Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

przy badanku połówkowym robimy test drugiego trymestru.Dajemy sobie pobrac krew tylko.Zero kontroli wod płodowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, wiem ze to malo pcieszajace ale najgorsza w lezeniu jest pierwszy tydzien.Dalsze jakos leca.Fakt, ja lezalam tylko miesiac ale dla dobra dziecka bylam gotowa cala ciaze. Monis30-ja tez mam duzo tych bialych uplawow.Ciesze sie ze nie sa czerwone.Jesli nie pachna brzydko to ok, jesli cos czujesz albo potem palce u raczek maja dziwna-nienaturalna won, to moga byc grzybki.Ja na wszelki wypadek wcieram w dlonie clotrimazolum raz w tygodniu. Adrianna, my teraz mozemy wiec szalejemy.Przeszkoda test moja niespotykana wczesniej suchosc.Przytulano dlatego jest krotsze ale przyjemne jak kiedys.Glowka mnie potem nie boli i cwierkam caly nastepny dzien ;-) Dijrzale jablko, ja mam prawie 30-a jak urodze to bede miala i to moje pierwsze,Witam Ciebie i wiekiem sie nie przejmuj.Maz pewnie w niebo wziety.Ma wspaniala zonke z odzysku i bedzie biologicznym tatusiem;-) Moje kochane ja zawsze czytam wasze wszystkie wpisy.Te poranne szczegolnie bo mam dwie godziki do przodu.Na bezsennosc najlepsze jest wolne.Organizm musi poprostu wypoczac i glowka musi przestac myslec o wszystkim w jednej minucie.Sama tak mam wiec Was rozumiem doskonale, Co do kombinatorek ciazowych z tej stronki.Ja sama tak nie zrobilam ale koleaznka tak.Teraz sie nie przyznaje ale pamietam jak wczesniej chciala. Ja postawilam sprwe jasno.Od dzis koniec z prezerwatywa.Tai szok przezyl Aligator,Zaczol sie przytulac a ja albo po mojemu albo wcale.Dalam mu tydzien do namyslu.Natepnego dnia powiedzial ze juz sobie przemyslał=heheh, tak pewnie mocno chcial sie poprzytulac, i stwierdzil ze nigdy nie bedzie tak gotowy jak teraz.Wiedzial ze chce miec maluszka juz od roku ale cierpliwie czekalam ;-)Za czym wiec kombinowac z oszukiwaniem partnera.Wystarczy odstawionko od loza szczera rozmowa.Mileg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam ii nowa musie tez witamy ieplutko dzisiaj umnie robia cos na dachu wiec tak halasuja od rana ze pospac nie dali nie wiem czeu ale troche mnie brzuchol boli znowu szok w nocy i nad ranem szok pozatym zrobil sie twardy raz mieki raz caly twardy raz twardy tylko jak dzidzia lezy w danym miejscu wczoraj znow bylo mi nie dobrze wieczorem i bardzo malo zjadlam a w nocy mialam ciemny mocz a teaz juz normalnie jest do tego brak tych ruchow przerazona jestem az mowi ze dzidiza zdrowa i wszystko ok lekarze tez tak mowili ale marudze o tych ruchach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam problem ze swoją córką. Jest w pierwszej klasie gimnazjum, nowa szkoła, nowa atmosfera, nowi ludzie, mamy miesiąc od pierwszego września, a ja już zostałam wezwana do szkoły. Problemem jest brak integracji z klasą, moja córka stoi na uboczu i jest powodem żartów i kpin. Oczywiście wychowawczyni w swojej rozmowie ze mną ewidentnie zwalała winę na moją córkę, gdy ta przedstawiła mi to w zupełnie innym świetle. Nie chcę jej jeszcze przenosić, może sytuacja się unormuję, zaczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka, pokrzycz na dach ze jestes w ciazy i maja byc ciszej :) dojrzale jablko.Pamietaj ze kazdy kij ma dwa konce, a proca nawet trzy.Prawda lezy gdzies po srodku.Fakt dopiero miesiac tam jest.Zastanow sie jednak czy nie lepiej przeniesc corke tam gdzie szybciej sie zaadoptuje.Im szybciej tym lepiej.Po kolejnym miesiacu bedzie jeszcze trudniej.Obserwuj swoja pocieche i nie wyciagaj pochopnie wnioskow.Zapytaj czy jest jakas dziewczynka ktroa jest dla niej uprzejma i poswieca jej wiecej czasu.Moze to ubior, jest wyjatkowo inny od pozostalych.Moze Twoja corka jest w czyms szczegolnie dobra co moze wzbudzic zainteresownie innych ??? Moze warto znalezc ukryte zdolnosci i talenty corki. Bedzie dobrze zobaczysz.Zycze Wam tego z calego mojego serduszka. MATKO , i ja bede miala coreczke.Swoja zamkne w piwnicy na 25lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No