Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zołzą będę i tyle

Dość płakania!!! Będę ZOŁZĄ!!!

Polecane posty

Gość zołzolina
Hej laseczki:) Pierw gratuluje Waszej miesięcznicy :))))))))))) BYłAM WCZORAJ NA BIBIE!!!:)))))) Mój facet jeszcze sie nie odezwał, pewno dzisiaj przyjedzie, wiem bo jadac na impreze pojechałam z kumpela pod jego okna tzn z tajniaka, jak Rutkowski hhehe i swiatlo zgaszone, auta tez nie było, w kazdym razie wiem na 1000proc ze go nie bylo wiec mialam fajny humor a nie doła ze jest i nie dzwoni:) Jechałam z kumpela do znajomych, bylysmy w jednej knajpie, drugiej, na karaoke, trzeciej az trafilysmy do takiej gdzie mozna i siedziec i tańczyc:) i teraz słuchajcie: potanczylysmy sobie ale bylo tak goraco a już 2 w nocy i troche zmeczone wiec siadłysmy no iiii..... zaczeło jeden po drugim podchodzic do nas tyle facetów i podrywać ze masakra, az sie ubawiłam bo uwielbiam spływać facetów, czuje taki POWER:))))) Oczywiscie kazdy facet juz na fazie byl ale co tam, choc my nie i słuchajcie, ja jestem blondynka mam naprawde jasne włosy niefarbowane i zwracam duza uwage na siebie bo wygladam oryginalnie , ubrałam sie na biało, no i dodatki: turkusowy pasek, turkusowe buty i w tym samym kolorze takie śliczne korale, bardzo mi pasowały( wogóle laski zacznijcie nosic korale ehhe) bo tam moje zrobiły furore, nasłuchałam sie tekstów: piekne turkusowe korale ah oh.... ale jeden facet mnie rozjebał hehe : podbił z kumplem i mu mówie: przepraszam, czy my wygladamy albo mamy napisane na czole ze przyszłysmy na podryw? Nie, nie szukamy męskiego towarzystwa ble ble ble.....a facet odpowiada: słuchaj, ja tez nie, ale powiedz, gdzie kupiłas te korale? :) słuchacie, rozjebał mnie na pół, w tamtej chwili bylo to tak cholernie śmieszne taki tani tekst na podryw hehehe, sle spoko, potem zas ktos podszedł i jakis koles poprosil mnie do tańca, mówił mi ze szwedka jestem, zatanczylam jedfen taniec bez oh i ah przytulanców zamieniłam dwa słowa i spławiłam gościa, fajnie sie bawiłam, to jest siła , ale ja byłam dla tych chłopów:))) tzn byłam bardzo miła, ale odmawiałam tak zeby poszli, byłam ZOłZą:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
a teraz tewkst tamtego wieczoru: w tej ostatniej knajpie spotkałam kumpla który był ze swoja dziewczyna tam, tanczyli razem, potem sie okazało jak powiedział ze juz z nia nie jest a wiecie jak sie rozstali? 01 stycznia tego roku, laska w tym dniu miała urodziny , urodziła sie dokładnie o 3:15 w nocy i ten chłopak dawał jej prezent zawsze o tej godzinie, a byl sylwester i wszyscy pili tylko nie on, bo brał antybiotyki i nie mógł pic, wiec sie szybciej zmeczył i poszedł spac po 24 na te 2 godzinki zeby wstac i dac prezent swojej dziewczynie (3 lata byli) poszedł do pokoju( mieli wynajety domek w wisle z ekipa) sie połozyc, gdy wstał ZEBY DACV TEN PREZENT tapczan obok jego dziewczyna leciała sobie z jakims jego kumplem, ponoc o mało go nie zabił gdyby nie znajomi:) nie smieje sie z chłopaka broń boze ale z sytuacji, koszmar niezłe rozstanie, ale teraz rozmawiaja na przyjacielskiej stopie :)))) to by było tyle, a ja po takim wieczorku, gdzi ewróciłam o 5 rano jak juz widno było i teraz wstałam czuje sie jak królewna po tych wszystkich komplementach, i mysle sobie, ze taka naładowałam sobie baterie ze jestem gotowa do spotkania z moim :) bo sie steskniłam .