Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delta..

Dlaczego kobiety unikają seksu z partnerem?

Polecane posty

Gość gość
Mam 32 lata i jestesmy z zona rok po slubie choc chodzilismy ze soba 7 lat przed slubem ja pracowalem na budowie calymi dniami i zawsze mialem chec i sile na seks gdy tylko zona chciala a od ponad miesiaca moja zona pracuje zaczela sie ladnie ubierac malowac i wogule twierdzi ze pracuje miedzy ludzmi i musi dobrze wygladac ok nic nie mowie ale po domu gania w pidzamie jak gdzies idziemy to nawet sie nie maluje bo jej sie nie chce na seks jest zmeczona i zasypia w ciagu 5 minut a pul dnia mnie sama nakreca ja w domu gotyje sprzatam i opiekuje sie trojgiem naszych dzieci i daje rade nawet jej obiad do pracy zaniesc a ona sie depiluje pindruje bo jutro ma byc szef i gdy wraca do domu to jak do chotelu oczywiscie dalej bez seksu jestem pewny ze mnie zdradza choc temat ja boli i tylko sie wydziera jak myslicie mam racje ze tak mysle ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość prosto z mostu
Ludzie nie są stworzeni do monogamicznych związków długoterminowych. To wymysł KK niestety, a do tego dodać że polki w łóżku to tragedia 3/10 i tyle w temacie. Zakonnice na zachodzie chyba lepiej się bzykają niż 95% kobiet w kraju, gdzie seks to często tabu, coś co robi się po ciemku, jak w średniowieczu. Jest rok 2015 kobiety, możecie być troche bardziej otwarte na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda unikaja i jeszcze myślą ze o co w ogóle chodzi partnerowi przecież kochamy się raz na miesiąc moja żona nie widzi problemu wieczna hipochondria ja też jestem zmęczony coś mi tam dolega ale jeśli chodzi o sex z nią uwielbiam i mogę ZAWSZE mimo zmęczenia i innych obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość permonka3
Ja po prostu po kilku latach małżeństwa straciłam ochotę na seks. Nie wiem co się stało ale po prostu wcale mnie to nie kręciło. Byłam trochę zła na męża, który się do mnie wieczorem dobierał bo jedyne co mnie interesowało to przytulić się w poduszkę oraz zasnąć. Wiecie co w naszym przypadku okazało się skuteczne? Gadżety erotyczne. Okazało się,że wszystkiemu winna jest nuda. Kupiliśmy sobie grę erotyczną, wibrator. Bardzo fajny okazal się Sex Elixir - jest to hiszpańska mucha, kilka kropelek do napoju i bardzo podnosi libido. Przynajmniej u mnie tak się dzieje. Opinie są różne ale możecie przetestować. Może Wam również pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unikałam przez jakiś czas, bo miałam wątpliwości co do swojej orientacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz juz wiesz jakiej jestes orientacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety pragną seksu z cudzym facetem nie zależnie czy one są singielkami czy w związku. Ba singielki bardziej pragną romansu z żonatymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki dla męża są zakonnicami a dla obcych są wyuzdanymi zdzirami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joundaj
Gdzie można kupić ten Sex Elixir? Wydaje mi sie,że coś o nim słyszałam. Dziewczyny polecały sobie ostatnio na jednym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie mamy z tym problemu fatk,zo o wszystkch bolaczkach sobie mowimy.Zawsze jestsmy razem nawet maz jest podczas kazdego badania u ginekologa nawet krocza ,uczestniczyl przy porodach.Intymnosc to ja i on! Do tego gdy podczas pierwszej wizyty pytalismy o antykoncepcje nie szkodliwa dla organizmu,powiedzial ginekolog Tylko kalendarzyk i prezerwatywa w dni plodne.Fakt ze ta antykoncepcja wtedy nie zmniejsze ochoty na seks.W ciazy przy jednym z badan doradzil mezowi osluchiwanie uchem kilka razy dziennie plodu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie maz nie kreci fizycznie i tyle, nie mam zamiaru sie zmuszac do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość permonka3
Możesz znaleźć na przykład tutaj: http://sexelixir.eu/ Chociaz powiem Ci,że jest to w wielu różnych sklepach tak więc najlepiej sobie zajrzyj na jakąś porównywarkę cen i zobacz sobie gdzie jest najtaniej. Może z pozoru wydawać się to trochę drogie ale wbrew pozorom jest to bardzo wydajne. Sam mam już od długiego czasu i jeszcze nie zużyliśmy nawet połowy opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze być uraz. kobieta ktora byla maltretowana psychicznie .. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie unikam chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×