Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

*nie rozumiem P.S. Kucharzu, że kasza jest smaczna, to się dopiero niedawno przekonałam. Mimo początkowej niechęci ot tak, dla zasady, spróbowałam. No i czasami jem - ale nie przypalam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem kiedyś sasiada i on miał takie powiedzenie o próbnych wierceniach ;) Znałem innego, który wszystko co w życiu robił, to na zasadzie ciagłych prób i błędów. Ale sa też tacy, którzy wcześniej wiedzą, czego chca, na tyle, na ile taka wiedzę można mieć. I korzystają też z innych zmysłów oprócz żucia, by sprawdzić, czy to będzie dobre. Nieładnie jest co chwila pluć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli mięsko samo wpada do ust, to czy to od razu oznacza, że jest gorszej jakości?" Nie, nie zawsze. Ae jednak częściej niż rzadziej. Dlatego na normalne legalne i niewybrakowane produkty jest min.rok gwarancji kilka ładnych dni na zwrot towaru sprzedawcy;) -------- pola jaśniej, coraz jaśniej proszę - co się rozjaśniło? Faceci to świnie - tylko różnie chrumkają na całe szczęście dla Pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak, bo się przejadła. Na szczęście kasza kaszy nierówna - a i na kaszy wachlarz potraw sie nie kończy.:) Ale wiesz, jak to jest z tą żywnością teraz - im ładniejsza z pozoru, tym bardziej nijaka w smaku. GMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozjaśnień - miałam na myśli kobiety chociaż to nie są świnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucharzu "sa też tacy, którzy wcześniej wiedzą, czego chca, na tyle, na ile taka wiedzę można mieć. I korzystają też z innych zmysłów oprócz żucia, by sprawdzić, czy to będzie dobre." Czy czasem, gdy bardzo ma się ochotę na mięso - poczęstujesz kaszą, żeby zaspokoić głód zamiast sięgać po podrzędny fast-food? Jakoś już nie mam ochoty na zapiekankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam , czy słowo wkurwiać jest na tym topiku dozwolone...? bo jęsli tak , to zaraz go użyję. Panowie zaczynają przemawiac z tonie protekcjonalnym i z wyższością, na co jestem osobiście wyjątkowo uczulona. Jeśłi już zaś jesteśmy przy mięsie, to znam mnóstwo takiego kóre się nikomu do ust nie pcha, i z tego tylko powodu popytu na nie brak. I takim mięsem jest np moja droga przyjaciółka, samotna od wielu lat, fajna porządna babka. Nie dostaje szansy, bo faceci konsumują właśnie gołąbki co im same wpadną do gąbki. I wkurwia mnie jak słyszę od dwóch panów naraz (a zakładam że jest ich dwóćh), że na świecie to sami tacy wybredni klienci .. co to woli pewnie z głodu umrzec a fast foodu nie ruszy. I sorry, ale jest to jedno wielkie bullshit. Przyjaźń przyjaźnią, panowie, ale nie upiększajcie ponad miarę, bo się robi całkiem niepieknie. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, popatrz, jak ludzie pędzący jak expresy sami ograniczają sobie menu, do paru najprostszych dań. A przecież nie samym...mięsem człowiek żyje...:) Jeszcze coś przyszło mi do głowy w kwestii żucia i wypluwania...ale to może kiedyś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro Koneser nie weżmie byle czego do ust - faktycznie. Koneser dlatego może być koneserem, że próbuje ciekawych potraw, oryginalnych smaków i niebanalnych przypraw. W końcu się na tyle w rozsmakuje, że spróbuje drugi i trzeci raz, aż zostanie stałym bywalcem i wykupi abonament. I na pewno nie popada w egzaltowaną przesadę. Ten, który ogląda danie przez szkło powiększające i robi wykład kelnerowi o składzie chemicznym potrawy wyglada co najmniej dziwnie. Dla innych koneserów także. Zanim spróbuje, to mu wystygnie. A potem narzeka, że zimne niedobre. Próbować - nie wszystko co po kolei na karcie, ale jednak próbować. Z rozmysłem i po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przestańcie do cholery z tym mięsem, bo sie krew gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do spania faceci