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolzolina - ubawilas mnie tymi koralami :D ale wiesz, w tym cos jest, korale musza miec cos w sobie :) ja mam takie dlugie w kolorze lososiowym, szukalam w calym miescie kiedys zeby mi pasowaly do szarfy w sukience no i tez ludzie zwracali uwage (\"a wiesz, ta dziewczyna w koralach...\") podpisuje sie, dziewczyny ubierajcie korale!!! :D:D:D a co do klikania, bywam zludzeniem - moj facet chodzi wczesnie spac, bo juz o 22, co jest dla mnie zdecydowanie za wczesnie, wiec czasem jak klikam wieczorem to tylko dlatego, ze on ju spi ;) ale na ogol ide z nim i nie pozwalam mu zasnac o tak nieludzko wczesnej porze ;) a tak to pisze w dzien, jak on jest w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"słuchaj, ja tez nie, ale powiedz, gdzie kupiłas te korale?\" --> no to dawaj, gdzie kupiłaś te korale?? :classic_cool: polują na turkusowe :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
nad morzem mama kupiła wogóle to mam pełno dodatków w różnych kolorach hehe, wiec polecam wszystkim turkusowe korale pasuja do kazdego i do blondyny i do czarnulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
własnie własnie... :) to takie sexy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc zolzoliny:P Cos sie rozpisalyscie tylko szkoda ze was nie ma jak ja jestem:( Wszyscy chodza na impreze w weekend a ja zaliczenia:( Ale na szcescie to ostatni zjazd:) Moze w koncu pojde do pracy, w poniedzialek mam rozmowe, oby wypalilo:) A tak ogolnie to pozdrawiam wszystkie:) nie bede wymieniac bo juz jest nas tyle ze nie zapamietam wszystkich:P Co tam Zołzy u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, właśnie piję lampkę piwa za was zołzy, w rocznice powstania topiku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
Hej laski, jest ktoś? czekałam dzis na mojego pienego ale sie nie odezwał, ciekawe czy juz przyjechał czy nie, ale juz tak na maksa tesknie to juz 2 tygfodnie prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
no i jestem po rozmowie z moim , było ciezko, przyjechał do mnie wczoraj najpierw rozmowa sie nie kleiła zaczął mówic ze chyba nie chce ze mna byc itp itd wiec powiedziałam spoko, bedziemy sie najwyzej spotykac jak znajomi itp itd a czasem wyswiadczymy sobie przysługe i pójdziemy razem do łuzka, no wkońcu tyle sie znamy, wiec powiem wam ze zartem doszliśmy do porozumienia ze nie mozemy tak robic, ale powiem wam naprawde trzeba inacxzej takie sprawy załatwiac, wiem ze popełniłam błąd, ze strzeliłam focha i go to zdenerwowało i powiedziła ze ma dosc tkaiego mojego zachowania iw ogóle odpowiedzialnosci za druga osobe itp itd ale wiecie co powiedzialam mu ze byłam w knajpie i musiałam odganiać facetów bo co chwila jakis podbijał*( mój facet jest bardzo przystojny, dobrze zbudowany wyrzezbiony w dodatku ma kase i co chce) i ze mi mówili ze szwedka jestem itp itd i rózne komplementy słyszałam a ten chłopak który mi nazwał szwefdka to przystojny był ale ja go spławiłam bardzo inteligentnie az sie chłop zdziwil, i wiecie co: on mi powiedział tak: czujesz sie jak jakas slicznotka,a ty wcale taka nie jestes, troche by ci sie przydało z tyłka zrzucic, pryszcze usunac, nogi wydłużyć no i ze nie mam urdy mega ślicznotki i jestem przecietna a sie wywyższam jak nie wiem co, tak mi sie głupio zrobiło bo on tymi słowami chciał zbic moje poczucie atrakcyjności na zasadzie zebym se nie myslała ze moge sie podobac