Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Oczywiscie że znam Death, byłem nawet 2 razy na ich koncercie, choć osobiście wg mnie płyta spiritual healing było juz nieco zbyt grzeczna... nejlepszą ich płytką była Leprosy.... i niestety już nic tego nie zmieni... Chuck Schuldiner - niech Ci ogień piekielny chłodnym będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napalmów za to nigdy nie lubiłem, bo grali zwykłą sieczke... Na płycie Scum jeszcze przynajmniej byli oryginalni, ale od płyty Harmony Corruption zaczeli grać przecietny death z elementami grindu... choć zawsze w tzw środowisku byli kapelą kultową... byłem na ich koncercie - tzn nie oni byli gwiazdą, tylko chyba Morbid Angel, ale miałem nawet kiedys fotke z wioślarzem Napalm Death - Jesse Pintado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pl.youtube.com/watch?v=OyYnstGB3rM polecam posłuchać całego kawałka - Pierwszorzędny produkt super kultowej black-doomowej kapeli Bathory Warto wysłuchać chocby ze względu na pamięc po Quorthonie Seth'cie i jego twórczości Niech uczta w pałacu Odyna - Walaskjalf'ie trwa dla niego wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomot....
chyba snie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomot....
zastanowie się czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta tak na serio -z black i death metalu słucham tylko wybranych kapel i raczej okazjonalnie... rządzi power metal :D:D Jakby co to mam kilka fajnych blackowych kapelek do polecenia jesli kogoś wciągnęły te kojące ucho i przynoszące spokój duszy dźwięki, ktore wkleiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, skad Ty znasz takie kapele? bo chyba sam ich nie znalazłeś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komi, te Twoje dźwięki dla mnie dzisiaj jak znalazł 100% dobry uczynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polciu - w pierwszym kawałku nirvany w tytule utworu ktoś zjadł jedną literke... tzn w drugim wyrazie jedno "s" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polciu - jak to skąd ja znam? to muza mojej młodosci i tak pozostaje do chwili obecnej :) Radzę przesledzic dyskografie takich kapelek jak Dark Throne, Blasphemy, Beherit, Rotting Christ, Marduk, Mayhem, Satyricon... Ale jesli ma być klasyczny blackowy wokal, to tylko Samael i Dark Throne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za komplement tylko nastroju brak na czerpanie korzyści z tegoż faktu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy różną młodość, ale to nie musi być prawda, ze czym skorupka za młodu.... na pewno prześledzę, w bezpiecznie małych odcinkach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomot....
prosze:) albo masz mankiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomot...
no i dostalim...i zostalim juz jakby wyeliminowani z euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×