Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

no ja nie namawiam ...w pierwszej ciązy byłam ostrozniejsza i bardziej sie bałam ale tez farbowałam bo patrzec na siebie nie mogłam ...no córcia zdrowa ....i mam nadzieje ze w przyszłosci tez jej nic nie bedzie ...no i przede wszystkim jestem spokojna o dzidzie w brzuszku ...ja nie rozjasnim farbuje ciemniejszym kolorem ...nie smierdziało az tak strasznie ...zreszta niecała godzinka i po wszystkim :) A co do baldachimu pewnie zrobisz jak uwazasz ...ja tylko wtrąciłam moje 3 grosze na ten temat :) i wcale ne zmuszam do niekupowania :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczora :) Balbinko miło że już do nas wróciłaś :) próbuj z nowym lekarzem – grunt żebys była spokojna i czuła sie pewnie i bezpiecznie. No i mamy kolejna historię z serii pomyłki co do płci -a to psikus – no więc czy my wszystkie możemy być pewne naszych córeczek lub synków ;) co do stawiających się brzuchów – to mam pytanko – czy można to pomylić ze wzdęciami? Ja wczoraj miałam takie mega wzdęcie i mega ból – ale to chyba przez to że zjadłam w sphinxie – mi nie podchodzą teraz takie smakołyki. Hałaśliwa ja tez planuje regularnie chodzić na basen – po powrocie z rlopu pilnie dwa razy w tyg – to najlepsze ćwiczenia. Kuruj się!!! Ja zapobiegawczo piję mleko z miodem i gorącą wode ogromna ilością cytryny osłodzona miodzikiem. Igmik skopiowałam sobie przełożenie tygodni na miesiące – ja ciągle mam z tymi przeliczeniami problem :) Rosołku cieszę sie dobrymi myslami z wizyty – grtuluję córeczki – będzie Bartolinka :P Ważko to że czasem czuję się mniej atrakcyjna to nie przez brzuszek :) – takie dni czasem po prostu mam – brzuszek mam śliczny taka fajna piłeczka, piersi jak balony, a reszta wciąż szczupla (mąz zachwycony) – tylko tak jakoś po prostu czasem mnie taka gorsza samoocena napada – moze to przez problemy z cera których nigdy nie mialam (choć i tak juz sie prawie wyleczyło paskudztwo), może przez to że nie mam co na siebie włożyć i nie moge nosic takich ciuchów jak lubei – ota takie szalejace hormony ;) Zabajona bidulo ale masz przechlapane z tą paskudną rwą :O współczuję. Najgorsze, że nic się z tym zrobić nie da – wielkie ❤️ dla Ciebie. Czarna owieczko u mnie dzis mocno wiało, nawet nie padlo choć sie zanosiło – gerneralnie kiepsko – mam nadzieje ze od soboty wygrzeję sie w słoneczku na plaży – stroju jednoczęsciowe, kapelusz na głowe i krem z faktorem 50 przygotowane :) Jak będzie dużo słonca to troche wyślę do Was ;) Rosołku fajnie ze sie podzieliłas opinia lekarza o twardnieniu brzucha – uspokoilo mnie to Andzia gratuluję zdrowej córeczki – no chyba że się chłopiec – to będę gratulować zdrowego synka :) Pimboli łykaj witaminę c a najlepiej rutinoscorbin – wzmocni naczynia! Mi dermatolog polecil pić codziennie rozpuszczalna tablete wit c (fuj nie lubie takich musujących) – myśle ze i rutionoscorbin można, a jak nie to sama wit c na pewno nei zaszkodzi Dota super ze z dzidziem wsio ok – a płeć jeszcze poznacie – zawsze mozesz sie wybrac na lepsze usg (np. 4d z nagraniem na płyte) do innego lekarza – warto wybrac sie przy okazji połówkowego na ogladanie na dobrym sprzecie. Jutro zostaje w domku, rano raz dwa skończę jeden temacik i biore sie za pakowanie, później depilacja okudlonych nóżek i fruuu do Krakowa, a z Balic w świat :) już sie nie mogę doczekć – nareszcie odpoczynek :) spokojnej i przede wszystkim dobrze przespanej nocy! Ps. ja wczoraj wyjątkowo dobrze spalam (szok) raz sie tylko obudzialam ale zasnęłam spokojnie po 15 minutach -alez to było cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, na przeziebienie stosuje mleko z miodem ,miod w ilosciach kazdych cieplego czlowieka obok a jak nie ma to kota;)i sok malinowy do herbatki..SLYSZALAM,ze mozna wapno i rutinoscorbin, ale boje is etego co \"slyszalam\" i wole poczekac do jutra zeby od gina ise dowiedziec co i jak.jutro ma wizyte, wiec napewno sie dowiem. dzis udalo mi sie zapisac do darmowej szkoly rodzenia, w sensie kosztuje 500 zl ale jak im przedstawie zameldowanie lub zatrudnienie to bedzie darmowe.zapis byl dzis a zajecia od 13 grudnia..... no wszystko trzeba zalatwiac wczesniej wiec dziewczyny dobrze radzac, zapisujcie ise:) a na pytania o zebisko moje odpowiadam:tak ,wypadl z nienacka,nie uprzedzil...pokruszyl ise na malenkie kawalki i plulam nim z kanapka,hihi... buziaczki,ja wlasnie skonczylam pracowac dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia-no wlasnie dzis kupilam wit.C do picia,bo w aptece nic innego dla mnie nie mieli.Moze choc troche pomoze.No i kupilam tez zelazo. Ja dzis tez sobie zafarbowalam wlosy,farba chyba z Loreala,na ciemny kasztan,bez amoniaku,15 minut i po krzyku,a jaki ladny miala zapach ta farba:) Oj,zmeczona jestem.Dopiero niedawno wrocilismy z zakupow i padam doslownie. Zapalenie pecherza mialam przed ciaza bardzo czesto,nawet bylam w szpitalu z tego powodu,straszna sprawa,balam sie,ze w ciazy bedzie jeszcze gorzej,ale-odpukac-jest spokoj.Lekarz mi mowil,ze przy zapaleniu pecherza trzeba zazywac duzo wit.C i pic sok z czarnej porzeczki.Mnie pomagalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Brzuchatki :) Dzis mam ładny dzien. Pogoda piekna choc w nocy przymrozek.Slicza jesien mamy w tym tygodniu :) \Jestem po spotkaniu z szefem.Takie roczne podsumowanie.Dostalam podwyzke i przyznal mi 100% premi.Kasa ze hej!!MOgl dac mniej ale powiedzial ze jest zadowolony. Aligator pewnie i tak sie zajmie moim wynagrodzeniem ale poczucie zadowolenia jest bezcenne. Ja tez nie mam co na siebie wlozyc a nie chce kupowac nowych ubranek bo kurcze co ja z tym zrobie po ciazy??Zamienilabym obecnie wszystkie markowe sklepy na dobre polskie produkty spozywcze i coca cole....ze szklanej buteleczki. W nocy oczywiscie malo spanka i dwie godzinki na wierconko.KOszmar,Bede znowu dzis dosypiac... Jutro sobota wiec jestem szczesliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dwupaczki, Na początek informacja dnia-będę mamusią małej Polci!!!!! Przeczucia mnie myliły. Cały czas myślałam, że w brzuszku siedzi Wojtuś. A tu taka niespodzianka. Jestem taka szczęśliwa, że wszystkim bym chciała o tym powiedzieć. Teraz to mogę góry przenosić!!!! Usg 4d - na sprawa. Weszliśmy do gabinetu, pan doktor kazał mi się położyć a mojego mężczyznę posadził na miejscu dla VIPów czyli za moją głową. Przed nami wielki monitor powieszony na ścianie....Pan doktor siada przy swojej aparaturce i nagle naszym oczom ukazuje się śliczna buźka!!!! Malutka akurat majstrowała sobie stopami przy główce!!! Poza tym Pan doktor na tym sprzęcie sprawdził wszystko, dosłownie. Budowę serduszka (wszystko opisywał, co widzi) wraz z wszystkimi żyłami odchodzącymi od niego, liczył wszystkie paluszki, pokazywał i mierzuł nerki, pęcherz moczowy, żołądek - dosłownie wszystko sprawdził. Zbadał puls, przepływ krwi u dzidziusia w żyłach-wszystko. Sprawdził też czy ze mną wszystko wporządku tzn, ilość wód płodowych i przepływ krwi w żyłach i tętnicach miednicowych. Ogólnie Pola cała zdrowa i jej mama też. Tylko, że malutka jest trochę malutka jak na ten tydzień ciąży i trzeba sprawdzić jak rośnie na następnym usg. W rezultacie wyznaczył mi termin na 06. 02 ale nie bedze terminu zmieniać w tabelce. A mój gin prowadzący przepisał mi magnez na drętwienie rąk, skurcze i bezsenność. Poza tym wyniki mam ok. Nawet na tą moją ciut niższą hemoglobinę nic nie powiedział. No to jestem szcześliwa!!!!! Polecam USG 4d-nawet jak dzidzia się odwróci to naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......22......25.01.09.. ..... +5/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09............+3....? Kluska=)........26....łódzkie...22.. 31.01-04.02.09..+3/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....19....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......23....01.02.09.. .........+4,5/Pola piksip...........28....śląskie............22.....01.02. 09..............+3...? LUTÓWKA......24....świętokrz.......19.....01-06.02.09. ........-0.60.? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........21.....02 .02.09.......... +2kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta.........33....podlaskie.........19.....02.02.09 ....niespodzianka Monia...........22....lubelskie.........22.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie..........23.....05.02.09. .......+3/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .........+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....17.....06.02.09.. ... ......+3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ...........synek Szklana Głowa.27...mazowieck.......21..... 07.02.09.....+8/córeczka malinova73....35....śląskie............22......09.02.09 ...........+7.....? Mia 82..........26....podkarpackie....22..... 09.02.09.....