Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krisser

Sex w małżeństwie a raczej jego brak

Polecane posty

Gość centus:(
tak na marginesie co do rozmiaru piersi to; zdecydowanie B najlepiej małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy większych piersiach grunt to dobry stanik. o tym mowie.bez stelarza ani rusz.;)a ja dzis bez stanika,co jest niezwykle, naturalnie podniecajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Ja też chodze bez stanika:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka moze to jeden z tych lozkowych problemow jest?faceci to wzrokowcy przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
No jalubie spać bez niczego i jak żonka śpi to też wole jak nie ma nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BBBRRRR :) wystarczy tylko,ze sie taki nagi,goracy przytuli...po chwili na posladkach zaczyna byc odczuwalny mniej miekko i ...i sie dzieje,bo przeciez nie mozna nie zareagowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
no baaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Ze nie wystarczy? no nawet jak nie to jest molusio tak usnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BBBRRR ja mowilam o takim przytuleniu gdzies juz podczas snu,nad ranem. :P nie wyobrazam sobie wieczorem wtulic tak i ,,milutko,, zasnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie,ze materacem twoim nie jestem.ale caly czas mam wrazenie,ze traktujesz moje posty malo tolerancyjnie.taka mysl luzna w zwiazku z tematem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie w sumie ja tez wole spac w czyms bo wygodniej, ale nie mowie przed spaniem na naga kobiete popatrzec to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka nie wazne.syty glodnego tez nie zrozumie widac.:) zycze powodzenia i pelnej spizarni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editta no ale jak juz mi zarzucasz, ze jakos nie tak reaguja na Twoje posty, to mi to wytlumacz, bo nei rozumiem, a nei pisz "niewazne" :-P :-P Moja sytuacja jest niecos inna niz "frustratow" tu piszacych, ale moze poi prostu CI to umknelo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczera___
kanapka nie pasujesz tutaj. Każdemu się czepiasz, udajesz idealną. To nie dla Ciebie topik, bo sama widzisz, że tutaj są osoby z drugiej strony, jednak ty uporczywie piszesz, czepiasz się, piszesz, czepiasz się. Zobaczy ze tylko przez ciebie są jakieś zgrzyty, zresztą jak coś napiszesz na forum jest nagle cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sczera skoro jestes taka szczera to moze pisz z czarnego nika? masz na mysli, ze kazdeGO sie czepiam ? prosze wskaz palcem :-) To forum publiczne, wiec tak sie sklada, ze moge pisac, a Ty niewielki masz na to wplyw :-) 🖐️ Zreszta jezeli stali bywalcy wyrazliby swoje zdanie, i napisali mi otwarcie, ze moze lepiej gdybym sie nie udzielala, to obiecuje ze przemysle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka nie zarzucam,tylko mam wrazenie.a to nie to samo.uwazam,ze jesli w zwiazku nie ma seksu,a jedej ze stron brakuje tego na tyle,ze pisze o tym na publicznym forum-to taki zwiazek nie ma sensu.obojetnie,czy jest twoim przyjacielem,czy macie dzieci,wspolny dorobek zycia i wszystko inne gra jak ta lala. tobie seksu brakuje,prawda? dlatego gdy dzis napisalas o tym,ze spisz w biustonoszu pomyslalam jakby moj maz zareagowal.a ty najpierw krotko ,,nieee,, a po chwili,ze nie znam cie,nie wiem,nie rozumiem problemu.no nie rozumiem.sama pisalas,ze moze seksuolog by wam pomogl,ale jakos kreta droga do niego.radzisz ludziom szczere rozmowy,a sama rozwazasz isc do obcej osoby po pomoc? pisalas niedawno,o ,,akcji,, jak to oboje chcieliscie cos zainicjowac i w koncu ,,z tych emocji,, poszliscie spac.no wybacz. i sorrki-niewazne :P nie kontynuujmy tego.mamy inne spojrzenie,inne sytuacje.mimo podobnego stazu.i tyle. czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddita ale dlaczego mamy nie rozmawiac? dla mnie rozmowa tp zaden problem, nawet jezeli mamy rozne poglady na jakies tam sprawy. Powiem Ci tak, zebys mniej wiecej wiedziala o co chodzi, bo moze nie doczytalas, albo nie napisalam o tym. U nas problemy zaczely sie z dwoch stron, z jego strony, po olbrzymich problemach rodzinnych, i 3 operacjach w krotkim czasie, plus problemow z hormonami. U mnie zaczely sie od brania antydepresantow kilka lat temu, gdzie libido spadlo do zera. Rozmawiamy o tym, tak, zastanawiamy sie jakby zmienic zaistniala sytuacje, bo oboje wie,y ze cos jest nie tak.Bo pomimo ze nam ze soba dobrze, jestesmy blisko, calujemy sie, przytulamy, mamy non stop kontakt fizyczny, to chyba jednak powinnismy chciec wiecej. Kochamy sie bardzo, i zadne z nas nigdy nie zdradzalo. Tak, faktem jest zabrnelismy w sytuacje gdzie nam obojgu sie nei chce i gdzie oboje mamy jakiegos ta, rodzaju problemy z libido. I tak, zastanawiam sie nad seksuologiem, bo moze ktos kto sie na tym zna, moglby cos madrego doradzic. Nie widze w tym nic zlego. Co do spania w biustonoszu, przy sporych rozmiarow biuscie jest po prostu tak wygodniej, przyjmniej mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pomaranczowo to nie ja,zeby jasnosc byla. jak pisalam.zycze powodzenia.kochacie sie,szanujecie to i wyjscie sie znajdzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczek w mundurku
Dziewczyny nie kłóćcie się . Złość piękności szkodzi. :) U mnie pierwszy głód zaspokojony. Po przekroczeniu progu całe 1,5 minuty miał na sobie ubranie. :) Szybki numerek na pralce. Zamknięci w ciemnej łazience. Dziećmi zajął się na chwilę Pan Disney. Już się nie mogę doczekać na porządne i sycące danie główne jak dzieciaki pójdą spać. Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak- między moimi faworytkami coś zgrzyta, a ja drugi raz z K. więc przegapiłam no jak dzieci w przedszkolu przez pewien czas był fajny klimat- nie kwaśmy tego solidarność jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×