Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam brzuchatki, Ja nadal z masakrycznym katarem, buuuuuu. To chyba taki prawdziwy , czyli ponad tydzień mam z głowy. Viola to normalne, że martwisz się o maleństwo-chyba wszystkie tak mamy. Salwia ja też chcę taki poród:-) Mia fachowców masz super :-/ Ale w dzisiejszych czasach trudno o dobrych, zorganizowanych, porządnych robotników. Co do pytania o nawilżacz, to my kupiliśmy sobie Durex Play nawilżający (chyba ten niebieski) i sprawdza się rewelacyjnie. Chyba się zasmarkam na śmierć. Ja też śpię odkryta i jest mi ciągle gorąco. A ja dziś ostatni dzień w pracy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwia mówię Ci myslałm ze mnie szklag trafi - jak można być takim patałachem - ja również jako prawnik swiadcze usługi i nie wyobrażam sobie zeby tak byle jak podchodzic do klienta. Jeżeli do popołudnia nikt sie nie odezwie to słowo daje zadzwonię z pretensjami do "szefowej" - niech to kuźwa sama czyści bo ja nie bede teraz skakac po drabinkach i tego szorować! A jak nie - to powiem ze obciązymy firmę kosztami sprzątania i koniec - na prawde nie chce wychodzic na jędzę, ale na każdym kroku pieprzą robote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek !!! Mia no to niezłe zakupki :) dzidzi na pewno miło się będzie przebywać w takim ślicznym pokoiku Igmik wygoń jak najszybciej ten katarek!! Może jakieś inhalacje. Ja oglądam Hausa a kilka minut później są Gotowe na wszystko :) Teraz się martwimy o swoje dolegliwości, a już niedługo my będziemy na drugim planie a cała troska spłynie na nasze maleństwa :) Już nie mogę się doczekać Co do robotników pozostawiam bez komentarza, bo na pewno każda z nas wie o co chodzi :( Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik można ten durexy w ciąży? Mam nadzije ze jest tam jakas instrukcja obsługi hehehehe :P ależ ja niedoświadczona hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ja tez bym im nie odpuscila,trudno zebys Ty w swoim stanie sprzatala po nich,tylko sie nie denerwuj bo to nie wskazane,zalatw to(o ile to mozliwe)na spokojnie 🌼 na poprawe humorku:) Igmik wszystkim nam zycze takiego porodu, dobrze,ze juz ostatni dzien w pracy to sobie odpoczniesz i katarek wyleczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było nic napisane o żadnych przeciwskazaniach. A my już dość długo używamy i jest wszystko ok. To jest chyba na bazie wody, bezzapachowe. Nie chcieliśmy ryzykować kupując np. podnoszący doznania. U nas sprawdza się super, chociaż nie powiem żebyśmy szczególnie byli aktywni w "tych" sprawach. Pozycje ograniczone a ile jeszcze musimy się nagimnastykować, szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwia katar ma to do siebie, że nie można go wyleczyć-musi sam minąć. Zaczyna mi się wolne a ja jak śnięta chodzę. No ale nic to, Jutro wraca mój N a w poniedziałek przyjeżdżają moi rodzice to będzie już łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik my tez nie bedziemy szaleć i nie szalejemy codzinnie, ale co jakiś czas mozna sie pogimnastykować ;) u mnie najgorsze jest to ze zaraz chce mi sie siku hehe. Tylko wczoraj nie było mi przyjemnie bo wyschłam na maksa, z dnia na dzien coraz gorzej, a to juz zadna dla mnie frajda :) Kupię tego dyrexa - moja koleżnaka w ciązy tez go chyba uzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ale ruch od rana! MIa - niemawidzę ekip ktre przychodzą do mnie, zawsze coś stłuką bo im się nie chce przestawić, pobrudzą i brzydko pachną. Jak byłam w 2 miesiącu kończyłam remont i mysłałam że umrę jak przychodziłam na budowę. Czeka mnie rozkuwanie kibelka na dole bo coś cieknie po ścianie i już się boję ! Zadzwoń