Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotny tatus

bardzo sucha skóra niemowlaka, co uzywac

Polecane posty

Gość KitkaZ
Spróbuj serii Eloderm zawiera kwasy Omega dobrze nawilża i regeneruje krem aktywy to właśnie tez jest z serii Elodermu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyś
u nas tez super sprawdzil, tylko ze ja mam krem aktywny dla malutkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używamy płynu do kąpieli 2 w 1 Baby Anthyllis i fajnie nawilża skórę. Nie uczula też malutkiej, a od urodzenia ma bardzo wrażliwe i skłonne do podrażnień ciałko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od trzeciego miesiąca życia można używać emulsji Lipikat lait. To dla mojej skory idealne rozwiązanie wiec chętnie do używam a i przy okazji skorzysta dziecko bo po sloneczku skóra się bardzo przesuszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajtosiowaMama
U mojego maluszka też sprawdziła się Elodem-emulsja, odpukać na razie jest wszystko super po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabejbe
u nas fajnie sprawdza się Linum emolient baby masełko do ciała. Kupiliśmy zaraz po tym jak wyszliśmy ze szpitala bo położna nam poleciła i mieliśmy małą próbkę z niebieskiego pudełka. Mała ma teraz 2 miesiące i z opakowania 225 g zostało nam jeszcze troszkę na dnie więc jest wydajne. Smarujemy nim co drugi dzień po kąpieli. To co też dla mnie jest ważne to skład a jest w nim masło shea, witamina E, masło kakaowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

U mojego malucha rewelacyjnie sprawdzają się kosmetyki atoperal krem emulsja, są one stworzone specjalnie dla dzieci, dlatego ich składy są bardzo delikatne plus idealnie nadają się do bardzo suchej a nawet atopowej skory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isska

ja właśnie od dłuższego czasu szukam jakieś skutecznego produktu na przesuszoną skóre u synka, który przyniesie ukojenie i sprawi że synek nie bezie tak cierpiał, jak będe w aptece to na pewno zpaytam o te produkty atoperal, dobrze , że dzielisz się tą wiedzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×