Bo retro wam nie podała ręki. Chciałeś/ chciałaś zmiażdżyć mnie jednym celnym ciosem, przyznaj się, koleżanko...:) Po- Szukiwany / Po- Szukiwana.... ( to by podzielić twój entuzjazm dla polskich komedii..) ale ja tez byłam dobra, miałam taki świeży nerw.....:):) pozdrawiam Ciebie i Twój świat.:) do zob. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro Przyznaję rację - odruchowa odpowiedź przeciwlotnicza na niespodziewany atak zaczepny z powietrza:) Myślałem: - Kolejna samotna i zła na cały męski świat kobieta słaba przez swoją siłę psychiczną. Zła - bo Superman nie przyleciał, a Clark Kent nie mieści się jeszcze(!) w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do poprzedniego tematu samotnych, wykształconych czy pracoholizm mężczyzny wyjaśnia jego wolny w sensie formalnym stan? np. drugi z moich boyfriends ma kobietę od ok. 5 lat, wciaż nawet nie mieszkaja razem, on robi karierę trzeci - prawie mieszka w pracy pierwszy, może kogoś ma, niezbyt mnie to obchodzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×