Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zołzą będę i tyle

Dość płakania!!! Będę ZOŁZĄ!!!

Polecane posty

Gość Anna Bella
bo kazda kobieta to Skarb" - niekażda:P więc tymbardziej piowinien burak docenić jaki Skarb Mu sie trafił:P Akurat jemu! choć jego niegodny\1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkaetka
kochane, dizekuje Wam bardzo. czuje sie brzydka, nie akrakcyjna, chodze nie wyspana. mam brzydkie wlosy i cere i wogole ostatnio przytylam, tak wogole to przestaje sie dziwic ze oglada sie za innymi. on mnie zostawi, matko jakja cierpie, nie chce zeby mnie zucil. jestem brzydka i glupia a on ma taka madra przyjacioke i taka fajna wesola. Matko co sie ze mna stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
Dla chudej ale głupiej? Kooopnij go w dupe tymbardziej1 to pustak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
kopnąc w dupe czasem trudno zadbaj o siebie a i wazne! u mnie od afery zero sexu i kiziu-miziu :) to działa jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam sobie trochę topik i nasuwa mi się jedno - Wy nie starajcie się być zołzami tylko zacznijcie szanować same siebie i swój czas!! przepraszam bardzo, ale to że wychodzi się z koleżanką raz na jakiś czas czy nie robi śniadania i kawy rano świadczy o zołzowatości? Nie wydaje mi się. Trzeba po prostu umieć dbać o swoje potrzeby i zachowywać się stosownie do sytuacji, a nie - wyjdę w sobotę do pubu na złość facetowi, a potem będzie jedna z drugą zerkać na telefon czy już sie martwi i dołować że nie pisze ;) ja rozumiem, że można się martwić, sama tak mam - dzwonię wtedy i pytam czy dojechał, doszedł gdzieś, cokolwiek i kończę rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Bella---> bardzo pesymistyczne masz podejście, podejrzewam, ze niedawno Cię facet rzucił i dlatego takie komentarze. A zadbanie o siebie to najlepsza rzecz, którą kobieta może zrobić dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
Bardzo realistyczne:) Podejście:) Nikt mnie nie rzucił, bo z nikim nie byłam:) Ale przeholował wiec ma co chciał:) Tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
ANA BELLA I CO POSTANAWIASZ POWIEDZ TO WSZYSTKIM A BEDZIE CI łATWIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
Bo prawda jest taka, że wy jako kochające kobiety zamarwtaiwcie się czy dojechał..czy nie zmarzł mu nosek bo było - 20...ze smutny itp a on sobie w najlepsze gada z kochanicą i małolatami..i zajmuje się ich problemami i macicami:) no dajcie spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Bella - przepraszam, ale Ty jestes jakąś histeryczką, panikarą, a Twój facet chyba jest chory psychicznie, Tobie zresztą też wiele nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Bella----> oj chyba jednak zostawił, a wcześniej zdradził. Martwienie się- w moim związku to akurat działa w obie strony. Mój facet sam karze mi w zimie nosić długie i ciepłe swetry, a jak pad lub jest zimno sam jeździ po zakupy, bo mieszkamy poza miastem. To takie codzienne oznaki troski, ale nie wiem czy czytałaś topik od początku i wiesz dokładnie o co nam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
Tak jest chory. To prawda;) Zdradził tez prawda...3 razy emocjonalnie..2 razy fizycznie- napewno wiecej tylko o tym nie wiem.. W zwiazku z tym rzeklam pass:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
ZOSTAWISZ GO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie początkujace Zołzy!!;) Widze ze topik idzie na przod:) Ja moze nie na temat ale musze sie pochwalic ze zdalam dzisiaj prawko i niesamowicie sie ciesze bo juz mnie to wykanczalo psychicznie. U mnie narazie jest tak sobie. Co dzien jakies glupie sprzezki aleakurat moge to zrozumiec bo mielismy ostatnio ciezki okres. Jestesmy teraz na etapie zmiany. Powiedzialam mu prosto z mostu ze jak sie nie zmieni to odejde bo przekonalam sie ze bez niego tez potrafie zyc i sobe radzic. To chyba najbardziej na niego zadzialalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
