Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sarina

Temat dla kobiet, które potrzebują wysączyć swój jad na kafe...

Polecane posty

Gość sarina

Temat dla tych, które na każdym temacie strzelają jadem, ranią i starają się upokorzyć inne kobiety... Tu wywalcie swoim jadem i po klopocie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie teresa
Istnieje tka dziwecyna ps "matka teresa" . byłam moja dobra koleżanką, ale od kąd poznała mojego chłopaka stali sie "przyjciółmi" wczoraj na bibie moj Miś uwazał za swiete co powiedziala, a mnie ciągle przedrzeżniał. XXX podac ci to , tamto, nie zimno ci? jak to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce nowe porshe albo merca
tu sacze moj jad, zycie mi sie nie uklada jezdze rocznym autem, ktore juz nie jest modne chce nowe dlatego mam jad , bo mnie nie stac na niego a takiego glupiego Pazure stac Tylko piekni ludzie powinni jezdzic porshe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic to nie da
nic to nie da, ONE wola wejsc na jakis topik i tam zeszmacic kogos... Choroby sie nie wybiera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiettttta
taaaaak pełno wrednych szmat i nadetych suk na tym forum, moglabym wymieniac i wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mennnda
a ty mantodeo nie usmiechaj sie tak glupio bo o tobie tez tu mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bo ten typ juz tak ma
no niestety,tak to jest jak sie ma zanizona samoocene, niskie poczucie wlasnej wartosci, i ublizenie komus anonimowo (bo w realu nie da rady)jest jedyna mozliwoscia podniesienia sobie jej ;) Chorym ludziom sie wybacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarina
Może jeszcze jakieś szanowne kobiety? Czekalabym chętnie na dejzi69 i ike, które swoim jadem zatruwają każdy temat począwszy od atakowania mlodych mam a skończywszy na tym jak ktoś pyta jak odstawić pampersy... może jednak ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam doła
nie potrafie powiedziec ze wiekszosc kobiet na tym forum to debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polatalam polatalam i lece spac dobranoc i czystych kolorowych snow spokojnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujawnic swoj czarny nick
?? a ktory cie interesuje ? mam ich calkiem sporo ... myslisz ze posiadajac czarny nick nawet tylko jeden jestes MNIEJ anonimowa w sieci ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata P Miss klaskania
JA musze sie tu wysaczyc. MAm jad i tu pisze , a nie na ogolnym tez czasem wszedzie gdzie sie da , chociaz matka nie jestem tu tez pisze. A to dlatego , ze brak mi sexu , moj facet ma malego czlonka i ma malo energi a ja moge cala noc. On ma juz prawie 40 lat, duzo pracuje i jest zestresowany. Ja sie tu nudze, obrazam ludzi wszedzie nie tylko na kafeteri, wolno mi. Jak ktos na mnie spojrzy za dlugo to mowie " Co sie frajerze patrzysz, chcesz w morde?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mennnda a ty mantodeo nie usmiechaj sie tak glupio bo o tobie tez tu mowa Widze ULIFICZKO posrancu jeden ze masz najwiecej do powiedzenia!ULIFICZKA potwor ktory NOWORODKOWI SMIERCI ZYCZY!!!!to dopiero empatia i brak jadu!!!!mowa w tym temacie wlasnie jest o tobie popaprancu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihitara
Jebać durną hihitarę! Do pieca z kurwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mikrofalowki na godzine suk
a potem do chlodziarki z lodami Koral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plosze bajdzo........
spierdalaj ty jebany lachociągu pierdolony w dupę, bo ci, kurwa, ryj rozpierdolę i cię twoja, kurwa, rodzina nie pozna, kurwa twoja pierdolona mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea:) przynajmniej mam cywilną odwagę się przyznac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mennnda
Mantodeo droga nie jestem zadną uficzką ona chyba duzo gorzej o tobie pisze co? . Jak widzisz nie tylko ona cie nie lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mennnda - tak mi przykro z tego powodu no kurde zaraz pojde do lazienki sie wyplakac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mennnda
Mantodea a moze zamiast plakac przestan byc wredna i złośliwa bo niedlugo nie bedziesz mile widziana na tym cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyganiał kocioł garnkowi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mennnda - rzuc jeden przyklad na tym forum gdzie bylam wobec kogos zlosliwa czy wulgarna.W tym momencie dopiero mozesz tak o mnie napisac.Mylisz pojecia dziecino.Jestem szczera i bronie swych przekonan.Nie bede nikomu w dupe wchodzic i przytakiwac gdy mysle inaczej.Jak ci sie to nie podoba to twoja sprawa ale je sie nie bede dla ciebie zmieniac.Jesli chodzi o kafe jest pare dziewczyn ktore lubie mysle ze z wzajemnoscia a twoje\"uczucia\"co do mnie wala mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mennnda
Ja tez bronie swoich pogladów ale umiem to robic nie obrazajac nikogo, bez złośliwosci i wrednych uwag. A ty odrazu atakujesz i sączysz ten swoj jad. Jasne nie zmieniaj sie , zobaczymy jak na tym wyjdziesz. Krzyż na drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×