Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laikowa24

oczekujące na okres łączmy się kochane

Polecane posty

witam mam kilka pytań;):* No to tak zaczne od początku 22.5 wziełam ostatnią tabletke cilestu (to było moje pierwsze opakowanie)... 1 pytanie kiedy ma pojawić mi sie okres?? czy podczas tej 7dniowej przerwy? 2 czy jeżeli nie pojawi się do 7 dni brać tabletki normalnie? 3 kiedy przyjmuje tabletki \"ta sama pora\" w ulotce oznacza tą samą godzine czyli np 9 rano czy przekroj od np 8 do 10 fodz rano? 4 co ze szpitalem? poniewaz wybieram sie na usuniecie migdałków (dopiero w czerwcu) czy musze przerwac branie cilestu? jezeli tak to kiedy? z góry dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. okres powinien sie pojawic podczas 7dniowej pzrery.. moze nawet pojawic sie w 7 dniu.. 2.jesli sie nie pojawi brac nastepne opakowanie(ale to skonsultuj z lekarzem.. to indywidualna sprawa..) 3.mozesz tabletki prac np. raz o godzinie 21 a drugiegi dnia np o 23..(przerwa nie moze byc dluzsza niz 12 godzin) 4.a co do szpitala... zapytaj sie swojego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króloważycia
hm...wczoraj pisałam o objawach owulacji...jak na razie zanikły(albo w cale ich nie było), więc chyba jeszcze sobie długo poczekam na okres...niestety :( Wiem, że pierwszą tabletkę trzeba wziąć w pierwszym dniu okresu, ale myślicie, ze stałoby się coś gdybym wzięła już teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jeżeli okres miałam zawsze 28do30 dnia teraz mam mieć podczas 7 dniowej przerwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jeżeli okres miałam zawsze 28do30 dnia teraz mam mieć podczas 7 dniowej przerwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
kochane nie miałam wczoraj internetu u mnie bez zmian jak go nie było tak nie ma :( zaraz poczytam co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
Froccia - tak na pewno dostaniesz podczas 7-dniowej przerwy , pozdrawiam :) jejku jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Dostalam okres w niedziele ....SUPER no !!!!! Ale nie wiem do konca jak to jest , czy to jest TEN okres czy tylko krwawienie podczas 7 dniowej przerwy.....????? I na okres trzeba jeszce zaczekac ....i czy mam teraz rozpoczac opakowianie w 8 dniu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
laikowa .....no napewno tez dostaniez ....to przez stres...moze zrob jeszce jeden test ..chociaz szance na ciaze u ciebie wogole nie ma .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
jest - tak kochana na pewno mozesz zaczac brac tabsy normalnie jak po przerwie :) gratuluje, kurde ,a u mnie porazka, chyba sie załamie, 2 test nieunikiony bede miala wtedy 100 % pewnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
laikowa ..zaczekaj znowu do soboty i ten test to juz musi byc pewny..ale zobaczysz, ze w ciazy nie jestes !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
obyś miała racje :( ,wpadaj kochana czasemna topik 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmmmmmmmmmmmmmmmmmmmma
a no pewno, ze wpadene .....NA TOPIC :D Nie denerwuj sie ....napewno wszystko jest OK !!!!! Pozdrawiam....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmmmmmmmmmmmmmmmmmmmma
Bede teraz pod tym nickeim jaby cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
u mnie nadal nic :( w soboite 2 test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×