Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość colombinka

Czy szczeniaczek-uczniaczek to naprawde taka swietna zabawka?

Polecane posty

Gość colombinka

czydzieci lubia sie nim bawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek dostał na roczek
i lubi go przytulac, zmieniać piosenki, wierszyki. Moja 3 letnia kuzynka też jest nim zachwycona razem z uczniaczkiem uczy się piosenek i woierszyków. Także to zabawka dla dużych i małych. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zabawka ta była tylko na chwile. W pierwszy dzień jak ja dostał to trochę się bawiał a teraz od dłuższego czasu leży sobie spokojnie na komodzie a mały ani nie pomyśli by nią się bawić;) Może jeszcze dorośnie do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombinka
no wlasnie, troszke to kosztuje a boje sie ze szczeniaczek wyladuje w kącie jak reszta pluszakow. moj na przyklad najbardziej uwielbia ganiac za butelka wody mineralnej, a tu nagle mu takiego szczeniaczka przyniose :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdxgzzzz
moj syn nie lubii pluszakow wiec uczniaczkiem tez sie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ta zabawka leży w kacie.Jakoś nie ma do niego zapału :) Dostał na roczek i do tej pory moze miał 2-3 razy w łapakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 009
moje dziecko za to bardzo go lubi i w zwiazku z tym czesto sie nim bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
córka dostała szczeniaczka na pół roczku :) teraz ma już prawie 9 miesięcy i codziennie bawi się nim, co prawda krótko, ale za to kilka razy na dzień. Na razie zabawa polega głównie na biciu go rączkami z całych sił, piszczeniu jak piesek śpiewa :) k oraz na gryzieniu uszów i nosa. Niestety coś w nosie się już zepsuło, bo nie działa :( pewnie mała zbyt "intensywnie" gryzła :O Niestety szczeniaczek to był prezent i nie mam paragonu i tak się zastanawiam, czy jest coś takiego jak "serwis" Fisher P. ? Czy da się naprawić taką zabawkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfdjjkzf
mj synek bawi sie tylko z tyłu tam gdzie jest wejscie na baterie uwazam ze to zabawka tak dla 2,5-3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa dwie wersje z kością i bez może mi ktoś powiedzieć czy kość pełni jakąś funkcję czy jest tylko ozdobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy bez kosci ale ja moge powiedziec ze sie super sprawdza. Moze dlatego ze malą bardzo lubi zwierzęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma mamy szczeniczka z kością - to tylko dodatek odblaskowy - chyba że po półtora roku nie odkryłam w kości jakiejś tajnej misji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×