Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość monis30_79
Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie. Mam jeszcze pytanko. Czy ktoś wie gdzie w Warszawie można zrobić USG 4D, ile to kosztuje i w którym tc najlepiej je zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w końcu udało mi się zarezerwować nick-a :) Pozdrawiam. Idę niamać, bo już Nam w brzuszkach burczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobilam tez zdjecia gratuluje slicznych brzuszkow i takich duzych juz ;-) kurcze ale ten czas leci Igmik sliczne zdjecie z usg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis nie wiem bo jestem zupelnie z inneg regionu ;-) ale umnie w czestochowie cena jest 300 zł z nagraniem na plyte i najlepiej mowili ze po 23-24 tc wtedy powino juz byc fajnie widac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dwupaczki, Moniś witamy w naszym gronie. Niestety nie pomogę Ci bo nie jestem z Warszawy. Ja za 4d płaciłam 200 zł z filmem ale to w Gdańsku. Moja dzidzia naprawdę się uspokoiła. Na początku jak mnie kopała to czasami mie bolało a teraz to muyszę ją prosić, żeby chociaż raz mnie szturchnęła. Ale odkryłam że za każdym razem jak się w nocy przebudzę to szaleje w moim brzuszku. Dzisiaj urzędowała o 4 rano. No ale też mnie niepokoi, że tak żadko w dzień ją czuję, bo co to za przyjemność w nocy jak śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jej dogadzam z jedzeniem, pije wieczorem kakao albo zjem coś słodkiego-co ostatnio nie jest w mojej naturze. Może po prostu będzie grzeczna dziewczynka jak się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie boli brzuchol przy kichaniu.Kurcze jak zapomne zgiac nogi to mi wrecz macice rozrywa.;-) Ogolnie nie boli a dziecko zaczyna sie wiecej ruszac.Najbardziej kopie po pecherzu jak sie z pleckow na boczek obracam.Nie lubi takiej pozycji i ewidentnie woli jak leze na pleckach.Wiem ze nie wolno ale ona lubi ta pozycje najbardziej a ja nie musze biegac co 5 min do toalety, Widzialam fajny pojazd dla malej.Waga 15kg i taki do 3 roku zyia.Kola ogromniaste i wogole czad.Kupie sobie taki i bede szpanowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajnie bo ja kurde jeszcze nic nie czuje no moze ze 2 razy cos tam poczulam sobie jak mnie posmyral przyszek jabym mi cos plywalo i przed wczoraj pod raczka poczulam jak sie cos tam poruszylo albo mi sie zdawalo ale jakis takich kopniaczkow nie czuje wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO JAK POSKARŻYŁAM SIĘ NA MOJĄ DZIEWCZYNKĘ, ŻE SIE MAŁO RUSZA, TO PRZED CHWILĄ TAK SIĘ WIERTOLIŁA, ŻE BRZUSZEK MI SIĘ RUSZAŁ. JAKIE TO WSPANIAŁE UCZUCIE!!!! A TY BALBINKO NA PEWNO TEŻ SIĘ DOCZEKASZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Moja mała również mniej się rusza ostatnio.Tylko w czw., po wizycie, kopała cały dzień jak szalona :) Odkryłam,że lubi się droczyć:ona puknie do mnie, ja jej odpowiadam i tak kilka razy się bawimy.A jak tata przykłada dłoń do brzuszka, to córcia milknie.Mąż twierdzi,że czuje respekt przed ojcem...No właśnie, mój mąż....Ja go chyba sprzedam na aukcji internetowej.S przedaje dziś auto za bezcen prawie.Bo mu się spieszy,żeby kupić większe, bo wózek , bo dziecko.A mnie szlag trafia,żadne argumenty nie docierają.Mam ochotę powiedzieć przy kupcu,że się na tę cenę nie zgadzam,ale wtedy to chyba wojna domowa będzie...Boże, chyba go zamorduję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, moja wariuje na noc kopie robi fikolki bo az mi caly brzuch trzesie sie .boli mnie jak