Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotny tatus

bardzo sucha skóra niemowlaka, co uzywac

Polecane posty

Gość Kulka 82
Jesli chodzi o skórę noworodka, to po urodzeniu często tak jest. Moja córeczka tez tak miała. Skóra dzieciątka musi się przystosować do innych warunków niż w łonie matki. Kąpałam ją w oillatum i smarowałam oliwką HIPP, tak mi poradziła połozna, po tygodniu wszytsko ustapiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndkjfirejfeir
Jeśli skóra nadal będzie sucha to polecam krem emolium. Drogi ale wydajny i super działa. Ja mojej małej jak tylko coś się działo np jak miała na buzi zaczerwienioną skórę od śliny to smarowałam i już po jednym użyciu widać było efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaba198834
polecam kosmetyki marki Decubal - http://decubal.pl/produkty.html są względnie tanie, nie podrażniają skóry, są dobre i dla dorosłych, i dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moje dziecko od urodzenia miało bardzo suchą, wręcz łuszczacą sie skórkę. Okazało sie, że jest to AZS. Dermatolog zalecił nam stosowanie Cetaphilu Restoraderm i powiem wam szczerze, że działa. Skórka po nim jest bardzo nawilżona, nie jest zaczerwieniona i Olcia już się nie drapie. Więc śpi normalnie i nie bydzi sie z płaczem w środku nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmony77
Też polecam ten balsam, warto wejść na strone cetaphil.pl tam jest trochę przydatnych informacji odnośnie składu i działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oprócz Oilatum obowiązkowo smaruję mojego maluszka po każdej kąpieli mleczkiem intensywnie nawilżającym Nivea baby, efekty są rewelacyjne , nie stosujemy nawet maści które dostaliśmy od dermatologa bo nie ma takiej potrzeby . W razie potrzeby można smarować kilka razy dziennie .Myślę ,że wystarczy tydzień aby skóra wyglądała tak jak powinna.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak - ja ostatnio spróbowałam kremu do rąk - Decubal. po zimie miałam strasznie wysuszone dłonie. pomaga. czytałam na ich stronie że dla dzieci też te kosmetyki się nadają. Widziałam, że jest też olejek do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM ziaję na azs. mojej córci wspaniale nawilza skóre a ma azs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjrzałam apteki internetowe i widzę że te kremy Decubal mają dobrą cenę. w porównaniu do innych dermokosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malalalarka
parafina kosmetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysiazofia
Polecam najzwyklejsza oliwę z oliwek :-) taką którą sie używa do sałatek :-) mi zalecił angielski lekarz i naprawdę pomogło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avene xera calm. Bardzo nawilża, Dobry skład. Dla atopowej skóry niemowląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie najlepiej sprawdza się Lichtena - te kremy są naprawdę świetne, sama zaczęłam używać :D Linia oryginalna formuła zdziałała cuda - przy niemowlaku z AZS! zaczerwienienie znikało praktycznie z dnia na dzień, widać było różnicę gołym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a można gdzieś kupić tą Lichtenę online? już drugi raz o niej dziś czytam i wszędzie same dobre recenzje, na wizażu też i chciałabym sama wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja faktycznie bardzo polecam dermokosmetyki Lichteny :) jestem z nich bardzo zadowolona, działają po prostu cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że tylko jedna firma je dystrybuuje w Polsce? http://lichtena.info.pl tak? to oni? ja szukam właśnie jakiegoś kremu do twarzy na dzień i na noc, a mam bardzo wrażliwą skórę i zastanawiam się nad ich produktami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianqowa
tak, oni, zgadza się. dawno temu pojawiły się na polskim rynku, potem znikły i teraz są znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde jestes samotny tatus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zastanawiam nad ich sprayem przeciwsłonecznym z faktorem 50+ - używał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój 14 miesięczny synek od urodzenia ma bardzo suchą skórę najbardziej sprawdza się u nas balsam Cetaphil Restoraderm i produkty Emolium (szampon nawilżający - rewelacja!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asappasa
Ja polecam MIXĘ! Słyszałam że ich produkty dla dzieci są bardzo dobre, choć sama miałąm okazję przetestować tylko krem CC, płyn micelarny i do rąk poniewaz nie mam dzidziusia:) Niemniej jednak przyjaciółki chwalą sobie produkty MIXY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorokko
ja z kolei u mojego malucha używam atoperal baby, bardzo nawilża skórę, ma w sładzie olejek makadamia, a wiem jak nawilżające właściwości ma ten olejek bo sama używałam kosmetyków z nim w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na problemy synka z suchą skórą zaczęłam go kąpać w krochmalu - rewelacja, zaczerwienienia znikają po nocy :) do tego w dzien smaruje NIVEA aksamitnym balsamem i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FranekWDrodze
Oilatum - Emolienty, można bezpiecznie stosować od 1 dnia życia dzieciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używałam linomag-maść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego dziecka sprawdziły sie dopiero emolienty z serii Latopic. Nawilżaja, natłuszczaja i chronia przed działaniem czynników zewnętrznych, poza tym zawierają kompleks przeciwświądowy wiec dziecko nie podraznia dodatkowo skóry drapaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczymy z nadmiernie suchą skórą prawie dwa lata do tej pory najlepiej sprawdziły nam się emolienty z serii Elodermu emulsja do kąpieli, żel do mycia, balsam i krem świetnie nawilżają i regenerują naskórek, podoba mi się ich skład i zawartość kwasów Omega 369.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyś
smaruj dziecku codziennie bardzo podraznione miejsca kremem aktywnym. Na male, suche miejsca jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×