Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krisser

Sex w małżeństwie a raczej jego brak

Polecane posty

Gość ziemniaczek w mundurku
To ja już głośno nie powiem czym ja myślę. :P :D :D I wstydzę się przyznać ale często jak widzę atrakcyjny męski okaz to wgapiam mu się w krocze. :P Ale ze mnie facet... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemniaczek mam czasem podobnie ;) ale jednak nadal w głowie kobiece myslenie ;) i chyba się z tego bardzo cieszę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez tych poplątanych myśli emocji nie byłabym taka kobieca i zakręcona oraz nieprzewidywanie uwodzicielska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bez tych poplątanych myśli emocji nie byłabym taka kobieca i zakręcona oraz nieprzewidywanie uwodzicielska " ahahahahahahahaha :-D :-D :-D REWELACJA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Pani....
cztam to to wszystko i...jestem załamana;/ 25 letnia mężatka niespełniona w łóżku..jakże ja bym chciała stać się zimną wyarachowaną suką...cały czas czyta się tylko o okrpnych żonkach które mogłby żyć bez sexu. Dziś cierpie, że nie jestem jedną z nich...nie jestem skłonna wdac się w romans choć miałam okazje. Kocham męża i tak z ta miłością i brakiem spełnienia ile jeszcze wytrzymam?może jakaś dojrzała mądra kobieta się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Pani....
jebaćććććććć mi się chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze w tym naszym zakreceniu i niezdecydowaniu cały sęk ;) moze własnie chodzi o to by uwodzić ale nie być napastliwą?:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze chodzi o takie niedopowiedzenie... to jest najlepsze w relacjach damsko- męskich niedopowiedzenie, uwodzenie, gonienie a nie łapanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze uciekam :classic_cool: i to bardzo zmiennym tempem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ta kurka uciekająca przed kogucikiem myśląca: "czy aby nie za szybko uciekam?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopniowo dozuje emocje :classic_cool: czasem nawet warto wkurwic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
No ładnie i mamy niezły miks jak dręczyć myślących fiutkami. Poza tym widać jak ważne dla was są emocje:) słowny bełkot a tyle skojarzeń tyle emocjonalnych odnośników :) Tylko kobieta może bawić sie tak słowami. Facet który posiądzie umiejętność zamiany emocji w taki bełkot bedzie panem chwili:) No ślicznie uczę sie was i wciąż mnie zaskakujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
ooooo mam fanklub:) witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :classic_cool:🖐️ KJaki bełkot?:P wczytaj się w to co piszemy bo tam jest klucz do damskiej czesci mózgu odpowiedzialnej za erotykę, która kojarzy ciebie jako samca Alfa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
:) Tak wiem że to klucz:) jednak zadziwiające jest że ja aby sie wprawić w taki stan musze analizować twój wpis a wy w lot czujecie chyba go instynktownie( sory za bełkot-ślicznie to napisałaś) bibizzzoooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BBBBRRRR bo własnie wymagacie od kobiet tego prostolinijnego myslenia :P zabijając w nich krok po kroku ich własną kobiecość. Ja działam chaotycznie czesto takie mam tez mysli i emocje, co nie znaczy że moje działania czy decyzje są mniej skuteczne niż męskie ;) Mężczyzno pozwól mi na bycie kobietą zaakceptuj cały ten inwentarz ;) Nie oczekuj że widzac twoje chwilowe podniecenie bede się rozpalać od samego powiewu. Daj mi czasem po biadolić czy nawet popłakać zaserwuj mi dni z uśmiechem, bądz jak ja nieprzewidywalny i spontaniczny. Dostosuj się do tempa mojej ucieczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Kocham cały twój inwentarz i nie chcę abyś sie go pozbywała. Twoja prostolinijność przy kontaktach ze mną nie świadczy o mojej arogancji a jedynie o różnicach między nami. Ja aby zrozumieć drugie dno twoich słów muszę sie tego nauczyć ty moje pojmujesz w mig. Zresztą nie każdy facet zdaje sobie sprawę o twojej inności.Zchecią dostosuje swoje tempo do twojego, Bedę sie karmił twoimi lękami,radościami ale czasami poprostu ich nie widzę. Facet to prosta maszyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta tez musi sie czegoś nauczyć ;) Komunikować swoje potrzeby wprost :D:D Kiedy znajduje się taki kompromis, związek nie ma prawa się nie udac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczek w mundurku
Wy tutaj sobie słodzicie a ja mam kryzys. :O Normalnie, oficjalnie mam kurwa ruję. Jestem bez sexu 7 dzień! I mam owulację. :O Wychodzę na ulicę i czuję się jak gwałciciel na łowach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś kółka wzajemnej adoracji, a tu kobieta cierpi! ziemniaczku, mnie też chyba coś ta wiosna bierze i nie mogę usiedzieć na du.ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie kółka?:classic_cool: Ja tez uwielbiam wiosnę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×