Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krisser

Sex w małżeństwie a raczej jego brak

Polecane posty

kto jak kto ale ty z jej zaspokojeniem nie powinnaś mieć problemów :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem samotna cały ten tydzień został mi tylko mąż w domu więc gdzie tu miejsce na dobry seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. ;) bibizzoo a meza zgwalcic nie mozesz? tak z braku-laku? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż to kupa nieszczęścia to już wolę brak seksu wiecie, że ostatnio zaczęłam podczas seksu z nim liczyć i nasze stosunki różnią się o około +/- 30 sekund potem z nudów zaczęłam liczyć podczas każdej czynności każda czynność/ pozycja tyle samo czasu no niedługo rozpiszę to na instrukcję obsługi- 2 razy pogłaskać, 3 razy lewy cycol, 4 razy prawy dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzoo :D:D:D:D:D jestes niemożliwa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzoo o curwa! :D:D:D to zrob grafik jak jest...taki wiesz,staranny z wykresami i potem sporzadz jeszcze taki,wg jakiego chcialabys funkcjonowac+foto cycola.wywies na lodowke i miej nadzieje na apetyt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to w du,ie od czego są niezawodni kochankowie na świecie? mój kochanek póki co zawodzi tylko- gdy wyjeżdża, tak jak teraz więc może mój brak seksu w małżeństwie jest inny od waszego, ale to zawsze brak ja mężowi o tym wszystkim powiedziałam (oprócz liczenia), ale on zawsze mówi "widzę, że Ci dobrze" a ja już nawet nie udaję, bo mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się śmieją z biednego dziecka... nie śmiać się ze mnie! to są takie poważne sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama się z tego śmieję a co do grafiku na lodówce i liczeniem na apetyt męża- to już niech lepiej je na mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro inne argumenty nie trafiają moze trafi takie liczenie ?:D:D "kotku za 10 sekund powinienes zaczac piescić dugiego suta :classic_cool:"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzoo tylko u niego slowo ,,dobrze,, ma zupelnie inne znaczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mam kochanka z okazji patologii w łóżku z mężem skoro już wszystko wiecie proszę o wyrozumiałość dla danego stanu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×