Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

npo ten pierwszys co do niego chodzilam kazal mi brac 3razy dzienie kwas foliowy po 1 tabletce + hemofer+falvit m niezle co lekarz to inaczej hahhaaaaa ale wsumie to nie bioe kwasu juz od 4 dni a od 2 tygodni bralam raz dzienie ale teraz mi sie skonczyl hihi wiec juz nie bede go brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka mi po 12 tc lekarz powiedział że już nie ma potrzeby jeść kwasu foliowego. Witamin jak do tej pory nie brałam ale ostatnio żelazo mi spadło więc biorę co 2 dnień witaminy dla ciężarówek i magnez bo mi drętwieją kończynki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja teraz biorę witaminki+3x1 magnez ale dopadło mnie straszliwe drętwienie rąk. Zobaczę czy mi przejdzie jak nie to za tydz u lekarza się wypytam co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka masz dokładnie to samo co ja z kregosłupem – szczerze współczuję bo wiem co to znaczy. Igmik rzeczywiście miałaś od rana same przygody :) ehh Ja ciuszki prac bede poczatkiem stycznia – mam nadzieje ze do tej pory urządzimy pokoik i bede mogła wszystko składać do nocyh (wywietrzonych) szafeczek – nie moge sie doczekać. W czw idziemy do znajomych i mam juz obiecane ciuszki dla małej – sma tez juz skompletowałam prawie wszystko na start – teraz bede kupowac wieksze rozmiary. Póki co przystopowałam z zakupami bo pojawiły sie inne wydatki, ale mam nadzieje ze juz za tydz konto troszke spuchnie i bede mogla znów zaszaleć ;) Igmik ja też mam wizyte 27 :) Jutro na szkole rodzenia bedzie lekarz wiec dopytam co z tym moim brzuszkiem- bo mam wrażenie ze jest jakiś napięty – czasem jakby twardniał. Przyszła Mamo ciesze sie ze wyniku super – fajnei ze dali Ci smakołyka do wypicia – ja musiałam przełknąć ten syf – cytrynka troche sprawe ratowała. Hałaśliwa a jednak i czas odpoczynku nastał – czyżbyśmy jednak wszystko spowalniały? :) Co do zakupów to ja zaczęlam dopiero ciuszki komletować a jeszcze tyle przed nami.... na wózek jeszcze nie mam pomyslu – poradze sie w czwartek znajomych i w przyszłym tygodniu zaczne kupowac inne potrzebne rzeczy – powolutku zeby sie troche w czasie rozłożyły wydatki. Mi też kg przybywa (juz nawet ie wiem czy 7 czy 8 – zważe sie później i zaktualizuje tabele bo juz czas) – mam wilczy apetyt – staram sie nie przesadzac z obżarstwem, ale co zrobic jak jestem wciąż głodna – a organizm potrzebuje jedynie 300 kalorii wiecej... Ale słuchajcie – moja mamusia w ciazy przytyła 20 kg! I wyobraźcie sobie ze w niespełna miesiąc wróciła do rozmiaru 34! Szklana ale Ci fajnie ze masz dziś wizyte :) mi już słodkie troche przeszło – ale ciągle chodze do lodówki i szukam co by tu zjeść... najchetniej bym wsuwała chleb biały z serkami do smarowania – czyli syf. Adrainno no co Ty już torba gotowa :P hehehe – szalona kobieta :D Balbino a co to za psychol do Ciebie dzwonił??????? Kuźwa kopara opada! Bardzo dobrze zrobiłaś – ja bym też złożyła skarge – szok! Co do kwasu foliowego to ja osobno nie zazywam od dawna – tylko tyle co jest w witaminach – przyjmuje kompleks witaminowy i dodatkowo żelazo. Co do znieczulicy odnośnie ciężarnych to mi ręce opadaja – w szczególności w sklepach... ja zawsze ustepowałam miejsca – mnie nikt nie ustapi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki właśnie zamawiam na allegro worek sako. Taki wielki dla ciężarówek. Siedzimy/leżymy na takich w szkole rodzenia i jest super wygodnie. Potem będzie super też dla dziecka. Kupuję sobie taki z pufą pod nóżki. Jedyną jedo wadą jest to, że ciężko się wstaje ale można się przekulać na bok i wstać z podłogi :) Jestem podekscytowana tym zakupem i już się nie mogę doczekać jak się na nim wyciągnę. Jak na nim siedzę w szkole rodzenia to mała mi z brzuch prawie wyłazi :) Plecy niesamowicie odpoczywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia no psychol dokladnie kurde nie widze tego inaczej mysli ze ma kolezanke przed soba kultura ponizej 0. rozumiem byc zlym na kogos ale mozna powiedziec niekotre rzeczy spokojnie a nie odrazu chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana strasznie ci zazdroszczę Twojej szkoły rodzenia!!! A