+3,5/ córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..22...09.02.09....... +4..synek? Andzia1234...31....warszawa.........21......09.02.09.... ...+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......21......10.02.09... .....+3/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........21......10.02.09 .................. adulka.........31....podkarpackie.....22......11.02.09.. ...........+7 / ? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............20..... 14.02.09...............+2..? Wazka.........29.....Rosja.............20......14.02.09 ........+6/córcia julka2384.....24.....lubuskie.........21.....15.02.0 9 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........20..... 16.02.09..........+4/Maja PrzyszlaMama23de...MannheimDE.....21.....16.02.09...+4./ córeczka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek katia-84.........24....małopolskie/Krk..21....18.02 .09.............+1/? Pimboli..........27....Schwarzwald/DE..21....18.02.09... .+2/coreczka balbiina ........23 ....Częstochowa......19....19.02.09......+1/Kacper kamasutra......21.... wielkopolskie.....20....23.02.09..............+6/? dota25..........29.....pomorskie.........16.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ...........+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......19.....26.02.09.............+3,5 konwalia9......28..... Dublin.............12.....26.02.09...................? belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09....+4...synek i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dota ja wiem ze mi tylko radzisz bo sie na tym znasz bardziej niz ja ,mi sie strasznie baldachimy podobaja i sobie juz nie wyobrazam lozeczka bez:) pimboli moja tez tylko 15 min casting i zapach super w porownaniu do farb z loreala narazie bede nim robic do porodu potem pomyslimy.jakie to zelazo kupilas?? mi sie wczoraj juz skonczyly tabletki z zelazem plus vit c bo( vit c pomaga wchlaniacz zelazo)bralam codziennie 2 bo mam anemie .wiec chce cos kupic .dzis mamy fajnie bo wolne i mezowe w domu:) halasliwa wapno mozesz spokojnie brac ja biore dodatkowe jeszcze codziennie 1 tabletka pije tez mleko jem jogurty itd ale wole brac jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik no to moje wielkie gratulacje, kolejna dziewczyna w naszej tabeli :) Mówisz ,że Pola będzie? Mi również spodobało się to imię, ale mąż uparł się już na Zuzię i niech mu będzie.Niech się cieszy,że wybrał imię swojej córeczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku my wspólnie wybieraliśmy imiona. Jak jednemu się nie podobało, to szukaliśmy innego. I tak został Wojtek i Pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tę Zuzkę też wspólnie, tylko potem usłyszałam o Poli i próbowałam go przekonać,ale już mi się nie chce znowu dyskutować.Grzmiał wczoraj,że gdy była wersja,że mamy mieć chłopca, to zgodził się na Bartka, bo tak chciałam,więc on chce już przy tej Zuzi zostać i koniec.Ma radość z tej naszej dziewczynki niesamowitą :) Mam nadzieję,że następnym razem nie okaże się,że znowu pana mam w brzuszku, bo mnie szok zabije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja nie Wiem czy mój narzeczony jest zadowolony z dziewczynki. Cały czas mówił o tym ,ze chciałby mieć chłopca ale ma wrażenie, że to będzie dziewczynka. A ja miałam przeczucie, że będzie Wojtuś i tak go w tym utwierdzałam. Pytałam się czy nie jest zawiedziony-zapewnia że nie ale ja tak do końca nie jestem przekonana. No i będą w domu same dziurawce i on jeden. Nawet kot to dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o kwestię braciszka-to podobno mamy już się starć w szpitalu po urodzeniu Polci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK GRATULKI!!! Najwazniejsze ze wszystko dobrze i zdrowo.Dziewczynki gora!!Yupi.Tak nam sie posypało.Dobrze ze w Rosji jestem bo lutówki wykuia wszystkie ubranka dla dziewczynek :) Moze za kilka lat powstana w naszym kraju żenskie szkoły.Ja jestem za :)Bede spokojniejsza jak nie bedzie chlopcow w poblizu mojej coreczki ...O matko, ja juz sie martwie. Najwazniejsze ze to nasze malenstwa.Co tam płeć.Nasze, kochane sliczne brzucho-rozrabiaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naliczyłam 13 dziewczynek i na razie 9 chłopców. No zobaczymy jak inne dzieciaczki się ujawnią. Może się wyrówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze Wam powiem, że mój ginek od 30 tyg kazał mi liczyć ruchy dziecka. Mam czuć przynajmiej 10 