Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Na pewno macie racje,dziewczyny,ale najadlam sie strachu-srodek nocy,sama w domu,bo maz ma nocki,a tu takie cyrki.Ale teraz przynajmniej bede sie oszczedzac,bo chyba za dobrze sie czulam,robilam wszystko,chociaz maz na mnie krzyczal,wiec teraz sie uspokoje.Nawet podworko mam gdzies,niech sobie leza liscie,niech sasiedzi gadaja-ja sie nie biore za to,choc taki mialam plan-teraz zagonie meza do roboty w weekend;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamasutrana glukozę się pije a po godzinie pobiera się krew. I jeszcze od lekarza zależy czy bedziesz miała dwa pobrania krwi czyli krew na czczo-glukoza-po godzinie od wypicia krew, czy po wypiciu glukozy po godzinie tylko jedno pobranie. Rosołku to dobrze, że już wszystko się wyjaśniło. mam nadzieję, że nerwy Ci przeszły. Pimboli mi do niedawna też się wydawało, że w porównaniu do innych mam mały brzuszek a tu się okazuje, że jest wręcz odwrotnie. Zresztą nie ważne jaki brzuch, ważne, żeby mały człowieczek w nim był zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli rzuszek Twój może malutki ale za to jakie imponujące cycunie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję IGMIK, bo dostałam od lekarza skierowanie na glukoze. czyli dopiero w laboratorium każą mi to wypić czy już w domu mam wypić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamasutraanna powiem Ci jak to było u mnie,bo z tego, co wiem najczęściej właśnie tak się robi: kupiłam glukozę (musisz zapytać swojego lekarza czy ma być 50g. czy 75),poszłam z nią na czczo do laboratorium.Następnie najpierw pobrano mi krew,potem od razu wypiłam tę przyrządzoną przez panią glukozę i musiałam poczekać 2 godz. na kolejne pobranie krwi.I to wszystko. Jak Ci każe doktor zrobić 50g. to czekasz tylko godzinę,a jak 75g. no to wtedy 2 godzinki przerwy między pobraniami.Tak czy owak weź ze sobą pół cytryny i wkrop do tego ulepka.Będzie o wiele łatwiej wypić. To na tyle,ale myślę,że Twój lekarz dając Ci skierowanie, na pewno wszystko Ci wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik,no fakt,na piersi nie narzekalam nigdy,ale teraz to juz przesada.Maz sie smieje,ze najpierw do pokoju wchodza piersi,potem brzuszek,a potem dopiero ja;)Faceci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimboli...jaka ty chudziutka i brzuszek masz malenki...ja niedlugo popadne w kompleksidla...mam taaaaki beben,ze chyba zaraz sobie strzele fote i posle na brzuchatkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......28......25.01.09.. ... +8,5/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie...........28...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......28....01.02.09.. .........+6/Pola piksip...........29....śląskie.........27.....01.02. 09..........+4,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09......+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........28.....02 .02.09........+5...synek gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta......33....podlaskie.......28.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie..........27.....02.02.09.. ....+7..córeczka Monia...........22....lubelskie.........25.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........28.....05.02.09. .....+5/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....25.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck......28..... 07.02.09....+12!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+3,6/Ola malinova......35....śląskie............27......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....28..... 09.02.09......+6 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Andzia1234...31....warszawa........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......27.....10.02.09 ......+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........28......10.02.09 ...........+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie.....28....11.02.09. . ..+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie..........22.....11.02.09.....+3/córecz ka Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............27......14.02.09 .....+11/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...26....12.02.09.. ........+10..synek Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........24.....16.02.09..........+7/M aja PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .27..16.02.09..+7/Niespodzianka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..27....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........23 ....Częstochowa......24....19.02.09......+1/Kacper kasia130285...24....małopolskie........22.....21.02.09.. ...+2/?????? Kathey............27....Warszawa..... 25.....22.02.09.. ...+5/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ..........+3...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83……….....25…....Kraków… ; ; ; ;…......25…..26.02.09…......