na takim worku to nigdy nie siedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik popatrz sobie na te worki na allegro. To jest naprawdę super sprawa i dla dziecka potem też ekstra i do karmienia. On się układa do twjego ciała bo ma takie kuleczki w środku. Kupowałam kiedyś takie do jednego programu tv o dzieciach i od tamtej pory chciałam mieć ale jakoś nie było okazji. A teraz to jest nawet zalecenie :) Wstawiam link: http://www.allegro.pl/item478706376_fotele_porodowe_fabryka_sako_fatty_2xl_pufa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotelik super ale w moim mega wielkim mieszkanku nie znajdzie się dla niego miejsca:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam takie worki od dawna swietna sprawa....(niestety zakupilam sobie ze skorki a nie z materialu i maja pewna wade...niestety nagrzewaja sie do granic wytrzymalosci i najzwyczajniej ise w nich poce;))a o lecie nie wspone jak siadasz pol nagim cialem...grrrr przylepnosc gwarantowana...za to jak macie zimno w mieszkaniu to w taki worek zasiasc na 2h filmu....bosko,cieplutko ,wygodnie ...tylko zasnac:)) a do lekarza ...wypadaloby sie zapisac:)) dzieki szklana zupelnie o tym zapomnialam:)) do nowego domku dopiero w styczniu ise przeprowadzamy ...pod koniec grudnia mamy dostac klucze dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK, tak to bywa, złośliwość rzeczy martwych. A swoją drogą na nasz poprzedni samochód też mówiliśmy \"srebrna strzała\".Teraz mamy czarny :) Co do kg to ja tam się przyznaję bez bicia.Nie przybrałam za dużo w ciąży,ale przed zajściem ważyłam zdecydowanie zbyt wiele.Aktualnie mam 72 kg. i dwie brody :) Przyszła, dobrze,że wyniki ok.Mam nadzieję,że już żadnej nie przytrafi się ta zmora- cukrzyca. Balbiinko,ja kupię wózek bez fotelika, bo ten już mam.Dzięki za info w sprawie tych kół.Sądziłam,ze robią tylko pompowane.Podobno jest możliwość,aby zamiast tego plecaczka był kosz na zakupy.Zdecydowanie to bym wolała.U mnie ten wózeczek (bez fotelika) kosztuje dokładnie 999 zł. Jeśli chodzi o kolor,to waham się między stalowo-czarnym lub beżowo-czarnym,bo jakoś bardziej gustuję w stonowanych kolorach.Tylko tego z beżem nie widziałam na żywo,ponieważ nie mieli tego koloru na sklepie. A z tym administratorem to farsa jakaś.Ja bym na niego skargę złożyła! Co do kwasu, to ja nie biorę już od 4 m-ca.Sama sobie odstawiłam. No jak tam inne panie,które miały dizś glukozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka Hałaśliwa one są wszystkie z eko skóry. Ale jak coś to może uszyję pokrowiec z materiału na lato lub można położyć się na bawełnianym kocyku he? Jaki masz rozmiar? W sensie worka :) Bo nie wiem czy 2xl czy 3xl...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę Wam jeszcze coś napisać o swoich nastrojach właściwie o ich braku. Wzruszam się owszem ale zawsze byłam trochę beksa. Myślałam, że będę w ciązy straszna wredota ale jestem bardziej wyrozumiała i tolerancyjna. Jedyne, co się zmieniło to to, że potrafię powiedzieć co myślę, bo zawsze"tak mi jakoś głupio było".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. ja mam pytanie odnośnie tej siary. dotąd miałam ją sporadycznie kropelka albo 2 mi wyciekły taki bezbarwny płyn. a dziś jak się obudziłam to na koszulce 5 żółtych plam o śrenicy 4 albo 5cm. czy nie za dużo mi tego wyleciało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciek siary zależy indywidualnie od kobiety. Z tego, co wiem, to niektóre to mają tak, że muszą już nosić wkładki laktacyjne a niektóre czekają na pierwszą siarkę do porodu. Myśle, że to nic niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolku masz linka z bezem http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=110 ja niestety nie ma fotelika ;-) wiec biore caly zestaw zazwyczaj jest na tych kolkach kauczukowych plastikowych nie wim dokladnie ale jest mozliwosc na pompowane zamienic umnie w czewie w sklepie ich na pompowanych kolkach powiedzieli mi 970 bez fotelika a z fotelikiem 1150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki,dziewczyny,za cieple slowa. Dzis bylam u mojej pani doktor.Powiedziala,ze wszystko jest dobrze,zbadala mnie,szyjka