odbiega trochę od społeczności klasowej, inaczej się ubiera, ma zainteresowania i zamiast integrować się na przerwach z klasą, to ona siedzi w kącie i książki czyta, czy do lekcji się przygotowuje, obawiam się, ze żadna siła nie zmusi jej do integracji ani z tymi dziewczynami ani w ogóle z tą klasą. Jest upokarzana cały czas, nikt nie stanął w jej obronie, więc wątpię aby znalazła kogoś uprzejmego. Najgorsze, że ona sama siebie obronić umie i to bardzo inteligentnie, więc nie rozumiem dlaczego do tej pory milczała/milczy, strasznie mi przykro jak widzę, że wraca ze szkoły smutna, przygnębiona, a nawet zapłakana. Chyba nie będę miała wyjścia i ją przeniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzale jablko wspolczue normalnie te dzieci niektore sa okropne zamiast zajasc sie soba i lekacjami to mysla w szkle o wszystkim oprocz nauki normalnie przetrzepalabym im skory hihhh ja tez bym przeniosla corke albo zrobilabym taka jazde na zebraniu a ta wychowawczyni tez jakas jebnieta sorka za wyrazenie ale zazwyczaj powina pomagac takim osoba a nie zwalac wine na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tylko sie cieszyc ze masz takie madre dziecko. Przenies ja do klasy gdzie jest wiecej takich jak ona.Jak nie ma takiej klasy to poszukaj innej szkoly.Ja tez chce miec taka coreczke jak Twoja.Niech moja sie nie ubiera jak obecne nastolatki i czyta duzo ksiazek. Jest skryta i pewnie ma romantyczna duszyczke;-)Naprawde polecam przeniesiaonko.Nie zepsuje sie i moze wyrosnie na geniuszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka o chyba sie tam przejde bo kurde nie da sie wytrzymac aaaaaaaaaaaaaaaaaa normalnie leb mi peknie ale musza zrobic sa ze wspoldzielni wiec nic mi to nie da moze tylko sobie ulze hihhihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się z tego powodu, że mam z nią kontakt, sami ma mówi o problemach i porażkach, jest cudownym dzieckiem, nie rozumiem jak można tak krzywdzić drugą osobę. Wybiorę się jeszcze raz do wychowawczyni, jak nie zadziała, to ją przeniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! Witam nowe przyszłe mamusie. Dojrzałe jabłko. ja na Twoim miejscu porozmawiałabym z wychowawczynią. Ale dziwie się tej wychowawczyni, bo mając w klasie taką dobrą uczennicę, mogłaby podciągnąć średnią klasy. Wystarczyłoby pochwalić Twoją córkę przed całą klasą kilka razy, i to nie tylko za wiedzę, ale za inne sprawy np. zachowanie, ukierunkowane zainteresowania itd. A reszta klasy, gdyby zobaczyła, że wychowawczyni ceni takie wartości, to przynajmniej część uczniów zmieniłoby nastawienie do Twojej córki. Walcz o nią w tej klasie, przekonaj wychowawczynię do swojej córki. Powodzenia. Też chciałabym aby mój syn, no i córunia byli takimi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym problem, że z wychowawczynią już miałam rozmowy i raczej na chwalenie córki nie mogę liczyć, to ewidentnie jej wina, że nie integruje się ze społecznością klasową i że powinnam z tym coś zrobić \"Ja\". Pójdę jeszcze raz do wychowawczyni, porozmawiam, jeżeli sytuacja się nie zmieni, do końca października przeniosę córkę do innej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nic się nie da zrobić, no to rzeczywiście lepszym rozwiązaniem będzie przeniesienie córki. Przecież nauka w gimnazjum trwa trzy lata. Nie narażałabym swojego dziecka na stres nauki i nieprzyjaznym dla nij gronie. Myślę, że porozmawiałabym również i z córką, czy ona tego chce. Ale to Ty sama najlepiej ją znasz i skoro piszesz, że umiecie ze sobą rozmawiać, to nie powinno byc z tym problemu. Trzymam kciuki, daj znać jak przebiegła rozmowa z wychowawczynią. Nie daj sobie wmówić, że to wina córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojrzałe jabłko, skopiuj ostatnią naszą tabelkę i wpisz się do niej zgodnie z datą porodu. Glupolek, witamy, też się wpisz do naszej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko, ale Ci współczuję tego remontu na dachu. Jeśli masz siłę, to może wyjdź na spacer, po warunkiem, że pogoda dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka, Ty masz konkretne podejście do swojego mena, tzw. krótka piłka. Z moim jest nieco gorzej, muszę dłużej w ważnych spawach przygotowywać grunt lub stopować jeśli coś idzie za szybko. Ale patrząc z perspektywy czasu mój mąż podejmuje często słuszne decyzje, (nawet te szybkie), dlatego zanim go "obtańcuję za coś" zawsze troszkę odczekam, przemyślę itd., a czasami nic nie mówię i patrzę co z jego decyzji wyniknie. Wazka, ale córci to Ty nie zamykaj w piwnicy na 25 lat!