Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laikowa24

oczekujące na okres łączmy się kochane

Polecane posty

szatynce wyszly dwie kreski juz na pierwszym tescie... drugiego nawet nie kupowala..:D:D:D poszla od razu na beta HCG:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
teraz to jest troche inna sytuacja ..bo mam naprawde sie czym martwic ..nigdy jeszce czegos takiego nie wyczynialam :( Takze , teraz dopiero uwierze, ze jest wszystko OK po wizycie u lekarza albo po becie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Ehhh szatynka ...... ty to jestes fajna ...Wiesz ja naprawde chce miec dzidzie nooooooo ale nie teraz ......zostalabym sama ...samiutenka z dzieckiem bo moj by mnie zostawil napewno, a ja chce zeby dziecko mialo rodzinke .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
dziewczyny , ja zrobiłam bete o godzinie 10.00 wyszła 0,100 i dlatego jeszcze sie martwie bo hcg najlepiej jest robic z samego rana gdy jest najwieksze stezenie hcg dlatego chce powtórzyc beta hcg za kilka dni i pojde do laboratorium rano o 7.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Ale wiesz nawet jakby i zostawil.....to bylab szczesliwa sama z dzieckiem tez...ale teraz my zaczynamy, ze tak powiem nowe zycie , nowa praca , mieszkanie chcemy sprobowac jak to jest jak sie zyje razem ....itd....Niech bede okrutna teraz ...ALE dziecko by to wszystko posulo poprostu no :( taka jest prawda .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
On robi plany , wakacje , mieszkanie...czeka na mnie... a ja mu nic nie mowie...poprostu czekam !!!! czekam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
szatynko ..... co wiesz na ten temat ...nie mow prosze, ze jestes samotna mamusia co ????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale czasami dziecko potrafi scalic zwiazek.. a czasami wrecz przeciwnie... rzbic go zanim jeszcze tak na dobre sie pojawil..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
sory dziewczyny ze przerwe wam dyskusje ale powiedzcie mi czy testy ciazowe czesto klamia ? szatynka---> ile latek lub m-cy ma twoje dziecko ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
wiem napewno, ze rozbije !!!!!!! ROZBIJE porostu to jest TO slowo !!!! Wszystkie plany, wszystkie nasze marzenia poprostu bedo ROZBITE !!!!!!! Boje sie ze jezeli tak sie stanie to znienawidze dziecko....... :( jezu pisze to i prawie placze ..nie jestem taka bez serca i okropna.....ale nie chce tego wszystkiego stracic do czego dazylam przez kilka lat !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Zgadlam ??? To znaczy, ze jestes sama....ale powiedz roztanie bylo juz jak sie dowiedzial o ciazy, czy przed z innych przyczyn !!! ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasowa... testy myla sie naprawde bardzo zadko... musza byc albo zle pzreprowadzone albo uszkodzone w jakikolwiek sposob aby ich wynik byl dalece odbiegajacy od rzeczywistosci... a moja coreczka we wrzesniu skonczy 3 latka:) teraz ma 33 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
ananasowa .....moga sie mylic jak sa robione wczesnie .....ale nie poi 3 miesiacah i po 8 tetsach i becie ..boze to jet chore no !!! Uspokoj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
szatynko ..nie wiem , czy mam ci wspolczoc z powodu tego...bo czasami to lepiej bys samotna mamo, niz byc z kims kto tego dziecka nie chcial i nie czekal , ajest poprotu bo to tak TRZEBA ..bo CO ludzie powiedza !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Spoko ...... mozesz nie pisac ....rozumiem Cie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
szatynka---> to fajnie ze masz córeczke , napewno ułozysz sobie zycie z kims i bedziesz bardzo szczesliwa z córcia, zycze ci tego z całego serca , wiesz co jak ja jestem w ciązy to mnie tez czeka samotne wychowywanie dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasowa!!!!!!!!!!nie jestes w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
no w tym sie zgadzam z ananasowo , napewno znajdziesz tatusia takiego '' prawdziwego'' dla coreczki a dla siebie bliska kochana osobe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasowa.. raz jeszcze podkreslam ze nie jestes w ciazy!!!! a za zyczenia dziekuje:) to bardzo mile z Twojej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
szatynko i jest jest ----> dziewczyny a jezeli ja zrobiłam test płytkowy z apteki 2 miesiace po stosunku z rannego moczu to raczej wynik prawdziwy ? testy które robiłam to quick vue , robilam kazdy test co tydzien prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
anansowa porostu ....Brak slow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasowa..... 2 miesiace po stosunku to juz naprawde test potrafi wykazac i wykarze ciaze.....jezeli takowa jest... a w Twoim przypadku... naprawde nie mam mowy i ciazy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
jest jest , ale ja sie tylko pytam bo niewiem , jezeli zrobiłam test quick viu o 6.00 rano 2 m-ce po sexie to wynik wyjdzie prawdziwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Szatynko a jak ty myslisz ..prawdziwy wynik ?? Bo ja juz sama nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest..jest.. pozwol... niech sobie przypomne... tak.... to bylo rano... poranny mocz.... naniesienie trzech kropel na plytke..... u mnie dwie kreski:) a ananasowa.... 2 miesiace po stosunku... rano robi test... wynik negatywny... i nadal sie obawia ciazy.... niedorzeczne ale prawdziwe..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×