leze na noc bo mala sie uklada poprzecznie ale idzie wytrzymac:). co do sylwestra nie wiem gdzie bedziemy spedzac jest to dla mnie wogole nie istotne bo dla mnie najwazniejszy miesiac teraz to luty i dzien przyjscia mojej dzidzi i tylko to mam w glowie:) dzis sciagam i kto to mowi 2 fajnie sie oglada te filmy majac w brzuszku dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamo dokladnie fajnie sie oglada ;-) kurcze gdzies to forum ostatnio troszke przymarlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dziewczyny co do tych tygodni ciazy to umnie pisze tak 17-20 tc 5 miesiac 21-24 6 miesiac 25-28 7 miesiac 29-32 8 miesiac 33-38 9 miesiac dziewne no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie gdzie sie dziewczyny podzialy.Ja 8go ide z mezem do szpitala gdzie bede rodzic na spotkanie odnoscie zajec dla przyszlych rodzicow .Mi sie nic nie chce najlepiej bym sie zaszyla w lozku i przelezala do lutego hehe ale niestety tak nie idzie.Moze pod koniec miesiaca kupimy juz meble dla malej chcialabym juz bo wtedy moglabym sobie ciuszki poprac poprasowac i poukladac do szafek a teraz wszystko mam w workach za drzwiami.Musze jeszcze wanienke kupic i chyba jakis lezaczek czy bujaczek.Ahhh tyle tych sprawa na glupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosołku, tacy juz sa faceci.Wydaje im sie ze do spraw zwiazanych z motoryzacja nie wolno nam sie wcinac.Ehhhh.Sexiści... Ja jak mowie ze maja cos zrobic z maszyna to nie sluchaja a potem robia to co mowilam.Szkoda tylko ze po 6 godzinach. Mysle ze najlepiej sie nie wcinac.Raz spraeda za bezcen ale drugim razem juz tego nie zrobi.Moze to go czegos nauczy.Czasem warto pozwolic facetom popelniac bledy. Ja dzis juz bardzo zmeczona.Masakrycznie bardzo.O 15,oo mam rozmowe z szefem o kasie wiec jeszcze doliczam stres dzisiejszego dnia.Juz chce do domku,Musze odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam fajnie że tak mocno czujecie ruchy,k ja jeszcze czuję bardzo delikatne ale Rosołek mnie rozśmieszyła, o tym respekcie przed ojcem dobre! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czuję bardzo delikatnie, że czasami się zastanawiam, czy to na pewno to :( Ale w końcu to dopiero 20 tc. Najczęściej ją czuję jak się zdenerwuję, albo jak zjem rodzynki. Ale i tak muszę trzymać rękę na brzuszku bo inaczej bym pewnie nie poczuła :( Już się nie mogę doczekać kiedy zacznie porządnie kopać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy ciche dni. A ja tak się wściekłam,że płakać mi się chce z bezsilności. Aż mała zrobiła się aktywna jakoś bardziej, pewnie czuje moje nerwy.Przepraszam,że tak marudzę, ale chociaż tutaj ktoś posłucha (przeczyta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz ruchy czuje bardzo mocno,znam mniej wiecej rytm dnia mojego dziecka,a wczoraj pierwszy raz widzialam jak sie rusza.Wypychala mi brzuch,nie wiem czym,sadzac po rozmiarach to nozka albo raczka,swietne uczucie. A jak bedziecie spedzac swieta?Wyjezdzacie gdzies?Bo ja bym bardzo chciala do Polski,ale troche sie boje,nie samej podrozy,tylko tego,ze cos sie stanie na miejscu i za wczesnie urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku współczuję-faceci to czasami naprawdę bezmózgowcy. No cóż... ale bez nich i tak byłoby nam źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie mam tak samo jak ty pimboli .co do wyjazdu mysmy tez chcielis jechac na swieta do poslki ale raczej nic z tego po 1 .10 godz podroz samochodem (samolot odpada bo slyszalam ze przez turbulencje mozna