Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość itobir

Brakuje Ci seksu? Ten topik jest właśnie dla Ciebie...

Polecane posty

Gość kocham Was bardzo
może z szuwarami są jakieś serie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do normalnego 28
Pilne pytanie do normalnego Normalny mam prośbę a nie chce pisac na twojego maila bo potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Zauwazyłem że zancie się z V33 trochę lepiej i trochę dłuzej niz pozostali. Co możez o niej napisac, czy ona jest wyzwolona czy tylko taką ściemnia. Czy jest ładna i czy uważasz ze warto. Wiem ze bardzo ci będzie niezręcznie odpisywać na forum, ale zapewne możesz coś o niej napisac tak żeby nikogo nie urazić. Będe wdzięczny za szybka odpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza jakbys był facet z jajami zapytałbys mnie o to Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takija3
Zwalę przy lubiącej podglądać!!!! Toruń i okolice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczy
dlatego wrocil teraz jako normalny facet🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny 28
Do pytanie do normalnego 28 Sama V33 napisała ze powinieneś z nią najpierw zagadac skoro jesteś zainteresowany. Ale skoro tak prosisz to ci odpiszę Faktycznie znam v już dłuższy czas jeszcze z innych tematów. Jednak jest to tylko i wyłącznie znajomość wirtualna, nie spotkałem jej na zywo więc nie wiem jaka jest naprawdę. Wiem że na podstawie fotek jest kobietka niczego sobie i pod tym względem nie masz czego się obawiać. Wiem ze dużo gada o seksie lubi gadać o seksie, ale czy na żywo jest równiez taka odwazna jak w necie, to tego niestety nie moge potwierdzić. Ja osobiście nigdy nie udczułem nigdy z jej strony jakiegoś większego zainteresowania , seksualną przygoda na żywo, ale jak v33 sama wspomniała ma swój gust a o gustach się nie dyskutuje :) Tak wiec obiektywnie stwierdzam ze jest ok , jaka jest na żywo to neistety nie wiem, ale wydaje mi się że coś za tą internetową rozwiązłośćią musi się kryć, i nie jest to tylko puste gadanie znudzonej męzatki :) Tak więc życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny 28
mam nadzieję że v nie bedziesz zła pozdrawiam i wracam do roboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny 28
Brak męża tłmaczyłby twoją rozwiązłość v ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde zasada jest jedna to kobieta łowi a nie jest łowiona :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
kobieta jest łowiona. Takj est fajniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
Mistrzu - zaraziłeś mnie bólem głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech odkrywają ;) i tak nikt nigdy nie pozna mnie do konca :classic_cool: no chyba ze się Tobie Żona pozwole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do normalnego 28
Dzieki za szybką opowiedź normalny Najbardziej mnie interesował fakt czy jest konkretna czy tylko dużo gada. Tu mi niestety nie pomogłeś,. Jednak skoro ty jej nie zaliczyłeś i nie znasz nikogo kto by ją zaliczył to znaczy ze może jednak jest ściemniarą. Wolałem zasięgnąć info u faceta który ją zna niż słuchach kolejnej bajery v 33 Dobrze że chociaż nie jest kolejnym internetowym kaszalotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie to że jak kobiety mówią otwarcie o sexie to od razu sie je nazywa rozwiązłymi 😭 Czy tylko facety mają monopol na takie gadki???? My też lubimy sobie pogadać :D :D i nie tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza zapytałes nie tego co potrzebba pisałam na spotkanie nie przylazł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz od gadania jestem rozwiązła a jakby mnie taki normalny zaliczył co by było?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo na czarno :) Tu akurat zapewniam pomarańcza ze v nie jest kolejnym internetowym kaszalotem Co do całej reszty to juz wyżej napisałem że nie mam zdania. Więcej do tematu wracać nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V o ile pamiętam to spotkanie miało być czysto towarzyskie w pubie a nie erotyczne , więc naprawdę nie wmawiaj że chciałas seksu a ja bezczelnie do ciebie nie przyjechałem bo to nieprawda. Z energią spotkałem się dwa razy i dwa razy było bardzo, bardzo przyjemnie, więc prosze nie wmawiaj ze jestem nie słowny i że cię wystawiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×