i ze najebani chcieli mnie tylko przeleciec bo zobaczyli jakaś tam laske a nie ze chcieli bo moja uroda sie im podobała, a ja naprawde zwracam uwage na siebie, patrza sie na mnie faceci czesto słysz ekomplementy, jestem sportowa dziewczyna i mam troszke wieksze nogi ale to są mięśnie tak samo pupa mam fajna, tłuszczyk gdzi ema byc tam jest , brzuch płaski a on tak zjechał mnie, na to ja mu powiedziałam ze on tez nie jest pieknośc i ze tamten facet był od niego przystojniejszy etc etc i powiedziałam ze stac mnie na przystojniaków i mozemy zrobic eksperyment i umowic sie za tydzien w 4ke z innymi partnerami zobacyzmy jaka dupe on miał a jaka ja, ztym ze nie miałabym problemu wyrwac jakiegos kolege bo studiuje na awfie a wiadomo jakie tam ciacha chodzą;) no ale powiedział jeszcze zeby mi dojebac, ze moze miec ładniejsza i jego koledzy mówili ze jestem brzydsza niż dupy z którymi był , a powiem wam nie wiem do końca z jakimi dziewczynami był ale jedna znam i powiem wam dziewczyna naprawde sliczna, wszyscy o nia zabiegali a oni jakiś czas byli razem nie wiem jak sie to potoczylo ze nie byli potem ale laska naprawde piekna, czarna, fotomodelka , czuje sie o nią zazdrosna jak mi tak powiedział to widze tylko ta dziewczyne przed oczami i mam doła wiecie co bym chetnie przesłała , moge wam pokazać jej i swoje zdjecia , ale nie tutaj bo nie chce zeby ktos przypaddkiem kiedys odkrył i poowiazał fakty ze ja to JA, bo mam jej zdjecia na kompie bo jest tam to powiedzcie mi czy ja jestem ładna i czy sie mam czym przejmować, bo kurde mam takiego doła przez to i 0 poczucia wartości, czuje sie jak mech :( jestesmy inne ale czy ja jestem przecietna? podjcie maila to wam wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
sorki za błędy ort szybko pisze, łóżka miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zołzolina -> o matko, ale on był \"milusi\" w tej całej rozmowie :o Jak dla mnie troche przegiął a ze chciał zmniejszyc poczucie Twojej wartości to juz swoją drogą.Sama wiesz.To troche dziecinne zachowanie jak dla mnie I co? Dalej jestescie razem? Tak czy inaczej głowa do góry, chyba mu nie pozwolisz na to zeby miał satysfakcje z tego gadania trzy po trzy :P A moze zazdrosny i plótł co mu slina na jezyk przyniesie heh :D nawiasem mówiąc mogł sobie darowac A moj po 4 dniach nie widzenia ma dzis przyjechac po pracy w koncu zeby pogadac :P Wzielam go na przetrzymanie to sam wczoraj zadzwonił, zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza_Psedłonim++
Dzień dobry. Ja już kiedyś zapytywałem, czy także mogę dołączyć do zozłozowatych. Otrzymałem Waszą zgodę, ale ponieważ to było dość dawno temu, niniejszym chciałem się uwtoerdzić, że zgoda jest aktualna. Przypominam na wszelki wypadek, że ja jestem facetem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza_Psedłonim++
Obiecuję jednocześnie, iż dołożę wszelkich starań, żeby zostać pierwszorzędną zołzą. NIe będziecie się mnie wstydzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, facet chce zostac zolza :O przyjmujemy go? ja jestem przeciwna, to moze byc szpieg :P tak w ogole witam :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolzolina, jesli chcesz to mozesz mi podeslac te zdjecia. tylko uwazaj, bo ja jestem krytyczna :P;) a facet faktycznie pojechal :O kopnelabym go w tylek chyba gdyby mi cos takiego powiedzial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×