Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fifi7878

kiedy czułyscie piewsze ruchy i jak to jest

Polecane posty

Gość fifi7878

chodzi o ruchy małego i jakie to uczucie i w której czesci brzucha nisko cy wyzej po lewej czy prawej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy jak dzidzia jest ułożona. Ja tak na 100% poczułam w 19 tyg ciąży , wcześniej nie wiedziałam czy to to:) I raczej czułam na dole po lewej stronie, ale tak jak napisałam zależy jak dziecko jest ułożone i gdzie jest łożysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy? roznie w pierwszej ciazy poxniej od 17 tyg a niektore kobiety nawet po 25 dopiero gdzie? w brzuchu a w ktorej czesci to zalezy od ulozenia dziecka? jak? tak jak pluskanie malej rybki albo machanie skrzydelek motylka. delikatne muśnięcia od środka brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra Mulatka
uczucie? mnie się niedobrze robilo. niemile to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
A ja poczulam dość wczesnie, bo okolo 15 tygodnia... co do uczucia się nie zgodzę, bo to bardzo przyjemne, wiem napewno, że tam jest maly czlowieczek, daje o sobie znać... Uczucie malo przyjemne jak poczuje się to np siedząc na sedesie... Takie dziwne... Jakby ktoś stal i patrzyl... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja poczułam około 17 tygodnia, jak? Hmm najpierw jakby pękały bańki w moim brzuchu a potem jakby ktoś pukał od środka :). A gdzie, w brzuchu, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×