+6/synek monis30........29.....Warszawa........22......27.02.09.. ....+9/Agusia myszkinson.....26....Gdańsk.........22.....28.02.2009... .+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pisalam,ze brzuszek malutki,nic nie tyje,tylko bebenek mi sie powieksza:)Ale jednak mam 6kg na plusie,gdzies to wlazlo przeciez.Zaraz ja wpadne w kompleksy,ze taki maly:( Widoki,fakt,niezle-uspokajaja,ale cos za cos:teraz bez auta jestem praktycznie unieruchomiona w tych gorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia musisz wejść na stronę www.tlen.pl i tam wpisać login i hasło, które Ci podałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa jesteś w czołówce brzuszkowej:-) Ale kompleksy należy porzucić zarówno Ty jak Pimboli macie śliczne brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam sobie i porównuję wózki i juz nie wiem naprawdę jaki wybrać. Waham się pomiędzy tako jumper, coneco v3, espiro atlantic. Juz bym najlepiej kupiła któryś,bo z tym niezdecydowaniem mi źle. A tak już by stał i czekał,a ja nie musiałabym się ciągle nad tym zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne Brzuszki macie dziewczyny mój to taki duży już jest, nie mam aktualnego zdjęcia ale prześlę wam ostatnie jakie robiłam z 4 października, a na taki w całej okazałości musicie troszkę poczekać, naładuję baterie uruchomię aparacik i na jutro postaram się coś wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiać, że Asia też masz spory brzuszek. To zdjęcia z października, to jaki duży on jest teraz!!!Mam nadzieję, że nie ciąży ci zbytnio ten słodki ciężar a przynosi samą radość. A to Twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie już mi ciąży :-) ten mój brzuszek czasem nawet ruszyć się nie mogę, to moja 3 ciąża mam już 2 chłopców 10 lat i 2,5 roczku teraz ma być córeczka tak wychodzi z ostatniego USG i bardzo bym chciała żeby już tak zostało :-) w poprzednich ciążach też bardzo dużo tyłam w pierwszej 26 kg :-) na koniec czułam się jak słonica hihihi ale też szybko później to zgubiłam i wróciłam do swojej wagi jednak ślady w postaci rozstępów zostały już na zawsze. W drugiej też sporo przytyłam i po 2 latach nie udało mi się tego zgubić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche brzuszka mam...a to dopiero 26 tc...czyli 24...loj matko.... wiecie co zauwazylam?robie od dwuch tygodni duzo mniej pracy i wiecej odpozywam:))brzusio juz tak mocno nie trwardnieje i dupka tak mocno nie boli:))przyjemne to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety. Jezu byłyśmy z mamą w sklepach i kupiłyśmy pare rzeczy dla calineczki i dla mnie spódnicę i golf. Jestem zmachana jakbym jeżdziła cały dzień na snowboardzie. Takie porównanie bo naprawdę tak się czuję. Tylko, że po desce wchodzę do wanny i piję butlę wina i jest super relaks a teraz... no dobra zadowolę się tą wanną :) Pimboli jaki widok za oknem!!!! Chydzinka jesteś to masz maleńki brzusio ale taki do ciebie właśnie pasuje. Asia - 3 ciąża... to dawaj jakieś porady dośwadczona mamuśko! Super że teraz dziewczynka! doczekałaś się. :) Hałaśliwa mu z wagą idziemy łeb w łeb. Bolą cię plecy? Brzucholek masz godny brzuchatki no no! Jezuuuu idę jeść bo dziś tylko śniadanie i banan jak do tej pory i zaraz padnę bo mała wszystko wyżarła już i energii brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Moje Drogie! Umnie z glukoza było jeszcze inaczej: rano na czczo pobranie krwi, po tym wypicie glukozy(50g) i po godzinie drugie pobranie, a następnie po następnej godzinie kolejne(dwie od wypicia)czułam się jakby całą krew ze mnie spuścili...;( Rosołek to informacje o książce;) : gatunek thiller psychologiczny, ale nie przestraszcie się, nie jest to nic strasznego;) dla brzuchatek się nadaje:) Mnie zafascynowały techniki śledcze jakimi się posługuje główna bohaterka,niesamowite! Poza tym jestem fanka Deavera i przeczytałam prawie wszystkie jego książki, zresztą mam wielu pisarzy których książki pochłaniam. Jak jeszcze w domku z mamą mieszkałam tomnie ganiała żebym tyle nie czytała, byłam, jestem i będę molem książkowym a jak mnie jużcoś wciągnie to nicmnie oderwac nie potrafi! A to więcej informacji od wydawcy: ***************************************************************************************Z kalifornijskiego więzienia ucieka Daniel Pell, skazany na dożywocie za wymordowanie rodziny zamożnego biznesmena. Zbieg przystępuje do realizacji swojego planu, zabijając kolejne ofiary i manipulując ludźmi, z których czyni posłuszne sobie marionetki. Na czele pościgu staje Kathryn Dance, agentka Biura Śledczego Kalifornii, znana czytelnikom z powieści „Zegarmistrz”. Aby odkryć zamiary psychopatycznego mordercy, zwraca się o pomoc do kobiet należących niegdyś do założonej przez Pella Rodziny, grupy fanatycznie oddanych mu wyznawców. Odpowiedź może także znać Śpiąca Laleczka, dziewczynka, która jedyna