Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość itobir

Brakuje Ci seksu? Ten topik jest właśnie dla Ciebie...

Polecane posty

rycze jak lew...........wciskam cię mocno w materac.......coraz szybciej i gwałtowniej.........klepie twoje pośladki z rozkoszy.........chwytam je i nie puszczam...............aż do wybuchu..........ahhhhhhhhhhh..............wbijam zęby w twoją szyję.........zalewam nas słodkim nektarem.........jesteśmy połączeni.........delikatnie cię jeszcze pieszcze w środku nadal sterczącym kutaskiem...........jest ślisko jest bosko............niedługo będe chciał więcej...............ale najpierw posmakuje twojego zakamarka i naszej rozkoszy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wyrwe się na jakiś lunch na mieście w miłym towarzystwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkiego pod dostatkiem kochana czerp ile chcesz............będe jęczeć z rozkoszy.........widząc żeś ty cała drżąca i zadowolona pochłaniasz wszystko................tylko podziel się ze mną 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenifer - ja uważam że tutaj to wszyscy są i kulturalni i dyskretni ( mam nadzije że nikt nie zaprzeczy:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no viii zapraszała na mały lunchyk właśnie a na jaką kuchnie macie ochotę bo w sumie też już bym coś przetrącił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzenie moze byc roznorodne, kuchnie calegoswiata;) pod warunkiem, że kilka razy w miesiacu wylacznie w godzinach przedpoludniowych:P to jest konkret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego w przedpołudniowych ?? to pod śniadanie mi podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szumi mi w głowie............dzielmy się wszystkim tym co najlepsze i tym też co nie (w sumie to my chyba wszystko dobre mamy :):) ) Smacznego wam wszystkim a kto mnie weźmie ?? Żonka mnie wyczerpała i muszę siły nabrać na dalsze figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche ruchu nikomu nieszkodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZONA czekam z utesknieniem ;) a jesli chodzi o wspolne posilki moja propozycja jest aktualna:) szczegoly moge omowic w mail\'u :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no jenifer to się nazywa bezpośredniość - ale w sumie o to nam wszystkim tu chodziło :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robicie dziewczyny ?? pompki czy skłony ?? a może pajacyki ?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz rozruch miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam pomki za dziecinne ujeżdzanie byka to jest to:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×