Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

post powyżej był oczywiście do retro -------------- pola "czy pracoholizm mężczyzny wyjaśnia jego wolny w sensie formalnym stan?" Wyjaśnia w pewnym sensie, ale nie usprawiedliwia. Najczęściej jest tylko wymówką - jako ucieczka przed "usidleniem" na stałe. I to ja powiedziałem .... nie wierzę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... hmm :-) pamiętam jak kiedyś zaczęlam wywiad i odpowiedziałeś o płynie lugola ciag dalszy nastąpił :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotę opiszę, co nas tak gryzie tylko muszę wiedzieć, gdzie wysłać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja kolej, chętnie bym dostała jakąs ładną dedykację muzyczną przed snem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, dobrze że mi przypomniałeś, idę poszukać tego Kilincza dla okrętów, muszę sobie odświeżyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham na razie latarnika, jak mi coś wpadnie w ucho to ja potrafię do zdarcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie, czy ta piosenka była przed, czy po mojej sugestii o melodię z dedykacją? bo jezeli po to by znaczyło, że ja tutaj "brzmieć" happy a jeżeli przed to może jakaś afirmacja na dzisiejszą noc miała być? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta druga to jest ta pierwsza, chyba oni mają tam bałagan, albo coś ten Twój windows znowu się zacina w windzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętając, że w świecie równoległym czas płynie inaczej... ...przytulamy mocno geniusz teorii wzgledności. I spoglądając na wczorajszy dzień... tak, to było wczoraj... ... wiemy, że czas to nie pieniądz, ale tożsamość. A wersja Paula Yonga przemawia inaczej niż znana wszystkim Alphaville http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/paul+young/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, uświadomiłam sobie, że znam te melodie od tak dawna, i już wtedy chyba wiedziałam, ze bez muzyki się nie da .... :-) teraz pytanie za 100 punktów, komu udaje się mieć tak szybkie pomysły na "zacytowanie" piosenek sprzed lat? ja pomimo tego, co napisałam powyżej nie przypomniałabym sobie zbyt wiele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te "pioesenki sprzed lat" ciągle są obecne... Muzyka kołem się toczy - tak mniej więcej z częstotliwością 20 lat / na pokolenie :) Swiadkiem muzycznego odkurzania niech będą fascynacje chociażby http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/super+girl+&+romantic+boys/1b6453892473a467d07372d45eb05abc2031647a.html A to przecież kilka lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, ze one ciągle są obecne :-) tamto pytanie to był komplement w czystej postaci - jak udaje Ci się je wszystkie zapamiętać, czyli jak dobrą pamięć ma Szukanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, to teraz mi powiedz, czy mam płakać (czas płynie niubłaganie) czy się cieszyć, bo nie dostrzegam? :-O i dlaczego mam się cieszyć? ;-) ;-) a powaga, jak sie dobrze zastanowię to pewnie będę bliższa tego pierwszego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym optymistycznym akcentem.... :-O przytul ode mnie kotka dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję i wzajemnie :-) jak to nie masz wyjścia? przecież uwielbiasz swojego kota... to miałam pytać, czy się zgodzisz go przytulić ode mnie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×