Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Demony kina wg Kotki: Blade runner - królowo złota:) Możemy sie umówić na filmowy wieczór? ;) Naprzeciw ekranu, z pierwowzorem Dicka pod głową, zreplikujemy podczas emisji ze trzy piwa, po których obudzi się w głowie jednorożec :) Szkoda, że nie nazywam się Ford ;) Gladiator - filmów Scott'a nie da się oglądać obojętnie. Kawał dobrej roboty. Od obsady na muzyce (Enya) skończywszy. Filmy historyczne to wprawdzie raczej bardziej pokłon w stronę dawnych wieków niż fascynacja nimi, ale trzeba pewne rzeczy widzieć. I czasem się z tego robi przyjemność. Piękny umysł - to lektura obowiązkawa wszystkich kafeteriuszy :) Schizofrenia równoległości jest do pokonania, ale nie wszyscy mają kochajace żony:) Główna rola świetna. Lubię ten film. Także przez wewnętrzne przekonanie, że matematyka jest królową nauk, niestety - zwłaszcza dla humanistów. Ale, ale... a co tak tego Crowe'a przytulasz do piersi? ;) Dobra, wiem, przystojny:) Seria Obcy - pamiętam, jak Obcy I był pierwszy raz w kinach i jakim był sukcesem kasowym - dla dobrze zapowiadającego się młodocianego "konika" ;);) No, sentyment normalnie. Sigourney niby nie jest pięknością, ale poruszała młodzieńcze te... serduszko:) sposobem, w jaki ujmowała w dłoń te wszystkie strzelające cacuszka... Potworki robiły wtedy wrażenie swoją doskonałością techniczną. Też się śliniły na widok Ripley :) I z tych filmow wiem, dlaczego nie lubię cesarskiego cięcia :) Zgoda, że tylko I i II, bo o ile kontynuacja zrobiona z polotem godnym jedynki, to reszta, a szczególnie IV jest bardziej do zwrotu (biletów w kasie). Typowo pod publikę i na chwałę producenckim dolarom. Labirynt fauna - tego nie widziałem. Po przeczytaniu recenzji - mieszanka fantasy z rzeczywistością czasów wojny? Mocno mnie przekonaj, dlaczego warto, inaczej - półka. Stardust - jak na fantasy chyba średnia statystyczna. Ładnie sie toto oglądało, można się odprężyć. Na pewno dla młodsze młodzieży lepszy film od Pottera. I chyba nic więcej, wybacz. Jedynie Lamia wzbudza emocje:) może dlatego, że się starzeje "inaczej" :D The fountain - tu trafiłaś mnie w 10. Zarówno główny wątek jak i sposób przełożenia scenariusza na obrazki jest świetny. Takie małe osobiste ciarki z paru wzgędów osobistych. Bardzo, bardzo. Nie mogę się przekonać, żeby obejrzeć powtórnie. Chociaż chcę. W przeciwieństwie do chęci, aby życ wiecznie. Czas Apokalipsy - klasyka, nie można zbyt wiele się dosysać:) No, może tylko czas trwania... Ale temat pokazany myślę że właściwie - jest wszystko z filmu wojeenego z przesłaniem we właściwych proporcjach. Przyznaję bez bicia, że muzyka filmowa to szósty zmysł kotki:) Sokół Maltański - pamiętam, że nie dobrnąłem do końca :o Taka karma. Nie mój klimat. Zupełnie. Są tacy "oglądacze" :D Key Largo - jak wyżej. No proszę, jak ludzie mogą się pięknie różnić gustem filmowym:) ----- Jako miłośnik polskich komedii :P, klasyki i dziwolągów SF oraz thrillerów, które obowiązkowo muszą mieć pokopaną fabułę albo inną nietypowość, a także humoru spod znaku Pythona - stwierdzam, że kotka ma dobry węch do filmów z ciekawą muzyką. A dobremu duchowi Świata Równoległego jęknę i pobrzęczę łańcuchami wzorem bohaterów polskich :) "Wakacji z duchami" : - Przeeeeeebaacz mi, Nefrytowakoooooootkoooooo....." :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego wieczoru boleśnie odczuwam brak faceta............ nie mam siły odkorkować wina:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, miło cię "widzieć" i jak minął dzień? :-) regularnie wolałabym nie rujnować zdrowia po nocach, i tutaj ;-) zdaje się, że mój organizm (coraz szczuplejszy jak wiesz ;-) ) zdecydował się działać przykładniej kiedy zapewniam mu bardziej tradycyjny "tryb funkcjonowania" ale dzisiaj spałam dłuuugo, więc jeszcze chwilę zostanę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola 🖐️ noc za ciepła, cholerka...:):) i przez te wasze stronki dokopałam się do takiej muzy, że ech... żal spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) w zasadzie jest..... miałam kiedyś pożyczoną płytę z muzyką pewnego faceta ( chyba jedynego na świecie którego bym poprosiła o rekę):) oddałam. Muzyka odeszła na zawsze. Nie kupowałam jej na własność specjalnie, chciałam tego niedosytu, tej tęsknoty.... i teraz romans wybuchł na nowo......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro taka muzyka o tej porze przyczynia sie do pogłębienia braków i napędza spiralę miłości... Jak się za mocno rozpręży - potrafi się boleśnie zwinąć i uderzyć w kregosłup chwiejnej równowagi psychicznej chcąc przybrać poprzedni kształt nastroju i spokoju wewnętrznego. Może lżejszy nieco klimat, np. http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/gary+moore+still/356a192b7913b04c54574d18c28d46e6395428ab.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro taka muzyka o tej porze przyczynia sie do pogłębienia braków i napędza spiralę miłości... szukanie ja nie mam nic przeciwko odczuwaniu braku. Wtedy wiem że mam jeszcze coś w życiu do zrobienia, a to, jakby nie było, nakręca spiralę. Owszem... Zwykłej chęci do życia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gary'ego mam na kilku płytach, znów mi przypomniałeś ile ja mam pudełek, które rzadko otwieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola, z czystym sumieniem i miłą chęcią poddam sie kołysaniu w rytm muzyki, którą będziesz nas i siebie delektować... Poddaję się całkowicie brzmieniu... Jeśli można jednocześnie nakręcić retro, to kochaj, rządź i dziel :) Albo zaproponujcie wspólnie. [pomarzyć zawsze można...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy:) nie mam takiej kondycji jak wy:) a poza tym pospać też jest fajnie.:) dobranoc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×