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji. Cieszę się, że żadna nie "obtańcowała" mnie za samodzielne przestawianie mebli w pokoju dziecięcym. Albo nie czytałyście. bbbuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamuśki!!! Mam termin na 02.02.2009 i czekamy na córeczkę (chociaż po wczorajszej rozmowie z kolegą to już pewna nie jestem :) jemu na 3 kolejnych USG mówili że córeczka, a w szpitalu położna powiedziała : ma pan zdrowego synka :)) więc jeszcze różnie to może być... Mogę się do Was przyłączyć??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka, ja też mam prawie 30 lat i też to moje pierwsze dzieciątko :) i dziękuję za rady. Wybaczcie mi te pytania, ale od razu mi lepiej i troszkę łatwiej. My z narzeczonym nie planowaliśmy dziecka, nie stosowaliśmy zabezpieczeń. Po prostu stwierdziliśmy jak ma być to będzie i jest. Z moją przegrodą macicy to i tak cud, że jestem w ciąży, więc tym bardziej się cieszymy. Dojrzałe jabłko, mnie też nikt w podstawówce i w liceum nie lubił. Zawsze byłam indywidualistką i wolałam czytać książki niż pogaduchy z tymi dziewuchami, nie chodziłam na imprezy. Też byłam wyśmiewana i poniżana. Skończyłam studia, gdzie już na mnie inaczej patrzono i byłam lubiana. Teraz mam dobrą pracę i bardzo mnie lubią. Także nie ma się czym przejmować. Ciesz się że masz taką wartościową córkę. Czy ja też mogę wpisać się do tabelki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dawno nie pislam ale starm sie pilnie wszystko czytac ;-) Wazka ja mam ponad 31 lat i bedzie to moje pierwsze malenstwo ;-) a mam nadzieje, ze bede miala czas jeszcze na nastepne!!!! moglybyscie podeslac mi namiary na wspolnego maila (mail2andzia@gmail.com) chetnie podesle fotki mojego malnstwa i oczywiscie brzucha (ktory rosnie na potege)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nowe mamusie! ja tez mam wiecej wydzieliny teraz niz w 1 trymestrze wiec to normalne .co do sexu ja jestem totalnie sucha i nie mam ochoty wcale az mi meza zal :) wazka dobrze zrobilas rozmawiajac i dajac mezowi mozliwosc okreslenia sie ,mysmy chcieli dzidzie ale jeszcze nie teraz (ja mam 23 maz 26)chodz juz bylismy po slubie wiec liczylismy sie z tym ze moze sie zdarzyc ,a mala chciala widocznie bardzo juz przyjsc na swiat :) cieszymy sie bardzo balbina nie mysl ciagle o tych ruchach a same sie pojawia szybciej niz myslisz .to tak jak z tymi ludzmi co pragna bardzo dziecko i nie moga ale jak przestana myslec o tym ze tak bardzo chca dziecko sie pojawi:).u mnie tez pozno byly takie kopniaczki wczesniej tylko musniecia .tez sie martwilam ale przestalam sie przejmowac i sie pojawily dojrzale jablko przykro mi z powodu twojej corki w czym lezy problem dlaczego sie z niej wysmiewaja? napewno jest jej ciezko rozmawiaj z nia jak sytuacja sie nie poprawi to ja przenies do innej szkoly wazka hehe dobry zart z ta piwnica . przede wszystkim trzeba dziecko dobrze wychowac jesli sie bedzie wszytskiego zabraniac sama sprobuje bo taki zakazany owoc najlepiej smakuje trzeba byc matka i przyjaciolka .ja sie tez bede martwic bardziej o corke niz o synka co by nie bylo dziewczyna moze zajsc w ciaze i musi dziecko wychowywac a facet moze lub nie jak nie to bezdie tylko placic i ma wszystko w d..,tez sie boje ale bede probowac zeby o wszystkim mi mowila dojrzale jablko wiem ze dzieci potrafa byc okrutne jesli inne dziecko sie od nich rozni ..problem ten sam moze byc tez w kolejnej szkole.co to znaczy ze ona sie inaczej ubiera? np. ze jest metalem czy poprostu