Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ale zaraz tak jest w przepisach ze za prace np w sobote nalezy sie dzien wolny a nie wynagrodzenie !!!Za pracę w dniu wolnym należy się inny dzień wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co szkoda ze na macierzynskim nie mmusza mi przedluzyc umowy ;-"( bo od maja 2009 zostaje bez kasy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę lutówka, że nie dość,że jesteśmy na tym samym etapie ciąży to jeszcze prawie w tej samej branży siedzimy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz sie wypowiedzialam teraz z innej beczki wiecie co zaobserwowalam ze na staniku mam plamy - COS wycieka mi z piersi kiedys wstalam rano a na koszyli kaluze wielkosci dloni - tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :) hehe a pracujesz obecnie bo ja to bede musiala do porodu koczowac przed biurkiem z taaaakim brzucholem nawet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela*
lutówka, prawdopodobnie należysz do kobiet, które mają bardziej wrażliwe gruczoły piersiowe na prolaktynę i stąd ten wyciek, ale bez nerwacji, na wszelki wypadek powinnaś stawić się u gina, żeby potwierdzić moje przypuszczenia i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Lutówka leci Ci siara, hehehe. Mnie jeszcze to nie dotyczy. Ja chciałam pracować do końca listopada ale może popracuję jeszcze w grudniu. Sama nie wiem. Co ja będę w domu robić tyle czasu?? Będę się obijać z kąta w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz sie smieje ze musi wyssac zanim male bobo sie dopadnie , albo ze mleczarnia juz otowrzyla skup mleka hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hela dobrze będzie jak się zaczernisz i wpiszesz się do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na razie pracuje ile wlezie a później z pracą przeniosę się do domu, właściwie moja szefowa powiedziała mi, że nie widzi przeszkód abym od wczesnych tc pracowała w domu, ale ja nie chciałam, będę łaziła do firmy ile wlezie a jak mi się znudzi albo nie podołam, to przeniosę się do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK ja siedzialam na zwolnieniu mieisac czasu miedzy 7a 9 tygodniem i powiem ci ze mi sie to spodobalo ale niestety w ksiegowosci od lipca jestem sama i musze sciskac uda i "pracowac" ale dzis widac jak pracuje! udzielam porad zus na forum kafe hehhe wkoncu to tez forma pracy :) u mnie najgorzej jest rano ze wstawaniem niby mam na 8 ale o godz. 7.10 jak wstaje to prawiue z placzem pozniej jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany - ale mi głowa napitala - nie moge is ena pracy skupić, a czas ucieka :( wiem ze w domu nie bedie mi się chcialao pracować, więc musze jakoś zmęczyć te tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolku bo mam umowe do 30 kwietnia 2009 i nie przedluza mi umowy now sumie amsz racie macierzyskie zaczne od marca , kwiecien,maj,czerwiec czyli od wakacji bez kaski !! bo podobno mi sie wychowawcze nie nalezy bo to tylko jak pracujesz nie znam sie na tym wogole ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek.....woj.........tc........data porodu..+kg/plec karenk...........33......łódzkie...........18........28. 01.2009.....+3/? Kluska=).......... 26.....łódzkie...........19........31.01.09....+1,5....? kasiulkapb........25....małopolskie.......18........01. 02.09.......+3..? gryzmoł..........30.......Warszawa.......17.......01.02. . ...............? igmik.............. 26....pomorskie.........19........01.02.09........+1..? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? LUTÓWKA........24.....świętokrzyskie.....18.....01-06.02 .09......-0.60/? kasiula29.........29.....dolnośląskie......18........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Maya81............27....dolny śląsk...................03.02.09...........? Monia.............22......lubelskie..........18.......04 .02.09......+5!!!..? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............? gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........18......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek Karella............27....mazowieckie........15......06.0 2.09............? agnesita.........20......śląskie...............17..... 05.02.09.........+3/..? Lafy Taffy.......24.....kolbuszowa..........18.....07.02.09...... ..synek Szklana Głowa..27....mazowieckie.........18.....07.02.09........+6 córeczka nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............? malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......18..... 09.02.09.............? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......16.... .10.02.09..............