tam i powiedz że odliczysz im za panią do sprzątania bo ty w tym stanie nie możesz tego robić a są święta i ma być czysto. Igmik sam katar nie przejdzie. Weź jakieś krople i zobaczysz jaka ulga. Salwia - bardzo poproszę o takie sny! Ja ostatnio zapominam co mi się śni. :( Ważka jakieś wiadomości odnośnie netu w moskwie? CiSnienie git :) Viola ja się też martwię. głównie o to, żeby już usłyszeć że z małą jest ok jak się urodzi. Magiczne 10 punktów... Dziś się chyba przykuję do łóżka. O 18 mam jeszcze jedne zajęcia dodatkowe w szkole rodzenia - zapomniałam o czym... :) a do 18 planuję nie wyłazić z domu. Trzymajcie kciuki, żeby mnie nie poniosło gdzieś. No do spożywczego muszę iść ale tylko na chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ostatnio spróbowaliśmy bez nawilżacza i musieliśmy szybko przestać, bo po prostu bolało. Od razu sobie pomyślałam, rany, co będzie w czasie porodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana odpoczywaj :) przynjamniej do 18 :) Kurze nie zamówię tych zasłonek co chciałam, bo sie okazuje ze sa w kropeczki, a ja nie chcę kropeczek :( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik o tym samym pomyslałam wczoraj... ale może jak już się zaczyna rodzic to sie pochwa jakoś nawilży... rany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Mia sie masz. Nasi dobrzy fachowcy wyjechali do Irlandi...niestety. Przykro mi ze tak masz.Jednak zgadzam sie, Wymagaj bo inaczej swiat sie nie zmieni.W Rosji, jest jeszcze gorzej. Własciwie tak jak kiedys u nas.Tak 30lat temu. Nawet nie masz pojecia jaka fuszere tutaj wala. Juz nie mowie o pracach remontowych w domu. Globalnie masakra. Wiesz jak polozyli droge. Posypali piach, wylali asfalt i juz. Po 4 miesiacach sie wszystko rozmylo i teraz nie ma nic. Robili to oczywiscie kilka miesiecy.Zrobie kiedys fotki kilku paradoksów i posle Wam.W pracy, połaczyli mi kable tasma i wata i zwiazali kawalkiem drutu. Patrze na to i nie wierze. JAK potem takie cos ma działac. Trzeba sprawdzac dokladnie wszystko po fachowcach. Kazacim poprawiac,To zajmuje duzo czasu ale wlasnie tak to jest. My w Polsce tez tak kiedys robilismy(Alternatywy4) Zadzwon do tej babki i zgłos to. Powiedz ze chcesz znac termin zakonczenia. Postrasz ja i tyle, Wymagaj, Pokaz power!!!! Slava, to jestesmy dzisiejsze forumowe \"wyśpioszki\" heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mia mi się wydaje, że podczas cporodu to nieistotne, czy będziemy nawilżone czy nie i tak będziemy umierały z bólu przez ta malutką główkę, która będzie sie tamtędy wydostawać. No i się nie martw na pewno wynadziesz gszieś te swoje wymarzone firanko-zasłonki. Szklana a Ty masz nakaz leżenia. Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dawno mnie nie było….dwa dni aż;) i tyle mam do nadrabiania. Malinowa-ja jeszcze nie wybrałam ostatecznie, raciborska lub szpital Rydygiera, mój lekarz nie pracuje w żadnym szpitalu, więc wybór mam wolny pod tym względem. Szklana- nowy materacyk i Gotowe na wszystko- miodzio…;) Balbina- wiadomo, nie ma co się przejmować tym pomarańczowym – walić to!!;) Wazko- jaka zima- matko, a u nas nawet płatka śniegu, szaro, buro, deszczowo…jesień…. Mia- moja ma czkawkę około 3-4 razy dziennie :/ też czuję ją na dole. A mała też na razie główką w górze. Igmik- też bardzo lubię Housa;) Tak ogólnie to dwa ostatnie dni-noce były udane, spałam jak małe dzidzi;) miło tak odespać bezsenne noce. Jutro miało być mycie okien, a tu pada i pada i nie wiem jak to będzie. Sama się nie zabieram za skakanie po drabinie przy moich skurczach, więc mąż to pomoc konieczna. Prania dla małej jeszcze też nie robiłam:/ na razie kompletuję dopiero to