zamknieta,za2-3 tygodnie lozysko powinno sie odsunac,jak nic nie bedzie sie dzialo to do kontroli za 3 tygodnie.Z mala wszystko dobrze,kopie az milo,mam brac jeszcze dalej magnez w takiej ilosci i przez 6 dni leki dopochwowe na wypadek jakiejs infekcji. Ja biore caly czas witaminy z kwasem foliowym i bede brac do konca,nie zaszkodzi.Hemoglobina mi sie poprawila po tym leku na anemie,juz nie jest zle,a biore dopiero tydzien. Teraz biore sie powaznie za wyprawke,niby mamy jeszcze 3 miesiace do terminu,ale po ostatnich wydarzeniach stwierdzilam,ze lepiej byc przygotowanym wczesniej. Glukoze mam miec robiona po 30 tygodniu,dzis mialam pobierana krew na toxo.W szpitalu robili mi test na zoltaczke-wynik negatywny,wiec dobrze. Zeby tylko moja malutka posiedziala jeszcze chociaz te 8 tygodniu w brzuszku,plucka sie rozwina wczesniej i bedzie mniej strachu,nawet,gdybym urodzila troszke wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolku a nawet 960 na pompowanych kolach i wysylka gratis jak bys unich na stronie zamawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do siary - nie mam więc nie wiem :) worki - fotele - super, drogie troche :O ale tak sie właśnie zastanawiam czy nie zazycze sobie takiego z okazji mikołaja! Poszperam czy nie ma gdzies takiego z materiału - pewnie i na cene sie to przełoży - choć eko skóra bardziej pratyczna, ale co tam - wolałabym bardziej wygodny - milusiński niz praktyczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Balbiinko,widziałam ten kolor w necie,ale na zywo nie.A jednak takie zdjecie od rzeczywistego wyglądu często bardzo się różni. Myślałam,ze u Ciebie dużo tańsze te wózki,ale widzę,ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli na pewno Twoja córeczka jeszcze sobie w brzuszku trochę posiedzi. To super, ze wyniki dobre i że pani doktor nie ma zastrzeżeń do Twojej szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolku ja widzialam go na zywo prawie wogole sie nie rozni od fotki ja wole bardiej zywe kolory ;-) choc ten bez ladnieszy od stalowego jasniejszy . no niestety nie duzo tansze hihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co szklana...to chyba zalezy od tego ile masz miejsca w domu...ja swoje kupowalam jak mieszkalam na 120m...i bylo gdzie je stawiac....teraz mieszkam na 42...i ciagle je gdzies wynosze i upycham...mam te co sie nazywaja king size... jeszcze dl tych dziewczynek co maja koty a zastanawiaja sie nad zakupem...wiec w ciagu swojego zycia zaliczylam tych workow z 6...pierwszy worek dostalam po bracie mojego taty...zalatwil go kot ...i kazde nastepne tez zalatwily koty...a jak?upodobaly sobie jako \"sisialnie\" i niewazne ,ze to skora ze mozna wytrzec....nawet po tych kastrowanych smrod jest nie do wytrzymania i niestety kiedy sie na tagiego raz obsiusianego usiadzie i ta skorka sie nagrzeje to smrodek jest przedni...(zaznacze,ze przez cale moje zycie koty sie zmienialy w sumie bylo ich okolo 10...i kazdy kombinowal to samo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli dobrze za takie dobre wieści przynosisz od lekarza - czasami dzieci płataja takie psikusy w ciązy, ale wszystko będzie dobrze! Dbaj o sienie! Tanszego worka nie znalazła z te z materiału mają kosmiczne ceny :O fajny taki fotel... pewnie wypada co najmniej taki 2 xl kupic, bo xl (za 115 zł) pewnie dla doroslej osoby troche mały? Hałaśliwa wypowiedz się w temacie jako szczesliwa posiadaczka takiego cudu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siara...u mnie sprawa wyglada tak...pewnego dnia pojawily ise zoltawe kropki...sporadycznie,potem zdazalo ise tak,ze po sexie cos wyplywalo bezbarwne..a ostatnio zaczyna miec bialawy kolor i potrafi wyleciec ot tak sobie i zrobic spora plamke w biustonoszu...powoli godze ise z faktem,ze trzeba bedzie zakupic te wkladki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa a to ci historia z tymi kotami - wygodnisie :D:D:D a pamietasz moze na ile litrów jest Twoj worek? Bo sa do wyboru takie na 270 l szerokośc podstawy 85 cm (169 zł) i 190 l, 75 cm (115) - nie chciałabym wydać za dużo kasy,a le kupić za mały to wtopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×