razy kopniaczki w ciągu 12 godzin. A na tym etapie co jesteśmy teraz to nasze rozrabiaki są aktywne tak między 21 a 24 godz. No i jeszcze ruchy są nieregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć z tym liczeniem ruchów. Moje dziecię rusza się bardzo często i intensywnie,ale w godzinach wieczornych rzeczywiście wścieka się bardziej.Czasem jak przywali, to dziwię się,że takie to małe, a już tak się rozpycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! GIRL POWER! Igmik - gratulki :) Dziewczyny ja we wrocławiu u rodziców, rozpieszczanki odchodzą mrruuu :) My ciągle nie możemy zdecydować się na imię :( Ciągle 4 typy na tapecie. Ostatnio stwierdziliśmy, że może nasz pies Lucek zdecyduje i mówiliśmy głośno imiona i patrzyliśmy na które zareaguje :))) Mamy Anielkę, Frankę (franciszkę) Michalinkę i Felę (Felicję) Lucek wybrał Michalinkę a my bardziej za franką :) Chyba po urodzeniu się zdecyduję jak ją zobaczę :) buziaki dla wszystkich szczęśliwych posiadaczek dodadkowych kilogramów i ruszających się brzuszków. Czy macie tak, że jednego dnia czujece się grubsze a innego szczuplejsze ? :) Ja mam... Dziś jestem smukła heheh :) Ale zaraz mama mnie zmieni w grubaska coś czuję . Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamo-Ja dostalam Floradix z firmy Kräuterblut.W tabletkach wybralam,bo syrop podobno niesmaczny.Lekarka mi powiedziala,ze to zelazo nie powoduje zaparc,dlatego je biore. No fajnie,swieto dzis i dlugi weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Igmik gratuluje dziewczynki ja tez bym sie wybrala na o trojwymiarowe usg musze tylo meza na 300 zł naciagnasc hiiihihi Znowego lekarza jestem bardzo zadowolona tfu tfu zeby nie zapeszyc najwazniejsze ze pracuje w szpitalu ktory mma dobra opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......22......25.01.09.. ..... +5/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09............+3....? Kluska=)........26....łódzkie...22.. 31.01-04.02.09..+3/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....19....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......23....01.02.09.. .........+4,5/Pola piksip...........28....śląskie............22.....01.02. 09..............+3...? LUTÓWKA......24....świętokrz.......19.....01-06.02.09. ........-0.60.? belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09....+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........21.....02 .02.09.......... +2kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta.........33....podlaskie.........19.....02.02.09 ....niespodzianka Monia...........22....lubelskie.........22.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie..........23.....05.02.09. .......+3/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .........+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....17.....06.02.09.. ... ......+3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ...........synek Szklana Głowa.27...mazowieck.......21..... 07.02.09.....+8/córeczka malinova73....35....śląskie............22......09.02.09 ...........+7.....? Mia 82..........26....podkarpackie....22..... 09.02.09.....+3,5/ córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..22...09.02.09....... +4..synek? Andzia1234...31....warszawa.........21......09.02.09.... ...+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......21......10.02.09... .....+3/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........21......10.02.09 .................. adulka.........31....podkarpackie.....22......11.02.09.. ...........+7 / ? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............20..... 14.02.09...............+2..? Wazka.........29.....Rosja.............20......14.02.09 ........+6/córcia julka2384.....24.....lubuskie.........21.....15.02.0 9 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........20..... 16.02.09..........+4/Maja PrzyszlaMama23de...MannheimDE.....21.....16.02.09...+4./ córeczka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek katia-84.........24....małopolskie/Krk..21....18.02 .09.............+1/? Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..21....18.02.09... .+2/coreczka balbiina ........23 ....Częstochowa......21....19.02.09......+1/Kacper kamasutra......21.... wielkopolskie.....20....23.02.09..............+6/? dota25..........29.....pomorskie.........16.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ...........