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009.........? Ewi785...........30......Lubuskie...........15......6-12 .02. 2009........? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie............15......14. 02.09.............? helka.............30.......mazowieckie.......15......14.02.09............? *Iskierka*.......28........wlkp................16..... 14.02.09.........+2..? katia-84........24......małopolskie.........16.....18.02 .09.............? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............? Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09..............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. ........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........16...16.02.09........ .+1..? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......17...19.02.09...........0....? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? kamasutra......21......wielkopolskie.......15....23.02.0 9.............? dota25...........29......pomorskie..........15... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09..............? madziulka.......28.......Lublin......................25. 02.2009 ..........? Zabajona........31......warm.-maz........15. ....26 .02.09.............? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutówk aja dzis pracuję tak jak TY :P zamiast się na robocie skupić to sie na forum udzielam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też głowa boli i katar mam straszny a wczoraj jak się przebudziłam, to przez jakieś 20 minut ucha nie mogłam odetkać, już się bałam, że to jakieś choróbsko mnie łapie, ale mam nadzieję, że nie. Dziewczyny a nad imionami dla maluszków już się zastanawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia-84
Balbino- a czemu to bez kasy- czy to nie jest tak,ze masz wyplacany zasilek macierzynski przez okres trwania urlopu macierzynskiego (nawet w przypadku,gdy umowa ulega rozwiazaniu w trakcie urlopu, bo byla zawarta na czas oznaczony)? Ksiegowki drogie..mozecie sie do tego ustosunkowac:]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrzcie na naszą tabelkę. Pamiętam jak było 9 tygodni a teraz jedynka przed każdą już stoi. A od następnego tyg pojawi się 20. Nieźle. Jak ten czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimpoli mi tez widac leciutko brzuszej jak mam cos obcislego a ze teraz takich rzeczy nie nosze bo sa nie wygodne to nie widac jeszcze ciazy. Wyszykowalam sie i poszlam do sklepow ,najpierw do drogerii pobralam co chcialam i juz przy kasie zrobilo mi sie slabo upadlam na podloge odlozylam co mialam byle gdzie i wyszlam stamtad .nie wiem czy mi tak cisnienie spalo czy moze ze za malo zjadlam ahh drugi raz w zyciu mi sie takie cos zdarzylo ale wtedy stracilam przytomnosc i upadlam a teraz upadajac mialam swiadomosc dlatego spadlam na kolana a nie cala na ziemie . co do zasilkow itd to ja na polskich sie nie znam i nie moge Wam pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hele ja nad imieniem myslałam kiedys - zanim zaszłam w ciażę - ale teraz sie jeszcze nie zastanawiałam :) jest kilka które mi się podobają ale zaczne (tzn zaczniemy z mężem) myśleć jak się dowiem jaka płec, a Ty masz już jakis typ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik miedzy inymi dziei temu forum tak szybko mi czas leci bo ja wdomku na l4 to oszalec idzie a takto wpadn pogadam obiad zrobie poszperam troszke i juz ;) wieczor hiiih no zlecialo nam pierunkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK racja czas goni strasznie szybko! Przyszla mamo - co to sie podzialo - moze skonsultujesz to z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby dziewczynka, to Ofelia, Łucja albo Antonina gdyby chłopczyk, to Antoś, Miłosz albo Korneliusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia 84 no wlasnie macierzyski bede miecz do czerwca a pzoniej lipton bez kasiurki zostane ;-( bez pracy ale z dzidzia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi czas szybko leci przez prace a i po pracy nie narzekam na brak zajęc. Balbinko Olaf m sie bardzo podoba - nasi znajomi tak dali synkowi na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak, to, nie ważne czy Ci umowę przedłużą czy nie, jak będziesz na macierzyńskim, to muszą Ci płacić, jeżeli masz umowę o pracę oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie Tutaj dziewczyny fajny link http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79949,4039742.html Mnie w dzisiejszym dniu przestrzegają przed osłabnięciami-to do przyszłej mamy. W mojej mądrekj książce wyczytałam, że omdlenia to normalna sprawa, bo hormony nam szaleją. Mnie też jest słabo. Wczoraj wieczorem to głową nie mogłam ruszać, tak mi się kręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×