Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Imie_deszczu Ogromnie Ci dziękuje za to, że poświęciłaś mi chwilę, jestem na jakimś chorym zakręcie i Twoje słowa bardzo podniosły mnie na duchu:))Dziękuję bardzo:* i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirell- moja droga...karty mowia, ze na szczescie bedziesz musiala sobie jeszcze zapracowac... w przeszlosci widze pewien zawod milosny, ktory mial duzy wplyw na terazniejsze problemy z mezczyznami...jednak juz w te wakacje poznasz kogos, kto na pierwszy rzut oka nie wyda ci sie interesujacy, jednak po blizszej znajomosci przypadnie Ci do gustu, zakochasz sie i to z wzajemnoscia:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama26- kochana... widze, ze jestes bardzo samotna i praktycznie przestalas juz wierzyc, ze spotka Cie cos dobrego ze strony jakiegokolwiek mezczyzny... zamknelas sie troche w sobie i ciezko jest przebic Twoja skorupe:/ moze za duzo wymagasz? w najblizszym czasie nie widze wiekszych zmian w sferze uczuciowej...jednak po wakacjach pojawi sie pan, starszy od Ciebie, ktory bedzie chcial Ci dac wszystko co najlepsze:) nie odtracaj go juz na samym poczatku:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie deszczu==========> proszę powiedz mi czy zajdę w ciąże i kiedy to się stanie? pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie deszczu ile masz lat
? i czy twoje wrozby sie spelniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczątko w-aw- moja droga, oswiadczyny w polowie lub pod koniec przyszlego roku:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukienka w kwiatki- osoba, o ktorej tak czesto myslisz nie jest Ci przeznaczona, ale prawdopodobnie czeka Cie z jej strony duzo radosci:) od myslenia radze przejsc do czynow, bo chlopak rowniez chcialby poglebic znajomosc, ale boi sie odtracenia... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze... kiedy sie przeprowadze i jak daleko?czy zostane w pl czy zagranice?jesli za granice to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaa
gabrysia,15.11.76 Co czeka w przyszlości? Czy kiedys wyjde za maz? Ktorego Marka czy zbyszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gjkluytrere- droga Aniu... w najblizszym czasie widze mila niespodzianke ze strony kogos bardzo Ci bliskiego...:) prawdopodobnie szykuje sie jakis wyjazd rodzinny:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freciszon
witam, dziękuję za poprzednią wróżbę, a możesz mi wywróżyć jeszcze kiedy wyjdę za mąż? Ile będę miała dzieci i kiedy? Beata 26.03.83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek22- moja droga...on mysli czasami o swojej bylej- laczylo go z nia naprawde silne uczucie...jednak nie kocha jej juz, uwaza to wszystko za przeszlosc, do ktorej nie powinno sie wracac, choc dazy ja pewnym sentymentem:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy******
a czy chlopak, mlodszy ode mnie w ktorym teraz powoli zaczynam sie zakochiwac to moze byc ten wlasciwy czy jeszcze raczej nie? ewa, 24/07/1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajoto
joanna 01.05.1978 czy znajde normalnego faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina-czerwona- moja droga...on rowniez jest Toba bardzo zainteresowany, ale czeka Was troche klopotow na samym poczatku...glownie beda to klopoty zwiazane z jego przeszlosci...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opygbs
Imie_Deszczu dziekuje bardzo za wrożbe :) pozdrawim rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia 123- zmiana miejsca zamieszkania- ok. chodzilo mi raczej o inna miejscowosc... poza krajem czulabys sie bardzo samotna:/ pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elebele
Moze Ty sie nademną zlitujesz i mi powróżysz? Magda 17.01.1988 koziorożec kiedy znajde miłość? zakocham sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kammmm- kochana, skonczysz studia, a zakochasz sie ze wzajemnoscia juz po wakacjach:) bedzie to sredniego wzrostu brunet, dosc niesmialy, ale bedzie Cie bardzo mocno kochal:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajoto
dowiem sie, kiedy znajde normalnego faceta???? joanna 01.05.1978:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADIETKA- moja droga...widze, ze on jest Toba bardzo zafascynowany...z wzajemnoscia zreszta:) oboje jestescie po przejsciach, dlatego na poczatku troche trudno bedzie wam sie dotrzec...jednak wszystko powinno sie rozwinac w oczekiwanym przez Ciebie kierunku:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tefe- moaj droga...do takich wrozb musialabym znac ich dokladne daty ur. i imiona, dlatego nie jestem w stanie Ci tego powiedziec...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buniaaaaa
Barbara 29.11.1967 jaka przyszłość przede mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANDAAA- rodzine zalozysz, ale nie w najblizszym czasie... dzieci niestety nie widze...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patysiaaaa- kochana, on jest Toba bardzo zainteresowany i widac miedzy Wami spora chemie:) w przeciagu najblizszych dwoch tygodni wszystko sie powinno wyjasnic, ale prawdopodobnie zaczniecie sie spotykac i wyniknie z tego cos duzo wiecej niz myslalas:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekkawska- kochana, bardzo sie rozczarowalas i teraz ciezko bedzie Ci zaczac ufac mu na nowo...to bedzie troche trwalo. jesli on naprawde bedzie chcial Twojego przebaczenia, przebacz mu i daj mu szanse... najprawdopodobniej on bardzo zaluje tego co zrobil... nie odejdzie do tej drugiej, bo to Ciebie wlasnie kocha, ale bedzie musial sie sporo nastarac... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta27
1981.02.27 3 15 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta27
co mnie czeka w zyciu zawodowym i w milosci.jestem po rozstaniu z facetem i nie mam pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×