Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Sikorka ja tez do tych co myja okna i sprzataja hihii ale ogolnie wszystkie tu zalatane sa jedne jeszcze pracuja , jedne tylko piora i prasuja ja sama nie wiem kiedy sie za to zabiore za ciuszki dla dzidziolka tak mi sie neichce ale zlape wene hihiii wiec ogolnie wszystkim naleza sie klapsy hihiii i odpoczynek ;-) ale najwazniejsze ze sie dobrze czujemy i znaszymi skarbami jest wszystko ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik eeeeeeeeee no co ty dobrze ze wysylasz i wsumie to zawsze wiemy ze te ktore chca dostana od ciebie i moze dlatego nie rozsylaja ;-) a co kasowania sie postow to ja rowniez przed wyslaniem zkopjuje to co napisze i dopiero wysylam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola ale ja Ci wysłałam hasło i maila od rzau jak poprosiłaś. nie rozumien dlaczego nie dostałaś. A teraz Balbinka posłała drugi raz. Dziewczynki, które dostały namiary tylko pamiętajcie, że nie tylko się ogląda ale też wkleja swoje zdjęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wkleję swój brzusio z 29 tygodnia. Wybaczcie mi że bez buźki ale niestety sama sobie robię fotkę no i tylko brzusio udaje mi się uchwycić. Mała troszkę się poruszała ale tak słabiutko ze ledwo wyczułam :( A wczoraj tak ładnie mnie w janik walnęła. IGMIK mężulek ma zabieg na kolanko. Miał kiedyś kontuzję i teraz raz na jakiś czas mu sie to odnawia trzeba oczyszczać. Niby nic takiego ale jest w szpitali 250 km ode mnie i nie mogę być przy nim po wszystkim i to mnie dołuje :( Balbinka no widzisz z tymi ZUS-ami tak jest co oddział to obyczaj. Ale mam nadzieję że nie będzie problemów. Mąż na szczęście nie da sobie w kaszę dmuchać, bo ja to czasami taka d...a jestem że szkoda gadać. Mam nadzieję że moja córcia odziedziczy chcarkter w połowie. Bo jak po tatusiu to będzie wszystkim dzieciom zrywać i deptać czapeczki a jak po mnie to jej dzieci bedą deptać czapećzkę. Nauczyłam się żyć bez słodyczy mimo że mnie ciągle ciągnie pod warunkiem że nie mam ich pod nosem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki Ja tylko się witam,czytam Was,ale mam słaby dzień,więc chyba się nie poudzielam. Mam tylko pytanie, do Stokrotki chyba. Dostałaś od okulisty zaświadczenie ze wskazaniami do cc.Czy masz jakąś wadę wzroku? Czy tylko po wysiłku coś się dzieje? Bo już zgłupiałam.Jeden okulista powiedział mi,że mogę rodzić sn,a inny,że siatkówka jest słaba i jeszcze \"mnie będzie konsultował\". Więc w zawieszeniu czekam na decyzję.Boję się, bo co lekarz to opinia,a kto weźmie odpowiedzialność,jeśli wzrok mi się pogorszy po normalnym porodzie...Ach, chyba z tego powodu taki dół... Odezwę się później, jak mi przejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje bardzo za meila, postaram sie cos wkleić :) no własnie ja sie wczoraj tak nadrukowałam i mi sie skasowało :( a na lezaco to nic przyjecmnego :) dlatego nic nie nadrukowałam pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuj za hasło i emaila!!! Monis 30 nie martw się moja Kluseczka od kilku dni jest taka spokojna :))) ale bylam na ktg w szpitalu przedwczoraj i lekarsz powiedzial ze ktg \"szkolne\" nie martw moze poprostu mamy spokojne dzieciaczki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edycia wchodziś na www.tlen.pl Loginem jest początek naszego maila a hasło dostałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, widze ze znow ktos miesza jak nie Pan Bywalec tak teraz jakas pomaranczka.Nie denerwuj sie balbina bo to nie dobrze teraz a ty pomaranczko tez nie powinnas jej wytykac bledow bo teraz nas ciezarne wszytsko dotyka bardziej niz wczesnie i sie nie potrzebnie stresujemy przez rozne glupoty co nie jest dobre dla dziecka. mi jest juz dobrze odpoczywam ogladam filmy na youtube jutro wyjde na spacer i pochodze po sklepach bo chce sobie cos ladnego kupic:) w poniedzoalek mam ctg i zobaczymy co z tymi skurczami a we wtorek chcielibysmy jechac do rodziny.Prezenty musimy popakowac jak ja kocham prezentyyyyyyyyy, swieta i karpia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i jak udało Wam się wejść??? Przyszła mamo to dobrze, ze już u Ciebie lepiej. A zakupy na pewno poprawią nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGMIIIK
Zaraz Wam wyślę instrukcjhę na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no udało sie dzieki wielkie jedno hasło było nieprawidłowe, były dwa inne :) a pozatym nie iwedzialam ze na tlen.pl dzieki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko mieszkam ok.40km od Częstochowy,od kilku miesięcy,bo zamieszkałam u męża.Wyślę ci na maila moje namiary na NK to zobaczysz dokładnie.No i gratulacje że odebrałaś już prawko :) Mia ja też odebrałam dziś paczkę,przyszła pościel z baldachimem..jupi ;) , bardzo mi się podoba i przewijak też fajny ;) Monis 🌻 dla ciebie na poprawę humoru.. Moje pierożki wyszły doskonale..mniam,a już nie mogę doczekać się wigilijnej makówki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Mam pytanie do dziewczyn które wynajmują położną. Ile płacicie za to, żeby była przy porodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy stawiacie juz lozeczko przed porodem ja ejszcze nie kupilam ale na poczatku stycznia kupie i nie wiem czy juz mam je rozlozyc czy lepiej poczekac? nie wierze w zabobony niby ubranka i wozek i mase rzeczy mam juz kupione przed i w pierwszych tygodniach ciazy ale zastanawiam sie nad tym lozeczkiem bo ostatnio slyszalam zeby nie wstawiac pierwszego lozeczka przed dzieckiem gadanie gadaniem ale jednak nad tym mysle. czy sa u nas jakies dzieczyny ktore beda rodzic w wodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u nas niektóre położne nie mają określonej stawki bo to podobno też zależy od porodu,zazwyczaj kobietki dają kolo 250 zł, ale słyszałam ze niektóre maja określone stawki w wys. nawet 500zl;(trochę dużo nie? ja się zastanawiam bo jeśli dzidzia sie nie obróci i będzie cesarka to chyba ta prywatna polotna nie jest aż tak potrzebna.Zobaczymy co czas pokaże. A co do łóżeczka przyszła mamo to ja bym najchętniej już postawiła tylko problem w tym,ze jeszcze nie kupiłam. Myślę ze dwa tyg przed terminem będzie już stało;)bo i tak musi troszkę sie \"przewietrzyć\"buziaczki dla Was i dla brzusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Przyszła mamo u mnie łożeczko rozkładał mąż jak ja byłam jeszcze z małym w szpitalu, teraz też tak planujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ym wiecej mysle o cc. Mysle tez ze wcale nie jest takie zle rozwiazane. Koszt u mnie taki sam jesli idzie o cc i naturalny.Kwota wrecz niewyobrazalna. ...Wstyd nawet sie przyznać ile. Jednak uwazam ze warto zapłacic kaske w Polsce zeby przezyc poród rodzinny. Maż przy rodzacej poprostu bezcenne. Nawet jak facet nie chce to potem jest szcesliwy i dumny ze byl z ukocana kobieta w tej trudnej chwili.Sala jedno lub dwu osobowa. Oczywiscie jestem za. Wiem ze to koszt ale i duzy komfort dla kobiety. To w wiekszoci nasze pierwsze dziecko. Przezyjmy to jak nalezy.Co do znieczulenia to niestety trzeba to traktowac jako luxus. Wiem ze jest drogie. Słyszałam od grudniówek ze 600zł a nawet 1200zł. To dosc sporo.Koszt wozka. Jestem jednak za znieczuleniem i mam nadzieje ze bde mogal je dostac :)czyli nie bedzie przeciwskazań. Boje sie rodzic jak kazda z Was dlatego uwazam ze najlepiej miec przy sobie ukochana osobe, Bedziemy tam w wielkich bolach i nawet nie bedzie komu nam usta zwilzyc, pomasowac plecy, rozsmieczyc czy zadac cios(Mia) mężowi :) Pomyslcie o tym zanim podejmiecie decyzje. IGMIK, ta historia z pania z rendgenem w oczach to niczego sobie. Mozna posłac do niej nas wszystkie zeby sprawdziła bez dotykowo jak nasz maluszki sie poukładały. Pomaranczowy, czaem tak jest. USG wlasciwie powinno sie miec 3 podczas ciazy. Sa lekarze ktorzy