Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krisser

Sex w małżeństwie a raczej jego brak

Polecane posty

editta :classic_cool:🖐️ w zyciu nie miałam tak nudengo poniedziałku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 i dalej placzesz :D pomagasz sobie jakos na przetrwanie? jutro bedzie lepiej,albo jeszcze dzis moze..wiesz, aja mam w glowie twoj opis kuszenia w lazience,na pralce-...chyba pojde cos w swojej popsuc a potem bede3 patrzec jak naprawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj opis na pralce?:classic_cool: za duzo postów natrzepałam 😭 i mnie pamiec zawodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! a ja pamietam.nie wiem gdzie,kiedy,jak ale bylo i bardzo pobudzilo moja wyobraznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich opisów swego czasu robiłam tu całkiem sporo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
:) Jachce ten opis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh e to bylo w sumie haselko,pomysl na gloda,tak w srodku dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 a co to znaczy swojego czasu???usiadlas na pupci i czekasz na wstrzasy plyt tektonicznych? :D ej,faktycznie kiepski masz poniedzialek,a mnie sie lekko rozjasnilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda kobieta
ma 3 razy w zyciu klimakterium, po 30 po 40 i po 50 mnieje wiecej tak jakos m tlumaczyl lekarz, i ze wtedy moze zanikac ochota na seks. No chyba ze poprostu jej nie krecisz i tyle i wyszla za ciebie dla kasy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
editta dziś jak sama wiesz brakuje tu ludzi z kim tworzy się całe wątki erotycznie nasączone wyobraźnią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzoo ;) przelej kablami troche odwagi :) v34 nie wiem,dopiero wlazlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tu niektórzy znają jestem orędowniczką posiadania kochanka w przypadku problemów z seksem z mężem ja od lutego mam i nigdy nie było mi tak fajnie w zyciu polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 ch...im w d... ale ze co?ze oni cos z erotyczna wyobraznia maja wspolnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka z szynką zapewne tak samo jak nie lubiec loda :classic_cool: editta oni skutecznie rozpierdalają mi wyobraźnię 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczna? po czym wnioskujesz, ze przeczytalas kilka moich postow??? To ze kocham swojego meza, a on mnie, i seks zszedl dla nas na dalszy plan to cos zlego? Czy kazdy musi miec coedziennie ochote na seks, a jezeli partner tego nie zaspokaja to szuka sie kogos na boku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się ma i jest fajnie to jest się piewcą tego stanu rzeczy ja byłam przez 5 lat porządną żoneczką, a teraz.... teraz w końcu jest mi dobrze, mam super seks i super samopoczucie wyprałam się nawet z wyrzutów sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 a tam pierdzielisz teraz.swiadomosc istnienia takich egzemplarzy swiadczy tylko o istnieniu anomalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy jestem pozadny zoneczka, ale najprosciej w swiecie kocham swojego faceta, i nie czuje potrzeby szukania kogos na boku, tak samo jak nie chcialabym zeby on mial jakos dupe na boku... proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka,to nie tak,to zaden atak,czy ironia.chcialabym byc taka jak ty,ale ja niegrzeczna jestem po prostu.szukam dziury w calym jak to sie ladnie mowi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
editta licze ze jutro będzie mniej chaotyczny dzień :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×