poronic no i niektore firmy po 30 tyg nie biora juz) po 2.boje sie ze bym musiala rodzic w polsce jak by cos sie stalo a tu mialam ciaze prowadzona i sa lepsze warunki w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! znowu bylam troszke zabiegana:)dzieki za rade z przystopowaniem,ale nie wyobrazazm sobie zostac teraz w domu ,mam niesamowity przyplyw energii i chce z niego korzystac:) witam nowa kolezanke...zapomnialam nicku...monica?pytalas o warszawskie 4d...wiec jest w luxmed na chmielnej i na łuckiej nie mam pojecia jakie sa ceny..musisz zadzwonic i zapytac. dzis bylam po raz kolejny u stomatologa i zrezygnowalam z meczenia sie bez z nieczulenia,dzis zobie zazyczylam,okazalo sie ,ze sa specjalne dl aciezarowek i spokojnie spedzilam 45 minut na fotelu...tzn nie spokojnie bo boje ise stomatologow jak zla najgorszego ..ale nic nie bolalo i zobek zrobiony:)w srode kolejna wizyta...brrr no i nie moge sie doczekac w przyszly wtorek wizyta u gina i wreszcie skierowanie na polowkowe.troszke dupka mi ise trzesie przed tym wszystkim ,ale jestem cala szczesliwa bo maluszek jest bardzo aktywny i wiem,ze ciagle z emna jest.Cudowny codziennie wieczorem(jak tylko jest w domu)ma czas na integracje z malenstwem i lezymy sobie we troje i dotykiem sie poznajemy...Cudowny oczywiscie mezczyzna jest i nie okazuje sczescia ale czasem puszcza ta jego meskosc i cieszy sie do tego brzuszka i mowi mu ,ze go kocha i caluje i tuli:)bedzie dobrym tata:) a ja jestem dla niego niedobra ...bo humorzasta sie zrobilam i nie wiem jak mam go za to przepraszac... uciekam bo bede plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie usg połówkowe jest po to by sprawdzić czy dziecko się właściwie rozwija. Czy jego serduszko, płuca, nerki rączki, nóżki, jednym słowem wszystko się dobrze rozwija. Waży się wtedy dziecko i na podstawie wagi określa termin porodu(u mnie się zmieniał na 6 lutego ale może dziecko dojrzeć do pierwszego). Mi lekarz powiedział,że to na tym etapie można wykryć wady u dziecka, których wcześniej nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Jestem dziś strasznie zmęczona:( Mój synek miał dzisiaj zabieg na przepukline i wykończył mnie ten szpital. Czy mogłybyście mi powiedzieć jak śpicie? chodzi mi o to czy na plecach, prawym czy lewym boku. Ja słyszałam, że najlepiej na lewym boku lub na plecach, ale czasem budze się na prawym i nie wiem czy to nie zaszkodzi maleństwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe przyjęcie i podpowiedz odnośnie USG 4D. Jestem zapisana w LUX-MEDzie więc zadzwonię do nich i dowiem się co i jak. Wróciłam z ustalania menu weselnego i strasznie się wkurzyłam :( Nikt mnie nie słuchał :( Chyba już nie lubię przyszłej teściowej :-/ No i mała w geście protestu mnie skopała. Oczywiście nieznacznie i ledwo wyczuwalnie, ale jednak. A teraz się zastanawiam co tu zrobić żeby odreagować :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie odnośnie ruchów jeszcze.Czytałam gdzieś,że od 30 tc. trzeba zacząć je liczyć i zastanawiam się, czy każdy ruch osobno, czy też \"fazy\", bo moja malutka kopie tzw. seriami, np .skopie mnie kilka razy w ciągu kilku minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, ja spałam przed ciążą gł. na brzuchu i myślałam,że inaczej nie będę umiała,ale okazało się,że całkiem miło jest na plecach i prawym boku.Lewego nie lubię.W ogóle zmieniły się moje upodobania dotyczące spania.Wcześniej spałam na płaSKIEJ PODUSZCE,TERAZ na grubej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×