Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miki22

CZY KOGOS TEZ TAK OSZUKAL TEST???

Polecane posty

mam 4mc dziecko i biore Cerazzette, zrobiłam wczotaj test. zastanowiło mnie ze mały odsunął sie od piersi i dziwne bóle brzucha. jak zobaczyłam test odetchnęłam z ulga bo nic nie zobbaczyłam ale 5 min pozniej pojawiła sie bardzo jasna , prawie nie widoczna linia. mialam tez tak w poprzedniej ciazy, bo po tygodniu byla ciemna. mam pytanie czy mimo to jest mozliwosc zebym nie byla w ciazy? biore tabletki wiec to chyba nie możliwe... o kolejnym dziecku myslalam ale za kilka lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tast robilam wczoraj po poludniu i mam pytanie czy komus wyszla kreska a nie byl w ciazy, prosze jesli mialyscie podobna sytuacje napiszcie bo boje sie strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź przeczytaj ulotke
co? :o wynik testu jest miarodajny okreslony czas po jego zrobieniu :o A tak btw. Cerazette są mniej skuteczne niż tabletki dwuskłądnikowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wyszla bardzo jasna kreska widoczna pod światlo. Beta hcg potwierdzilo ciąze. Zrób sobie dziś test z krwi to bedziesz mialą pewnosc ale mysle ze to ciąza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja to słyszałam o odwrotnych sutuacjach, że mimo ciąży test był negatywny... dla pewności zrób za parę dni jeszcze jeden albo najlepiej bete z krwi, wtedy nie będzie żadnych wątpliwości... a co do tabletek-one niestety czasem zawodzą... znam kilka dziewczyn, które mimo ich łykania zaszły w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź przeczytaj ulotke
mnie zawsze po dłużyszm czasie niż ten z ulotki wychodziła 2 kreska, a w ciaży nie byłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba to nie znaczy ze sa wogóle nieskuteczne na tescie jest napisane ze wynik odczytywac po 3 min a wazny jest do 15 min nie wiem co myslec, to jest nie mozliwe abym byla w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka, ale one pewnie zapominaly... ja staralam sie brac regularnie, mozne nie co do godziny ale miescilam sie w zalecanym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie ze tabletki brane regularnie mogly nie zadzialac? to chyba nie możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od labolatorium. w niektórych mozesz po 1,5 godz znać juz wynik. zadzwon sobie do swojego i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka zaszła w ciążę i jak twierdzi brała regularnie tabletki dwuskładnikowe, wiec tym sie nie kieruj a z tego co wiem to cerazette tylko zageszczaja sluz nie blokuja jajeczkowania.Mi tez na poczatku wyszła jane kreska widoczna tylko pod swiatlo i bylam w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam sobie ręki za to odciąć, ale moje 2 znajome były bardzo zaskoczone ciążą, bno jak twierdziły brały tabletki regularnie... u mnie na wynik bety czeka się godzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli okaze sie ze to ciaza to bede wszystkim odradzac tabletki, a mialam sobie zakladac spirale ale jestem zla na siebie - tyle stresu. zrobie bete i zobacze. prosze trzymajcie kciuki zebym nie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wolno
odczytywać testu po dłuższym czasie, niż podaje producent!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak Wam się wydaje, po co co jest to podawannnnnne?????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że się nie powinno, bo taki wynik nie jest do końca wiarygodny, ale... ja kiedys w ramach małego eksperymentu zrobiłam trzy różne testy wiedząc na 100%, że nie jestem w ciąży i na żadnym nic sie nie pojawiło, ani po 5 minutach ani po godzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakbym nie odczytala po dluzszym czasie to bym nie wiedziala ze w ciazy jestem bo do 5 minut nic sie na tym tescie nie pojawilo :) dopiero okolo 5 minuty wylazla kreska pod światlo widoczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cerazette są to tabletki , które powinno sie brac codziennie dokładnie o tej samej godzinie inaczej moga sie okazac nieskuteczne i tak tez pewnie było w twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie test nigdy nie "oszukał" , jak nie byłam w ciąży to była zawsze jedna kreska, a jak byłam to dwie z tym , że na początku były bardzo jasne, prawie niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale producent zaleca wziac tabletke do 12 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki dlaczego ty jeszcze nie poszlas na bete? ja to bym juz dawno siedziala przed labolatorium i czekala na wyniki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki, ale producent tez pewnie nie daje 100% pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, leć na betę, bo od jutra pewnie wszystko zamknięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli opożnienie w przyjmowaniu tabletek wynosimniej niż 3 godziny skuteczność tabletki jest zachowana. Jeżkli opóznienie w przyjmowaniu tabletek wynosi więcej niz 3 godziny skuteczność tabletki może byc zmniejszona. Jest to cytat z ulotki, nie czytałaś jej ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×