Właśnie autorko zostaiwsz go? Wiesz zdrada fizyczna to jawny koniec związku..bo facet wykazał nie dość że ani grama miłosci do ciebie to jeszcze publicznie pokzał ze cie nie szanuje ze nie liczy sie z twoimi uczuciami..widzieli to jego kumple dawne kochanki nowe sisky lolity.. a jak oni cos maja oj to leci..słucha godiznami na gg lub realu..bardzo szanuje ich uczucia..boi sie nawet rzec ze zawisc i lalki z wosku sa złe. Tak jest ustawiony jak podnozek. ja bym kopła w dupe:) a ty autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Brawo ZOLAż BEDE gratuluje prawka i dobrze mu powiedziałaś... ja mojemu tak nie powiem bo jest bardzo wrazliwy, nie moge tak prosto z mostu... raz tak było i popłakał sie a ja głupa z nim ale potem żałowałam :) ale nie mogłam wytrzymac sorka ze tak chaotycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
zaraz czegos tu nie rozumiem? anna bella wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
tak i do najnowszje zołzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkaetka
wiecie co, mnie chyba najbadziej bolaloby gdyby okazalo sie ze on jest z inna bo tamta jest lepsza. to taka duma moja ze chce byc najlepsza. I moze dobrze ze teraz mam taka sytuacje bo wiem teraz jaki mam problem. wyjde z tego bo on sam zniszczy moja milosc do siebie. a ja wyjde z tego mocniejsza i stane sie na powrot zolza tylko ze juz nigdy sie nie zakocham i bede wybierac takiego faceta ktory bedzie kochal mnie bardziej niz ja jego. Jakie to smutne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsza Zołza---> Dlaczego nie powiesz... to wlasnie na nich naijbardziej dziala jak sie trafi w ich czuly punkt tylko wtedy mozesz sprawdzic czy jemu naprawde na tobie zalezy. Moj tez mial lzy w oczach. A ja jeszce bardziej go zaczelam dreczyc tym ze kiedys bylo wspaniale itd, ale moge z tego zrezygnowac a on jeszce bardziej sie wystraszyl... Trzeba byc twarda a nie miekka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
chyba juz rozumiem ale sama musisz to ocenic, nikt nie moze tego za ciebie zrobic to twoja decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
wiecie co, mnie chyba najbadziej bolaloby gdyby okazalo sie ze on jest z inna bo tamta jest lepsza. ---lepsza? przestan. Chuda krzywe nogi..pociągła twarz..włosy jak baran..nijaka..albo z nosem jak kartofel maji;) Mysle, ze boli nas to bo ktos kogo kochamy zdradził nas..i ta lepsza..bo ma Jego..o tyle lepsza. Mysle, ze to oto chozi. Bo prawde mowiac czesto te kolejne sa jeszcze głupsze, brzydzsze w sensnie nijakie. Zobacz nawet jak znajomi sobie wybierają natsepne..;) To tez widac, ze kazda/y nastepny nijaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy jesteście gotowe na to, że on się nie popłacze tlyko powie, ok, odejdź?? tak dla trafienia w Wasz czuły punkt i sprawdzenia Was czy móicie serio? bo jak wtedy nei odejdziecie to jest Wasz k.o.n.i.e.c :( jako zołz oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
do zołżą bede i tyle plakał jak dziecko, teraz jest lepiej ale nie zrobie powtórki z rozrywki bo sie przyzwyczai, rozegram to inaczej... ] mam juz mały plan ale nie umiem go dokladnie opisac :) jak sie naucze to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
No ale jak was zdradzi fizycznie to dalej bedziecie z nimi? Chyba nie jestescie tak głupie? mam nadzieje:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezzeba---> moj facet tak nie zrobi bo wie ze mnie krzywdzi i wie ze juz jestem w stanie od niego odejsc. A jazeli mi tak by nawet powiedzial to tym bardziej bym odeszla bo to by swiadczylo o tym ze mu nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
wtedy dała buzi w policzek i powiedziała zegnaj i odwrócila sie na piecie... gdyby kochał nie pozwoliłby odejsc.. jezeli nie zatrzymał to nic straconego :D hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
27.05.2008] 18:11 Masz rację. Kobieta oczekuje walki a nie tego, ze ma odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×