Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

laliqueeeeeeeeeeeeeeeee wyjedziesz do innego miasta, ale nie na dlugo...jakis miesiac.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w moim życiu zawodowym, jeszcze chciałabym coś wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusik22- moja droga, widac, ze Ty go bardzo kochasz, ale on chyba nie traktuje tego powaznie:/ przemysl jeszcze raz to wszystko... czy warto ryzykowac dla kogos takiego jak on? karty mowia, ze jest dosc niestabilny emocjonalnie:/ pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosenka.....- kochana, w przeciagu najblizszych 3 miesiecy widze mnostwo zmian, zarowno na tle uczuciowym jak i zawodowym...:) wyjedziesz gdzies, prawdopodobnie za granice i tam poznasz jakiegos rodaka, z ktorym polaczy Cie wspolne zainteresowanie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcdefgahc- obecny partner nie bedzie Twoim ostatnim... on Cie kocha, ale po pewnym czasie wyjda miedzy Wami spore roznice swiatopogladowe... w wakacje wyjdziecie razem, najprawdopodobniej nad jakas wode;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje ci bardzo,a mogłabys jeszcze sprawdzic kiedy dostanę tą pracę o ktora sie ubiegam i czy wogule ja dostanęte(te egzaminy bo w niedziele to dopiero początek) .i kiedy urodzę pierwsze dziecko? agneiszka30.12.1986 dziekuje i buziakii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka.....
dziękuje za odpowiedz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JASIA75- kochana, w pracy powinna sie sytuacja uspokoic juz po wakacjach... jesli chodzi o drugie dziecko- koniec tego roku:) w tym tygodniu czeka Cie mila wiadomosc od kogos bliskiego:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekaw wiec pytam
z czegop wrozysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terefere kuku- Milenko, dobra satysfakcjonujaca Cie prace znajdziesz dopiero pod koniec tego roku...praca ta na poczatku wyda Ci sie bardzo ciezka, ale szybko sie przyzwyczaisz i bedziesz zarabiala w koncu spore pieniadze:) jesli chodzi o to czy wyjdziesz za maz...karty mowia, ze w przeciagu 5 lat powinnas byc juz szczesliwa malzonka:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefe
14.09.1985 dorota nono mowisz 3 dzieci, a nie widzisz z kim,albo czy rodzina będie kochająca,szczęśliwa , czy będą większe problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem bo wiem
cierpliwie czekam na odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
nie na dlugo???? ale ja wyjezdzam na stale!!!!!moze chodzilo o to ze nie za dlugo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga 1807- moja droga... pracy bedziesz szukac dluzszy okres czasu, ale juz w polowie przyszlego roku trafi Ci sie cos naprawde dobrego...sama nie uwierzysz, ze jestes stworzona do tego typu pracy, zupelnie odmiennej od tego, co robilas dotychczas:) jesli chodzi o corke- widze duzo nieporozumiec i rozczarowac zarowno jesli chodzi o Ciebie jak i o nia... postaraj sie okazac jej, ze wszystko jej wybaczylas, pokazac jej ze bardzo ja kochasz... sprawa sądowa bedzie kosztowala Cie sporo nerwow, ale w koncu wyjdziesz na swoje:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulaa
Kasia, 23.03.1989 czemu pewien mężczyzna sie nie odzywa? czy jak wyjadę do dużego miasta, co mam w planach, odnajdę się tam i znajdę prace? z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASIA75
DZIĘKUJĘ CI BARDZO : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 1807
Dziękuję - córkę kocham ale nie ufam jej - zrobiła mi wiele złego czy mozna jej zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona 12.07.82- moja droga, Twoj byly czasami o Tobie mysli, ale juz Cie nie kocha...prawdopodobnie ma juz kogos i jest z nia szczesliwy... jesli chodzi o powrot do kraju...stanie sie to w przeciagu najblizszego roku:) dziecko bedziesz miec jeszcze co najmniej jedno...prawdopodobnie za 3 lata:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
dziekuje za odpowiedz. a czy moglabys jeszcze sprawdzic czy dam rade w spokoju przetrwac zblizajacy sie slub faceta w ktorym sie zakochalam bez wzajemnosci??? milena 06.01.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wdzieczna za wrozbe,ale mozesz mi jeszcze na drugie pytanie odpowiedziec; czy zdam ten egzamin co pisalam w sobote??prosze odpowiedz , pozdrawiam ur. 27.08.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pistacjaa- jesli chodzi o prace- dostaniesz ja w przeciagu miesiaca:) dzieci bedziesz miec, ale jeszcze nie teraz...prawdopodobnie dwoch chlopcow:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy moja praca w przyszłości bedzie zwiazana z mundurem? Teraz sie jeszcze uczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piegooska- kochana, ten mezczyzna jest Toba bardzo zainteresowany, ale na waszej drodze stoi pewna przeszkoda...prawdopodobnie chodzi o jego rodzine...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaroniebieska
a ja mam male pytanie co z moim zdrowiem..czy dalej bede skazana na obecna sytuacje,czy jest szansa na wyjscie.... a moze czas przyzwyczaic sie do dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaroniebieska
agnieszka 24.07.1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem bo wiem- Iwonko, Twoja wrozba jest wyzej, tylko zle sie skopiowalo:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajmonnn
Czy moja byla dziewczyna Aneta mysli o mnie? Czy cos do mnie czuje? Jest szansa zebysmy jeszcze kiedys byli razem? Szymon 14.09.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci kochana.ale nie rozumiem jak w przeciagu miesiaca.rekrutacja do tej pracy moze trwac nawet kilka miesiecy. jestes super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×