Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość stnisław 52 lata
stanisław 23-03-1956 czy znajdę pracę i czy będzie to sezonowa czy coś na stałe dziękuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia aaa
19 styczeń 1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafał 1987- poznasz ja "na zywo", a mieszkac bedziecie od siebie dosc daleko, choc nie przeszkodzi Wam to w widywaniu sie w miare czesto:) ona bedzie dosc zapracowana osoba, ale niezwykle ciepla i da Ci duzo szczescia:) pozdrawiam:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli mozna to ja rowniez
26.06.80 oraz 14.03.78 czy beda razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez misia33- w najblizszym czasie widze obok Ciebie jakiegos milego Pana w srednim wieku, ktory liczy na "cos wiecej" z Twojej strony...dzieci karty nie widza...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefe
14.09.1985 dorota powiedzialas po przerwie poznam jakiegos wysokiego blondyna, możesz coś o nim napisać,czy będzie starszy?, oile,skąd będzie ,z tej samej miejscowości,kim będzie, weżmiemy slub, kiedy i i le dzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
o matko 3 dzieci:) pieknie....a czy ten partner ktorego poznam to moze zostac moim mezem? bo ja juz kolejnego rozstania nie przezyje....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję.🌼 Cóż w taki razie jeśli mogę mieć dodatkowe pytanie. Czy ja to zakończę czy on? i jeśli tak to kiedy mniej więcej to sie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał 1987
jeszcze jedno, przepraszam ale tak dokładnie piszesz i ciekawie że trudno nie zgrzeszyć. czy będzie ona starsza czy młodsza ode mnie i o ile lat ? wielkie dzięki 09. 08.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
a cos wiadomo na temat mojego przyszlego meza? czy to bedzie trwale i szczesliwe malzenstwo? dziekuje za wszystko, jestes jedyna prawdziwa wrozka tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patysiaaaa- on jest Toba bardzo zafascynowany i Ty nim rowniez...:) musisz go jakos osmielic, jak to sie uda, stworzycie razem udany zwiazek:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale wydaje mi się że imię_deszczu to najfajniesza/y wróżka lub wróż na kafe. Odpowiada każdemu na pytania nawet te dodatkowe. Nie spotakałam się z czymś takim jeszcze. Brawo za cierpliwość. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patysiaaaa
Ponawiam prośbę... Patrycja 09.07.1988 on 19.10.1987 czy on coś do mnie czuje i czy z nim będę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaa
czy ja moge tez prosic 15 12 1984 Joanna pytanie: czy skoncze studia? i jeszcze jedno: czy obecny partner jest tym na zawsze? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał 1987
dokładnie tak brawo brawo jest wspaniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stnisław 52 lata- poczatkowo znajdziesz prace sezonowa, ale dobrze platna...cos stalego pojawi sie prawdopodobnie pod koniec tego roku:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila20wawa
kamila 26. 03. 1988 co przyniesie mi los w zwiazku ze znajomoscia z mlodym prawnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patysiaaaa
oooooooooooooo dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia aaa- prawdopodobnie to nie jest "ten jedyny"... w ciagu najblizszych kilku miesiecy wyjdzie mnostwo roznic miedzy Wami... jesli chodzi o dzieci- beda, ale za pare lat:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patysiaaaa
hmm a jak mam go ośmielić? ja właśnie odnoszę wrażenie, że on się mną bawi... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refregftr
czy moje problemy sie wkoncu skancza? czy znade kolejne mieszkanie z normalnymi ludzimi w tej durnej Anglii? czy wkoncu dostane normalna robote? czy mam sie zalamac zy jeszcze nie? z goory dzieki za wrozbe Patrycja 06.03.1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
a czy widzisz jaki on bedzie? brunet? blondyn? moze widac jakies szczegoly albo gdzie go poznam? :) wiedzialabym na co zwracac uwage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli mozna to ja rowniez
Dziekuje bardzo :-) choc slabo to widze, niestety:-( moze i beda razem ale chyba nie w tym zyciu- oboje maja rodziny, ale dziekuje mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia33
dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×