Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość nebraska123
natalia 6.09.1989 czy moj partner to ten na zawsze? kiedy urodze pierwszego dzidzusia?:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga wrozko- kochana, prawdopodobnie on nie traktuje tego powaznie... moze sprawiac inne wrazenie, ale nie widze tutaj nic dobrego:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosssssssssss
witam. chce poprosic o wrozbe dla mojej mamy :) czy widzisz w najblizszym czasie poprawe finansowa oraz jak bedzie jej sie ukladalo z ojcem i czy dlugo bedzie jeszcze w dolku psychicznym w jakim jest teraz ?? Małgorzata 30.08.1961

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nebraska123
aha jego data ur to 22.02.2984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkaaa22
Co dalej z moim małżenstwem? proszę powróż mi bo jestem w depresji i nie potrafię podjąc decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkaaa22
jesli potrzebna data- 26.07.77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-na- kochana... nie podejmuj szybko tej decyzji... przemysl wszystko sto razy zanim zdecydujesz... on Cie naprawde kocha i macie szanse na ozywienie zwiazku... oddalacie sie od siebie, bo za malo rozmawiacie... za malo wspolnych chwil... zrob cos, zeby zauwazyl Cie na nowo... kolacja, wyjazd... a moze jakis sport razem? cokolwiek... nie skazuj tego na koniec... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia4
PROSZE CIE BARDZO WROZKO POSTAW KARTY NA PYTANIE czy znajde prace za granica chociaz słabo znam angielski czy jednak nie i bede musiała wrocic na stałe do Polski I JESZCZE JEDNO WAZNE PYTANIE : CZY DOJDZIE DO SPOTKANIA Z JOSZKIEM?? moja data urodzenia 04.04.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaonasama
dziekuje Ci Imie Deszczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!milego dnia!!!!i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia4- poradzisz sobie za granica...:) a do spotkania dojdzie... bedziesz bardzo szczesliwa:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asica123- kochana, w ciagu 2 miesiecy nie... ale w ciagu pol roku prawdopodobnie:) za maz wyjdziesz za rok... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezka3012- prawdopodobnie chodzi tutaj o roznice w swiatopogladzie... a z Tomaszem zobaczysz sie... juz niedlugo:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewoola
a czy dziecko bede miala z tym facetem z ktorym jestem teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka- prawdopodobnie jakies kompleksy... a jesli chodzi o dziecko... kochana... masz jeszcze czas! ciesz sie mlodoscia...:) za kilka lat powinnas urodzic dziecko, ale na razie korzystaj poki mozesz, bo pozniej bedzie z tym raczej ciezko... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ślicznie Imie_deszczu Mam jeszcze pytania: Czy mój mąż naprawde mnie kocha? Czy znajdę stałą pracę w przyszłm roku? Asia 08.05.1979, Marcin 31.07.1974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka amelka
Czy ulozymy sobei z mezem zycie w Niemczech? Czy znajdziemy oboje satysfakcjonujaca prace? Czy bedziemy w Niemczech szczesliwi? Agnieszka 27.03.1971, Jerzy 19.09.1963

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofija13
Nie dziękuję za wróżbę,ale dziękuję za zwrócenie uwagi na moje problemy i zainteresowanie się moją osobą.Napisała Pani,że pracę znajdę w swoim otoczeniu,najprawdopodobniej sie zgadza,ale moje otoczenie to dwa miasta,w których przebywam.Przynajmniej wiem,że nie muszę szukać pracy za granicą,i za to dziękuję,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz tak sobie chcialam wiedziec:-) Ciesze sie mlodoscia:-P Jeszcze studia przede mna... Kompleksy? Calkiem mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozono mi niedawno przez sms ze w moim otoczeniu jest mezczyzna ktory ma na moim punkcie obsesje i stanowi zagrozenie powazne dla mnie.czy to prawda? 11.11.1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewusiajestem- owszem, czul...ale nie bylo to niestety nic glebszego:/ z nia jest teraz, ale to tez raczej nie jest powazny zwiazek... ten czlowiek nie pasuje do Ciebie... on jest mentalnie ciagle dzieckiem:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica123
Joanna 28.09.1982 Czy wyjdę za mąż za obecnego partnera, i czy będę miała kiedyś dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiiaczzekk- noiestety nie bedzie to Twoj ostatni partner... ale niedlugo pojawi sie juz ten docelowy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkolo morza- poznasz kogos prawdopodobnie pod koniec tego roku i dasz sie zaczarowac:) bedziesz z nim bardzo szczesliwa:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×