Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laikowa24

oczekujące na okres łączmy się kochane

Polecane posty

Gość laikowa24

witajcie 🌼 przez ok. pol roku brałam tabsy i przestałam, okres ten w przerwie dostałam i teraz czekam na mój pierwszy bez tabletek., niestety spóźnia mi się już tydzień :( jestem zdesperowana ,co prawda koichałam sie z chłopakiem,ale był w prezerwatywie i kończył poza mną w nią ,ponadto sprawdzalismy czy nie pękła :( ,ale tenm brak okres mmnie przytłacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
nikogo nie ma ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
No ja czekam...Czy ktos wie, czy jak w przerwie 7 dniowej pojawi sie krwawienie to jet pewne, ze sie nie jest w ciazy ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) ja tez tak mialam... odstawilam tabletki...a moj pierwszy okres po odstawieniu pojawil sie prawie po 70 dniach..:( ale sie go doczekalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 99% nie jest sie w ciazy... ale 99% to nie 100%... tak samo jak tabletki nie zabezpieczaja w 100%.. bo to tylko 99% pewnosci ze nie zajdzie sie w ciaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
jeśli w przerwie pojawi się okres to pewniak,ze w ciąży nie jesteś :) mi zawsze się pojawiał 4 dnia przerwy :) kurde no ja sie stresuje,bo wydaje mi sie ,ze nie jestem w ciąży bo się zabezpieczałam.ale jest to ryzyko :( kurde jak mam czekac 70 dni to chyba umre z nerwów ,jejku :( w sobote zrobie test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
a w czasie brania tabletek robilismy to bez zapezpieczenia ,ale nigdy nie kończył we mnie :( no niby w tej przerwie po skonczeniu brania tabsow dostalam okres,al teraz juz mija 34 dni i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laikowa24... jesli juz mowa o tescie... to zrob test najlep[iej z krwi na beta HCG... koszt to okolo 20zl.. a pewnosc w 100% czy jest sie w ciazy czy tez nie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ..jest
U mnie jest inaczej ...wydluzylam przerwe i po wzieciu pierwszej tabletki pozniej nie bylo zabezpieczenia takze czekam na okres bardzo...czy duza jest mozliwosz po dluzszej przerwie tabletki nie dzialaja ? ( zamiast 8 dnia tabletke wzielam 13 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
szatynka - kochana mój test taki normalny :) płytkowy pre test czeka na mnie , nie robilismy tego od 10 dni bo rozstalismy sie , najpierw w sobote zrobie ten ,a pozniej ten drugi z krwi za jakis tydzien po płytkowym :) ja chyba zwariuje z tej bezczynności oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ufam tylko bobo testom:) plytkowe.. a na temat pre testow.. zdania sa podzielone... ale to juz zalezy od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ..jest
Robilam dwa testy ----> negatywne ! ale to bylo zawczesnie, wczoraj wzielam ostatnia tabletke no i teraz CZEKAM !!!!!!!!!! Czy ktos tak juz mial, czy naprawde jest duze ryzyko jak sie wydluzylo przerwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest... jest... ryzyko jest zawsze... ale jesi robilas dwa testy i oba wyszly negatywnie to nie martwilabym sie.. ale dla pewnosci i Ty zrob test z krwi na beta HCVG:) w 100% prawdziwy:) mi sie sprawdzil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ..jest
dzieki za odpowiedz, w sobote zrobie trzeci ! I zobaczymy ..mam nadzieje, ze mi sie okres pojawi do soboty :( a jak nie to zostaje beta no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
szatynka - dzięki za wsparcie w sobote rano zrobioe test i wszystko powinno być jasne Ale błagam myslicie ,ze z opisanych przeze mnie sytuacji moge być w ciąży ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ..jest
Ja mysle, ze nie jest ! Bo w sumie niby w jaki sposob ? Poprostu moze po tabletkach cos sie porzestawialo i dlatego troche musisz poczekac ! No to robimy w sobote razem test ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
no :) to kochana podzielimy sie wiadomosciami o naszej urojonej mam nadzieje ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ..jest
Mam tez taka nadzieje !!!! ze to tylko urojona ! Pragne dizecka, ale teraz to wogole nie ma mowy , nowa praca, nowy kraj....a jak jest u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ..jest
Dzieki szatynk 81 ! Tak bardzo chce, zebys miala racje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ..jest
No sie nie dziwie, i napewno mialas zaplanowana ciaze. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza byla nieplanowana... ale to najszczesliwszy dzien w moim zyciu jak sie dowiedzialam ze zoastane mamusia:) najpierw dwie kreski na tescie... a pozniej potwierdzenie test beta HCG;0 okazalo sie ze to 3 tydzien ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Ojej fajnie to sie czyta , ale ja naprawde nie wyobrazam terac bycie mamo i napewno bylabym samotna mamo, bo moj jakby sie dowiedzial nie ma mowy nawet, zeby ze mna zostal :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
mam 28 lat...... stara ze mnie kobieta juz, a tak pomieszalo mi sie wszytsko z tymi tabletkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdemu moze sie zdazyc:) i nie pisz ze 28 lat to juz jest starosc..;) a co maja powiedziec takie staruszki dobijajace 80 roku zycia..??;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Szatynko 81 ...Poprawiasz mi humor wiesz :D ...bo ostanie tygodnie poprostu tylko przez caly czas mysle o okresie i wogole co bedzie gdy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×