Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laikowa24

oczekujące na okres łączmy się kochane

Polecane posty

Gość ananasowa pyta sie
jest jest ----> tak myslisz? wiesz bo naczytalam sie na forach ze mozna miec okres i byc w ciazy do 5 mca :O wczoraj w nocy jak sie polozyłam spac to ryczałam no:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Wiesz co ja tylko sie zastanawiam, czy ty naprawde az tak sie meczysz z tym , czy poprostu zarty jakies robisz no !!! Wez sie uspokoj...dlaczego nie pojdziesz do lekarza ..jak nam nie wierzysz to moze mu uwierzysz co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
nie mam narazie kasy na wizyte prywatnie a panstwowo sa kolejki ... nierobie sobie zartów , poprostu czytalam o tym jak kobieta miala okres do 5 m-ca i niewiedziala ze jest w ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Moga byc jakies plamienia ( a to sie chyba rozni od okresu ) krwawienie oznacza poronienie ....juz nie czytaj niczego tu wiecej ...Poprostu mozesz byc pewna, ze nie jestes, a przekonasz sie o tym po 9 miesiacah ..zobaczys ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
jest jest ---> obys miala racje a powiedz mi, jezeli chodzi o ciebie.. czy okres ci sie spoznia> ile dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
ja biore tabletki...narazie sie nie spoznia bo od dzisiaj rozpoczyna sie 7 dniowa przerwa no i musze czekac ( a przyczyny na czekanie sa ) poczytaj na poczatku pisalam o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
jest jest ---> no wiem juz przeczytalam o tobie, bedzie dobrze :) okres dostaniesz i w ciazy nie jestes a ja niewiem czemu mam te schizy :( wiesz co , ja tak samo czekalam na okres po tym ostatnim sexie , spoznil mi sie tylko 1 dzien , ale jak dostalam to sie cieszyłam , tylko wiesz co , przypadkiem przeczytalam ze okres mozna miec w ciazy do 5 m-ca , bo jakas tam znajoma znajomej miala okres i była w ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
OOO super ....i jak corcia spi .. to masz spokoj co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
ja sie tutaj mecze z anansowa ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie czytalam o czy pisalyscie... ona tylko o tym ze jest w ciazy??? jejku... nie znam slow aby moc jej wybic ta ciaze z glowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
zaraz cos wam podrzuce dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Chcialabym miec taki problem jak ona :D anansowa a ty moze chcesz byc wciazy co ???? no niestety nie jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
No czekamy ..podrzucaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
jest jest ----> nie , niechce byc w tej ciazy , wiecie ze ja co troche płacze z tego powodu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANANASOWA!!!!!!! NAPRAWDE NIE JESTES W CIAZY!!!!!!! a bylas juz u ginekologa?? przeciez potwierdzilby ciaze gdybys w niej byla... jak na moje rozumowanie... bylabys juz conajmniej w7-8 tygodniu... a taka ciaze da sie juz "wyczuc" na USG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
ale ona nie byla u lekarza bo nie ma kasy ...na ile zrozumialam ?? Tak ..anansowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
szatynka , naprawde myslisz ze nie jestem w ciazy? słyszalam duzo razy o testach ze sie nieraz myla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Jestem teraz w UK ....a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do lekarza to za wizyte niekoniecznie trzeba placic.... sa i takie pzrychodnie i naprawde dobrzy lekarze ze przyjmuja na kase chorych i cala ciaze moga tak poprowadzic...:) szczerze i dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
tak , panstwowo sa kolejki a wy dziewczyny robiłyscie kiedys testy ciazowe? wskazywały one zawsze prawde??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
No szatynka to napewno robila co ???? :D :D ja tez kurcze w swoim zyciu juz zrobilam duzo testow ..i wszystkie NEGATYW !!!!! i tez tak bylo !!!!!!! Wez przestan sie martwic , a tak naprawde to moze pogadaj z mama !!! ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie... zadzwon i sie dowiedz:) powiedz ze to pilny przypadek... podejrzewasz ciaze.... a jeszcze nigdy nie bylas u ginekologa.... a jesli juz obawiasz sie kolejek... to dzwon jutro!!! po co czekac... jakbys zadzwonla jakis miesiac temu... mialabys juz pewnosc ze w ciazy nie jestes...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie internautka
ananasowa, jakie kolejki??? zamiast od tygodni wmawiać sobie i całej kafe urojoną ciąże już 10 razy dostałabyś się do lekarza... pomyśl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×