Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

dobranoc, retro... w równoległym świecie potrzebne są siły i stała gotowość, kafeteryjny demon może wstąpić zawsze i w każdego w najmniej oczekiwanym momencie... Oddech się wyrównuje, tętno spada. Słychać tylko spokojne bicie serca... http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/bangles/356a192b7913b04c54574d18c28d46e6395428ab.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakim stopniu znasz angielski? elementary, intermediate, advanced? :-) bo uświadomiłam sobie, że ja tu głównie językiem Szekspira, a nie wiem, czy z tego jakieś porozumienie będzie, a więc czy warto rujnować zdrowie? ;-) bo, że do mnie po English można to pewnie dawno zauważyłeś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle przydałby się Jarek-84 bo nie chcę narażać Twoich zapasów chusteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz zapasy piwa i jesteś umówiony? a kto się kotem w tym czasie zajmie? bo jak byś potrzebował cat-sitter to ja jestem chętna specjalnie dla Ciebie zniżka - jedyne 20 PLN za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapasy piwa:) fantastycznie brzmi:) Nie, ale wyjście jest planowe. Tam mają zapasy wszystkiego, głównie pikseli na telebimie:) Kot się sam sobą zajmuje ew. okolicznymi trawnikami tudzież motylkami, pszczółkami i innym latającym dobrodziejstwem, na które z zapamiętaniem poluje po kilka godzin:) Ale dobrze wiedzieć, że ogon ci nie straszny... no icena niewygórowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
that's uplifting, isn't it? :-) a koty garnęły się do mnie zawsze w całości, nie tylko ogonkiem :-D wynikałoby z tego, że moje ceny są faktycznie niskie skoro za zajęcie się samą koncówką 20 zeta uważasz za cenową okazję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, znowu robi się prawe ranek, więc chyba czas spadać (słyszsysz już ptaki? bo ja tak) a propos świata równoległego, chciałam ci opowiedzieć o tym "cyrku", który m..in. wpłynął na zachwianie moich możliwości podzielno-percepcyjnych w dniu wczorajszym ale chyba to nie był dobry pomysł szkoda burzyć beautiful things :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??? Tony uczuć i góry ludzkich problemów stanowiących o człowieczeństwie jest wrzucanych codziennie na forum uczuciowe, gdzie jedno celne "to pokaż tzytzki" potrafi zmieść z oczu cel, jakiemu przyświecało jego stworzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno świat jest mały więc może kiedyś będę miała okazję opowiedzieć :-) w tej chwili nie mogę, bo to nie nadaje się do opowiadania in public na dobranoc poszukam jakiejś ładnej muzyki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz, czy kotu się spodobały te mruczanki senne (kiedy już je usłyszy) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie tutaj robi się naprawdę podejrzanie zbyt pięknie :-) wrzucaj jakąś Dodę, czy Wiśnię (Mandaryna to już byłoby chyba przegięcie, nie?) ... żeby nas z kafe nie wyrzucili za psucie image'u forum ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam czarno na białym - zainteresowała Cię moja domowa wersja :-P dobrze, ze to zawsze można na śmietnik wrzucić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×