Nie bluźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucharzu, bo ja wiem, o co chodzi z tym 7 zmysłem? Coś tam czytałam kiedyś, że to jest coś ponad intuicją, gwarantuje harmonię, ale o co chodzi dokładnie, to nie mam pojęcia.Więc chyba niepotrzebnie się rozpędziłam z pisaniem o nim.😭 Mężczyźni nawet 6 nie mają, więc co dopiero 7.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie ty mnie nie przepraszaj ja zasady partnerskiej rozmowy znam porównanie do mięcha przełknęłam ale dlasze sowbodne kontynuowanie tego wątku w pewnym momencie naprawde stało się obrzydliwe. nie urodziłam się wczoraj, znam tylko jednego faceta kótry nie uprawia seksu bo ma takie zasady, kótrego zresztą zaklasyfikowaliście na jednym z moich topików jako idiotę, a ni ideał. znacie ich więcej...? chętnie poznam. a TERAZ naprawdę wybaczcie, bo robię coś czego nie powinnam: demoluję topik szukania. co mam sobie własnie w chwili obecnej za złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, "nie uprawia seksu" to ten 26 letni ksiądz-wielbiciel, o którym gdzieś tu przed chwilą czytałam? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, Retro.🖐️ Słodkich snów.🌻 No ja niestety nie mam problemu z rozmową o mięsie, bo to dla mnie rozmowa o mięsie. I tylko tyle. Kiedyś mnie to zgubi, nie pierwszy raz zresztą. Ludzie się zawsze jakichś podtekstów doszukują niepotrzebnie. A przecież można czytać wszystko tak, jak jest napisane. Interpretacja bywa mylna i prowadzi do nieporozumień, więc lepiej nie interpretować. Autor sam zinterpretuje, jak zechce.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się zrobiło przykro, bo pisałem akurat zupełnie inaczej, na tamtym topiku. ...\" Prawdziwy ideał przeżyłby swoje uczucia, rozumiałby je, weryfikował i ponownie wybierał to co słuszne, a nie od nich uciekał i trzymał się w zaparte. \" Często ludzie jak czegoś lub kogoś nie potrafią pojąć, traktują to jak coś złego, wyszydzają , kpią, człowieka nazywają idiotą. Napisałaś \" przeżyłby swoje uczucia...\". Chyba nie przypadkowo. Rozumiesz sama, że to proces, który wymaga czasu. Chciałabyś, by z tak silnym uczuciem uporał się w trzy dni, tygodnie, lub miesiące, jak zdecydowana większość ludzi ? Wtedy by to było do zaakceptowania ? Jaki jest problem bardzo wielu kobiet tu piszacych ? Ano taki, że uczucia ich facetów do nich wypalają się często szybciej, niż w trzy lata. I pojawiają nowe, ale już do innej kobiety. Być może trzy lata to za długo, ale dla niego jak widać trzeba więcej czasu. Swego czasu był tu topik, na którym rozstrzygano kwestię, czy można kochać całe życie. Nie wiem, ale wiem z własnego doświadczenia, że można kochać wiele lat, wiele lat zabiegać o miłość. Aż się człowiek wypali... Ale wtedy, wypalone jest nie tylko to uczucie. W człowieku w ogóle niewiele pozostaje... W pewien sposob go rozumiem, ale ja poszedłbym pieszo do Chin na przykład, a nie tam, gdzie on. \" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, to chyba powinno pasować do tego Twojegoo ułożenia szkiełek, chociaż chyba trzeba by zmienić trochę lyrics, głównie o gramatykę chodzi :-) http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/a+different+corner/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×