w tansze ubrania ?wiesz jesli w klasie sa tzn.dresy to jesli ona jest metalem lub ubiera sie na czarno to jej nigdy nie zaakceptuja . no wlasnie tak jak mowi wazka przenies ja do szkoly gdzie jest wiecej takich jak ona!! mama3 ale jakie te meble byly chyba nie przesuwalas duzej szafy? lozeczko i komode na przebieranie chyba mozna ale szafy to nie przesuwalabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 kurcze wiedzialam ze oczyms zapomnialam napisac ;-) mialam cie zjechac za przestawianie mebli !!! hihhiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam nowe dziewczyny :)Migusiem to tabelki sie wpiszcie:) Poogladalam dziewczyny Wasze zdjecia:) Ale macie ladne brzuszki juz:). A moj malutki poki co. Tak sie zastanawiam, czy nie jest to (między innymi) konsekwencja tego, ze mam tylozgieta macice? A jak jest u Was? Wiem,ze tylozgieciewystepuje rzadziej niz przodozgiecie,jezeli chodzi o budowe macicy. A ja dzisiaj ide na polowowe :]..pokrecic mnie juz chce, tak bardzo nie moge sie doczekac ;) Milego dnia i czekam na oddzew w sprawie mojej \"pseudoteorii\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko, PrzyszłaMamo - no widzę jakiś odzew. To były meble syna, ale nie szafa, tylko takie coś jak pół szafy, no i mebel z zabawkami, łózeczka jesze nie mam, właśnie zrobiłam wtedy miejsce na łóżeczko. A nowe koleżanki szybciutko do tabelki, będzie nas więcej. Zabajona, co z Tobą, wciąż jesteś chora????? Odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......22......25.01.09.. ..... +5/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09............+3....? Kluska=)........26....łódzkie...22.. 31.01-04.02.09..+3/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....19....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......24....01.02.09.. .........+4,5/Pola piksip...........29....śląskie.........23.....01.02. 09..........+3,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09....+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........21.....02 .02.09.......... +2kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta.........33....podlaskie.........19.....02.02.09 ....niespodzianka Monia...........22....lubelskie.........22.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........23.....05.02.09. .....+3/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....17.....06.02.09.. ... ......+3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck.......21..... 07.02.09.....+8/córeczka malinova73....35....śląskie............22......09.02.09 ...........+7.....? Mia 82..........26....podkarpackie....22..... 09.02.09.....+3,5/ córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..22...09.02.09....... +4..synek? Andzia1234...31....warszawa.........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......22......10.02.09... .....+3/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........21......10.02.09 .................. adulka.........31....podkarpackie.....22......11.02.09.. ...........+7 / ? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............20..... 14.02.09...............+2..? Wazka.........29.....Rosja.............20......14.02.09 ........+6/córcia julka2384.....24.....lubuskie.........21.....15.02.0 9 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........20..... 16.02.09..........+4/Maja PrzyszlaMama23de...MannheimDE.....22.....16.02.09...+4/ córeczka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek katia-84.........24....małopolskie/Krk..22....18.02 .09............+1,5/? Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..22....18.02.09... .+2/coreczka balbiina ........23 ....Częstochowa......21....19.02.09......+1/Kacper kamasutra......21.... wielkopolskie.....20....23.02.09..............+6/? dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ...........+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......19.....26.02.09.............+3,5 konwalia9......28..... Dublin.............12.....26.02.09...................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×