Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małgorzata ostrów

wesele ze świadkiem jechowym

Polecane posty

Gość nina blue
np. ty teraz jestes ciekawa pytasz i to juz jest jakas [praca dla Kryszny bo chcesz sie o NIM czegos dowiedziec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze..
Wiesz,mnie bardzo interesuja rozne religie,lubie poznawac nowe rzeczy,a wlasciwie najbardziej ciekawi mnie aspekt smierci i tego co jest po zyciu,bo moim zdaniem nie moze wszystko konczyc sie tu na ziemi-tak jakbysmy byli zabawkami w rekach Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
oczywiscie ze sie nie konczy a czy ty wierzysz w Boga ?? nie pytam czy jestes katolicza buddystka czy jeszcze kims innym tylko czy wierzysz w Boga ? mysle ze szukasz to tak jak ja ja tez tak mam i odczuwam tesknote za czyms nieokreslonym poprostu czegos bark masz tak czasem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
a co sadzisz o reinkarnacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze..
Wierze w Boga bardzo gleboko,ale nie potrfie znalezc do niego drogi.Chyba najblizej Niego jestem na lonie natury,najbardziej go czuje poprzez to,co stworzyl,najlepiej Go wtedy poznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze..
Reinkarnacja to zupelnie nowy temat dla mnie,nie zastanawialam sie nad tym wczesniej nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
tak ja np. uzwazam ze jest jesen Bog ktory na roznycj kontynentach w roznych czesciach swiata wystepuje pod roznymi imionami ale to caly czas ten sam jeden Bog i kazda osoba ma Go w sercu rodzisz sie majac GO w sercu tylko przez ten caly swiat materialny to serce sie brudzi i czasem ten Bog sie odzywa i czlowiek go bardzo pragnie o chyba Ty tak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
sa jednak ludzie ktorym sie wydaje ze ten swiat materialny to jest ich spelnienie i nie pozwalaja sie Bogu odezwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
jak dla nie reinkarnacja to strasznie ciekawa sprawa i bardziej logiczna niz pieklo i niebo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze..
Ja tez uwazam,ze Bog jest jeden,czasami tylko inaczej sie nazywa,Bog musi byc jeden-bo jesli jest Wszechmocny to juz nie ma miejsca na innego Boga.Teraz tylko pytanie:czego On od nas chce?Jak mamy mu najlepiej sluzyc? Wlasnie tej odpowiedzi nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
hmmmmmmmmmm trudne pytanie odpowiem cytatem sa to slowa Kryszny ,,zawsze mysl o MNIE zostan MOIM wielbicielem czcij MNIE i skladaj MI hold w ten sposob napewno przyjdziesz do MNIE obiecuje Ci to jako Memu bardzo drogiemu przyjacielowi,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze..
A jak blisko ty jestes z Bogiem?Jest twoim przyjacielem?Kims,kogo dobrze znasz i kogo rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
ja nie wiem jak jestem bliska trudno to okreslic raczej go poznaje niz znam jednak wiem o tym ze On sie o mnie upomina inaczej to wszystko by sie nie dzialo wiem ze go kocham wiem ze jak slysze jego imona to mnie sciska za serce ;-) a moze napisz cos o sobie jak chceszoczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
podobal ci sie cytat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze..
Podobal;) proste slowa,a zawieraja chyba to,co najwazniejsze. O sobie..hm..jesli chodzi o duchowa strone mojego zycia,to nie jestem ochrzczona w zadnej religii,moja mama urodzila sie w ewangelickiej rodzinie,ale nie przekazala nam tej religii. Ja duzo czytalam i czytam Biblie,potrzebuje Boga,ale jak juz pisalam,nie umiem do Niego trafic,ciagle szukam swojej drogi. Moj pierwszy maz popelnil samobojstwo i od kilku lat szukam odpowiedzi na pytanie co jest dalej. Aha,no i mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
krotko ale ciekawie wiesz mysle ze to z twoim mezem ma niewatpliwy wplyw na to kim jestes i dlaczego poszukujesz napewno mysle ze jesli chodzi o reinkarnacje mozesz znalesc wiele odpowiedzi ktore cie usatysfakcjonuja i objasnia pewne sprawy ja tam przynajmniej mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
co do trafiania do Boga to raczej nie musisz do niego trafiac bo on jest w Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze..
Bo ja bym chciala-gdzies tak w glebi duszy-zeby to nie bylo takie proste,ze on odszedl i po wszystkim,a ja zostalam i cierpie,szukam winy w sobie. Dlatego spodobalo mi sie to,co napisalas o karze dla samobojcow. Wiem,ze pewnie nie powinnam tego czuc,ale tak jest i nie potrafie tego zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze..
Moze nie samej drogi do Boga,ale sposobu,zeby sie do Niego zblizyc i czuc Go w kazdej chwili swojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
no bo to nie jest takie proste mysle ze to jest tak ze on teraz to widzi jak ty cierpisz byc moze jest tak ze on wie co jeszcze moglo by byc ale juz tego nie doswiadczy ze to jego kara rozumiem co czujesz - moj ojciec sie zabil a ja strasznie tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze..
Bardzo wspolczuje,pewnie masz tak jak ja milion pytan,na ktore juz ci nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
tak milon pytan milon niespelnionych usciskow milon niespenionych chwil i milos najwieksza mimo wszystko nawet matki tak nie kocham jak jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze..
Tak,najgorsza jest ta bezsilnosc,ze nie da sie cofnac czasu,niczego zrobic i pytanie czy czegos nie przeoczylam. Obciazenie na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
tak napewno na cale zycie i poranienie na cale zycie dlaczego jak myslsz twoj maz sie na to zdecydowal?? masz drugiego mezaxczy mimo wszystko ten pierwszy jest najwazniejszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze..
Moj maz mial depresje:za duzo lekow,za duzo alkoholu,byl na terapii,wyszedl i tydzien pozniej sie zabil.Nie wiem do konca dlaczego i juz sie nie dowiem,nie zostawil zadnego listu,nic. Mam drugiego meza,jest nam fantastycznie razem i moj pierwszy nie jest najwazniejszy dla mnie,problem tylko w tym,ze przez to co zrobil w jakims sensie zawsze juz ze mna bedzie.Mysle praktycznie codziennie o nim i nienawidze tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
hmmmmm dobrze ze masz takiego dobrego kochanego meza ja tez mysle o ojcu mysle ze to troche niebespieczne takie przywiazanie do kogos kogo juz nie ma tez to mam ;-( raczej to nie jest wlasciwe ma to zly wpyw ogonie np. na moj dalszy rozwoj nawet duchowy poprostu trudniej sie przebic przez pewne sytuacje pojecia bo ma sie tzw,. kule u nogi cos na tej zasadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze..
Tak,nie masz juz czystego konta,jestes obciazona bardziej niz inni i trzeba teraz nauczyc sie z tym zyc. Nina,przepraszam,musze sie zmywac,odezwe sie jutro. Trzymaj sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
;-) trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
cieplutko odezwij sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
a moze sluchaj pisalas ze sie interesujesz religiami i lubisz czytac jesli pojecie reinkarnacji cie zainteresowalo polecam przeczytaj ksiazke ,,WYJASNIENIE REINKARNACJI ,, JAGAD GURU ksiazka jasna prosta zrozumiala ciekawa mysle ze jak na poczatek bardzo cie zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×