nadal to praktukuja :) Ale ze krwi nie oznaczył w tym tygodniu.Dziwne, Przeciez juz mozna urodzic. Balbinka, pewnie teraz w autku siedzisz :)Fajnie masz :) Mia, ciesze sie ze przesyłka sprawła Ci tyle radosci Tobie Szklana tez. Snieg moze mam ale nie bedzie tej magi swiat. Poprostu swiat nie ma. Choinki nie swieca na ulicach, domy nie sa kolorowo ubrane, nie słychac kolend.Wiec mam snieg ale nie mam swiat.Najwazniejsze ze mam rodzine ze soba. Up, moj Aligator spiewa, Ma sliczny głos.Spiewa mi rano do sniadania, wieczorem. Nasza corka tez bedzie miała sliczny głos bo i ja jestem sopranem.Bedziemy rodzina spiewakow chorzystów/ Sikorka, podziwiam Ciebie. Serio.Jednak jak pisałas w pierwszej cazy sobie odpoczywałas i ja bede brac przykład z doswiadczonej mamusi.Oszczedzaj sie jednak troszke. Wiecej poswiec sie synkowi a mniej pracy w domu. Edycia, fakt laptop mozna do wyrka. Ja mam jeszcze bezprzewodowy to nie biegam z kablami.Polecam . Monis30, no wielka szkoda z tymi słodkosciami. Masz przynajmniej podarki dla innych.Mam nadzieje ze łykasz no-spe jak bola Ciebie pachwiny, jajowody i wszystko co zwiazane z maluszkiem,Zus, szkoda słów. IGMIK, wcale ale to wcale sie nie szarogesisz i fajnie ze walisz prawde prosto z mostu :) Jestem jak najbardziej za! Widze ze Viola i Edycia sobie poradziły z nasza skrzynka Przyszła widac wiec ze odpoczynek Ci słuzy. Bravo!Ja wyrko małej postawie po porodzie,Jestem przesadna, heheh od teraz, Nie wiedizałam ze tak trzeba. Serio nie znam sie wogole a zadnych przesadach ale jak juz cos usłysze to jest szansa ze sie napugam.Serio, jest taki przesad. Dobrze ze mi mama nie pisze o przesadach w ciazy. Basienia, wiec jestesmy królowymi pierogów.Moje tez paluszki lizac. Ja byłam dzis na ploteczkach i upiekłam bułeczki maslane,Mniam, dostałam w prezencie o d kolezanki buciki i sweterek zrobiony na drutach dla małej. Słodki i sliczny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka ale Ci zazdroszczę bułeczki maślane, pierożki ech :( Brałam wczoraj nospę i przeleżałam cały a dzisiaj czuję się już dobrze Mała się troszkę rozruszała. Zazdroszcze tym dziewczynom które mocno czują swoje maleństwa. Ja mam w brzuszku strasznego leniuszka ale widzę że nie tylko ja tak mam Viola dobrze że jest takie forum bo inaczej zwariowłabym ze strachu tyle się naczytałam o tych ruchach na necie. Widzę że nie jestem sama i że każdy maluszek jest inny. Poza tym moja mała jest ułożona główką w dół i ma ograniczone miejsce do ruchów. Basienia bardzo Ci dziękuję za kwiatuszka :) Mężulek jest już po zabiegu i czuje się dobrze. Teraz pewnie sobie odpoczywa ale i tak źle mi z tym że nie mogłam być przy nim. Jej jakie macie fajne duże brzuszki, zazdroszczę Wam, mój brzusio do Waszych nie dorasta Idę kupić sobie jakieś ciasteczko bez cukru na poprawę humorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozecie mi
dziewczyny doradzic jakiego rozmiaru kupic kombinezon dla dziecka ktore tez urodzi sie pod koniec lutego? Nie wiem czy 62 nie za maly a 68 nie bedzie za wielki, nie mam pojecia to moje pierwsze dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam na 62. Sądzę,że 68 będzie zdecydowanie za duży. Tym bardziej,że rodzisz pod koniec lutego,a więc w praktyce może to być już marzec-wiosna, długo dzidziuś nie będzie go nosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś 30 moja Corcia tez główką do dołu ułozona jest moze to jest po czesci przyczyna ... ale ja uwazam ze na sze dziecinki poprostu takie są :)) maja ciche dni tak jak kazdy czlowiek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wyczerpalam limit pisania na forum i mi sie skasowalo.Cofanie strzalka nie pomaga. Moja ksiezniczka tez glowka w dół i wiem od Algatora ze jak spie na lewym boczku to mala walczy.Teraz sie przemieszcza moj alienik ale zeby kopniaki to nie. Jestem spokojna i Wy tez badzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×