Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama synka2

Wypadanie włosów w 4 miesiącu po porodzie

Polecane posty

Gość gość
Mi chyba po miesiącu zaczęły wypadać...zaczęłam robić kompresy, zmieniłam odżywki i pomału było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większości kobiet wypadają po porodzie włosy i to jest całkiem normalne. Zmienia się gospodarka hormonalna. Moje w ciąży wyglądały jak u gwiazdy filmowej. Były gęste, piękne zdrowe każdy zwracał na nie uwagę. Po porodzie trzeba było przywyknąć do ich wypadania. Oczywiście nie stałam z założonymi rękami tylko je wzmacniałam. Od wewnątrz w postaci tabletek biotebala z odpowiednim składem a od zewnątrz poprzez dobry szampon i odżywkę. W tej chwili włosy odzyskały swój blask, nie wypadają i są zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, to muszę sobie zakupić te tabletki biotebala, bo kompletnie nie radzę sobie z wypadaniem włosów. Mam wrażenie, że już prawie łysa jestem i naprawdę potrzebuję czegoś skutecznego, żeby sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny zamawiałyscie kiedyś coś ze strony wizaż 24? polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki z Biotebalu wprowadziłam miesiąc temu, efekty są już widoczne, co mnie bardzo cieszy. Dieta też uległa zmianie i dzięki temu lepiej się czuję. Widać, że brakowało witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ich używam i uważam, że są najlepsze. Włosy szybko przestały wypadać, a po jakichś 2-3 miesiącach zaczęły pojawiać się baby hair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronkaTul1
Tabletek jeszcze nie stosowałam. Mam szampon i odżywkę Biotebal i bardzo sobie chwalę, bo szybko wzmocniły moje włosy, odżywiły i sprawiły, że przestały wypadać. A efekty widziałam już po kilku tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tak skutecznie nie hamuje wypadania włosów po porodzie jak biotebal z biotyną. Brałam go po obu ciążach i sprawdził się rewelacyjnie. W obu przypadkach włosy zaczęły mi odrastać po kuracji biotebalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StevBick

Bystolic Canadan Provider Propecia Es Igual Que Proscar Cephalexin Protocol Free Full Text Journal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne. Jestem 9 miesięcy po porodzie i chyba z miesiąc temu czy nawet dwa przestały wypadać. Ja zaczęłam używać skrzypu w płynie na wlosy.. o wiele szybciej rosną i nawet jak wypadną to zaraz jakieś nowe wyrosną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×