+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......19.....26.02.09.............+3,5 konwalia9......28..... Dublin.............12.....26.02.09...................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chciałabym dołączyć się do Was i również skorzystać z Waszych doświadczeń. Ja również mam termin na luty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały edmundzie aleś elokwentny!!!!Moje gratulacje. Dzięki za rozbawienie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik-gratuluje dziewczynki! Witaj foczi78-zapraszamy do nas.Na kiedy masz termin?Znasz juz plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota 25, a czym wyleczylas swoje zapalenie pecherza na poczatku ciazy? Robilam badanie ogolne i posiew i nic nie wyszlo, uplawow zadnych nie mam i ogolnie tam jest ok. Przed ciaza chorowalam moze z raz, gora dwa i zawsze jakos po nasiadowkach z ziolek przechodzilo. Sama nie wiem moze to wina progesteronu. Czy wy tez macie ph moczu zasadowe? Bo u mnie w ciazy ani razu nie bylo kwasne. Mia 82, a te soki to mozna slodkie pic, czy nie bardzo, bo wiesz nie chcialabym dokarmic bakterie;) A jestem ciekawa dziewczynki ile razy chodzice przcietnie sikac do lazienki w dzien i w nocy??? Lekarz mowil mi, ze teraz sezon przeziebien i gryp, dlatego warto lykac witamine C, bo wzmocni organizm i najlepiej jakies jogurty priobiotyczne, czosnek, miód, wzmocnia nam odporność. Milego wieczorka!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
Julka, czy znana jest przyczyna twoich plamień? Bo u mnie nie, plamiłam 1 dzien, teraz wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......22......25.01.09.. ..... +5/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09............+3....? Kluska=)........26....łódzkie...22.. 31.01-04.02.09..+3/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....19....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......23....01.02.09.. .........+4,5/Pola piksip...........28....śląskie............22.....01.02. 09..............+3...? LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09......+1,20...synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09....+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........21.....02 .02.09.......... +2kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta.........33....podlaskie.........19.....02.02.09 ....niespodzianka Monia...........22....lubelskie.........22.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie..........23.....05.02.09. .......+3/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .........+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....17.....06.02.09.. ... ......+3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ...........synek Szklana Głowa.27...mazowieck.......21..... 07.02.09.....+8/córeczka malinova73....35....śląskie............22......09.02.09 ...........+7.....? Mia 82..........26....podkarpackie....22..... 09.02.09.....+3,5/ córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..22...09.02.09....... +4..synek? Andzia1234...31....warszawa.........21......09.02.09.... ...+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......21......10.02.09... .....+3/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........21......10.02.09 .................. adulka.........31....podkarpackie.....22......11.02.09.. ...........+7 / ? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............20..... 14.02.09...............+2..? Wazka.........29.....Rosja.............20......14.02.09 ........+6/córcia julka2384.....24.....lubuskie.........21.....15.02.0 9 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........20..... 16.02.09..........+4/Maja PrzyszlaMama23de...MannheimDE.....21.....16.02.09...+4./ córeczka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek katia-84.........24....małopolskie/Krk..21....18.02 .09.............+1/? Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..21....18.02.09... .+2/coreczka balbiina ........23 ....Częstochowa......21....19.02.09......+1/Kacper kamasutra......21.... wielkopolskie.....20....23.02.09..............+6/? dota25..........29.....pomorskie.........16.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ...........+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......19.....26.02.09.............+3,5 konwalia9......28..... Dublin.............12.....26.02.09...................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×