przeżyła zbrodnię Pella popełnioną przed siedmiu laty. Żeby wygrać pojedynek z bezwzględnym zbrodniarzem, Kathryn Dance musi przedrzeć się przez labirynt kłamstw i przemilczeń i dotrzeć do prawdy o przeszłości. Jeffery Deaver Autor 21 powieści z gatunku thrillerów. Z wykształcenia dziennikarz i prawnik. Przez kilka lat współpracował z dziennikami New York Times i Wall Street Jurnal. Był także doradcą prawnym jednej z większych firm na Wall Street. Deaver zaliczany jest do grona najbardziej poczytnych i nagradzanych pisarzy amerykańskich. Światową sławę przyniósł mu „Kolekcjoner kości” – pierwsza powieść, w której pojawiła się para detektywów: Lincoln Rhyme i Amelia Sachs. Książkę zekranizowano, a w głównych rolach wystąpili Denzel Washington i Angelina Jolie. ************************************************************************************** POLECAM!!! Hałaśliwa, Szklana My z Moim Kochanym,mamy aż za dużo wspólnych zainteresowań i czasem to się bałam, żeby tego wspólnie spędzonego czasu nie było aż za dużo, żeby były momenty kiedy zdążymy za soba zatęsknic! Bo w domku razem, na treningach raze w pracy czasem też razem, ale udało się znaleźć takie sfery kiedy robimy cos sami, albo obok siebie. Zdrowy poziom równowagi;) Nie ograniczamy się ani swoich zainteresowań ale one nie odciągaja nas od siebie, to mi daje taki wewnętrzny spokój i mam czas kiedy mogę zatęsknic za tym Moim Mężusiem! Rosołek a ztymi wynikami to rzeczywiście lepiej spytaj czy nic nie pokopały, lepiej się upewnić! Ta glukoza nawetnie jest taka zła chociażja sobie też nie wyobrażałam, jak towypiję, raczej nie należę do slodkolubnych;) nawet herbate piję gorzką, ale jakośdałam rade!Wytrzymacie!;) Wczoraj poszalałam z zakupami,dwie koszule do karmienia, szlafroczek,koszula do rodzenia, majteczki poporodowe, podkłady, i podkład na łóżko i wkładki laktacyjne i staniki do karmienia dwa... poleciało kompleksowo, poza piżamkami to wszystko przez internet zamówiłam, nie sprawdzałam nawet czy gdzies nie było by taniej, bo kompletnie nie mam czasu, ale spodobałomi sie to że wszystko to kupiłam w jednym miejscu i za przesyłkę płace raz i nie musze się rozdrabniac w tysiąc paczek i paczuszek, a pozatym staniki sa o wiele ładniejsze niż te, które mi proponowano! Toże będziemy Mamusiami wcale nie znaczy że musimy rezygnować z ładnych i gustownych rzeczy!!!:) Mi brzusio jeszcze nie ciąży jeszcze śmigam w miare sprawnie, jak ktośnie jest poinformowany tosię nawetnie orientuje że jestem w ciąży ale jużzzaczynamy zwalniać i słodkie leniuchowanie coraz bardziej nam odpowiada! Oczywiście o ile jest dobra książka pod ręką;) Filmy i tv jakos do mnie nie przemawiają... Wybaczcie dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużyznę pościka... =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szklana, kregoslup czasmi daje sie we znaki....ale bardziej bolala mnie miednica..tak jakby mi ktos pręt wbujaj na wysokosci nerki w posladek,promieniowalo czasem od lopatki az do kolana....kiepsko bylo,ale odkad wiecej odpoczywam jest wspaniale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Klusko za informacje o książce.Muszę przejsć się do mojej osiedlowej biblioteki i zapytać czy jest.Ja uwielbiam thrillery.Przeczytałam kilka książek Joy Fielding.Niektóre naprawdę świetne (inne trochę mniej).Powieści Nicci French też są niezłe. A co do staników: jaki rozmiar brałaś? Spotkałam się bowiem z opiniami, by kupić większy o rozmiar od tego, który mamy w tej chwili,ponieważ pod wpływem mleka będzie tego cycuszka jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że będę wam radzić jak będzie potrzeba i będę wiedziała jak a tak naprawdę to po sobie wiem, że każdą ciążę przechodzi się inaczej, wyobraźcie sobie że do lekarza poszłam już w 4 tyg. ciąży a do tej pory jeszcze badana nie byłam tylko USG 4 razy już sobie robiłam i to na własną rękę lekarz mnie nie kierował. Jutro mam wizytę i podobno jutro czeka mnie pierwsze badanie buuuu jak ja tego nie lubię a doktor wygląda jak piłeczka :-) no ale najważniejsze, że jest miły i delikatny w poprzedniej ciąży tylko raz mnie zbadał ale zaczęłam chodzić do niego dopiero od 8 miesiąca, wcześniej chodziłam prywatnie to badanie było podstawą każdej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam na wyczucie, ale dobrze trafiłam i zgodnie ze wskazowką jaką Ty dostałaś. Miałam 75B a te do karmienia kupiłam 80 C i są oki. Polecam stronkę na której kupowałam : http://www.boboland.pl/ Bawełniany, ale bardzo fajny staniczek można kupić już za 12,90!;) w trzech kolorach do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tez macie tak dzika ochote na uzywki? ze mazycie o alkocholowo paieprosowej imprezie do bialego rana i tancach do upadlego?? dodam,ze nie koniecznie przed ciaza bylam pijaca i palaca...raczej 3 piwa w miesiacu to max...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×