Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

OK, więc skoro twierdzisz, ze potrzebny to gdzie proponujesz jego nabycie? mogę się nawet zgłosić na ochotnika do pierwszego testu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...musze Cie zmartwic :) Jesli wyobraznia podpowiadala Tobie jakies sceny, od ktorych dlownie pokrywaja sie zimnym potem to nic z tego. W XXI w pobiera sie probke krwi i sprawdza XX czy XY :) ewentualnie czy pampers moczony jest z przodu czy z tylu. Moze dlatego termofor jest w powszechnym uzyciu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do telepatii dorzućmy podobną message :-) "MAŁE szczęścia" "jest dziecka ślad" "acting seventeen" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie :-) bo ja jestem zbyt nieśmiała ;-) dlatego to było Twoje zadanie z tą dosłownością, masz szczęście, że się doczekałam! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink Floyd to samo co o Marillion ❤️ to chyba z tej słynnej płyty The Division Bell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy widownię, jak zwykle niezawodna ach, ta popularność! :-D Szukanie, wrócę za ok 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje drogą prób i błędów ... czy myślisz, że to jednak za trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślę. Faceci to proste urządzenia. Nie mogą myśleć, bo sa zajęci robieniem. Jedno drugie wyklucza ze względu na ograniczoną podzielność uwagi. Ale to jedyna droga. Przy czym szukanie nie ma specjalnego związku z próbowaniem. http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/its+only+way/b1d5781111d84f7b3fe45a0852e59758cd7a87e5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×