co mam do pralki wrzucić;) A za oknem tak szaro, że aż przykro ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia, ja jade na durexie.Bezzapachowym. Jst na bazie wody. Nie zeby to jakas rewelacja ale zawsze mokro. Niestety prawda jest taka ze musimy mies bardzooooooooo długo gre wstepna. Ciasno mam tam ;) i nie wiem jak urodze. Pewnie bedzie bolało jak cholera to rozwarcie. Slawia, chciałam napisac ze Ty miałas miły sen a ja długo spałam. Szklana, internet...mhhh.Czekam na odpowiedz z firmy. Pojade tez do nich bo musze odebrac klucze i zrobie takie kocie oczka ala shrek jak nie uda sie wczesniej załatwic. Nie mam dzis pamieci. Dosłownie wszystko natychmiast mi wylatuje z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, ja tez bardzo lubiłam Housa, IGMIK i piksip. Kiedys tu widizałam ale to dawno....Jestem bardzo do tylu z serialami. Gotowe na wszystko.Mhhhh, nie ogladałam nawet w Polsce. Wogole nie rozumiałam tego serialu.Musiałabym sie chyba wciagnac, a dwa on leci o takiej godzinie ze ja spałam jak niemowlaczek zawinieta jak kiedys Mia w kolderke. Szklana, ja stosowałam krople do nosa dla ciezarnych. Duza ulga i malenstwo sie tak nie meczy bo łatwiej Ci sie oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś to się śmiałam ze jestm tam już poluzowana za bardzo :P a teraz ścisk ma maksa :( co to się podziało - ja ma dzidzia tamtędzy wyjść... brrrrrr a jak ciasno i boli to sie samo z siebie zaciska coraz mocniej - kupię dziś ten żel, bo to już najwyższy czas i tak długo udawało sie bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) IGMIK ja tak samo w nocy spie odkryta :) jest mi goraco dziewczynki mam do was pytanie ja biore fenoterol 6 razy dziennie a nieraz czuje ze mam twardy brzuch... troche mnie to niepokoi... chociaz slyszalam ze macica ma prawo robic sie twarda bo dzidzia sie rusza... czy wam tez nieraz tardnieje brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważko mój kot potrafi zrobić takie oczy jak kot ze szreka:-P. A jeszcze muszę Wam powiedzieć, co ta wariatka robi. Skraplają nam się okna od wewnątrz i ona pije wodę z szyb. A jak wracam z pracy, to najpierw jest witanie a później ja szukam kota a ta siedzi w zlewie w kuchni i chce żeby jej wodę odkręcić, bo ona się musi świeżynki napić. Jak wychodzę spod prysznica i rano i wieczorem, to zaraz po mnie ona wskakuje i trzeba jej wodę odkręcić, żeby się napiła i później bawi się spadającymi kropelkami. Jak dobrze, że u nas nie pada śnieg. Na dworze dodatnia temperatura i pewnie zrobiłoby się zaraz jeszcze brudniej i szarzej niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka mi wczesniej nie twardniał brzusio, coprawda gin przepisał mi no-spe w razie potrzeby, ale nie brałam, bo nie było powodów, ale od jakiegoś tygodnia mi twardnieje :( dzisiaj mam wizytę to dowiem sie co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami jak czegoś bardzo chcę to też dla męża takie oczka robię i trzeba przyznać, że zawsze działa :) więc Wazka trzymam kciuki,żeby u ciebie też zadziałały Mia podeślij trochę śniegu na lubelszczyzną, bo u nas od rana pada ale deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Julka nie pomogę ci, bo mi chyba nie twardnieje brzuch. Robi się twardy ale to wtedy jak dziecko mi się wypina. Czasami to jest mi tak niewygodnie, że nie mogę siedzieć i muszę przejść do pozycji półleżącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe, IGMIK. to musi fajnie wygladac. Chciałabym miec takiego kota szalonego.Wyobrazam sobie jak bryka w Twoim brodziku. iwonka dzieki. Zobaczymy co sie da zrobic,Wkoncu brzuchatce sie nie odmawia. julka, ja niestety nie mam zielonego pojecia. Moj brzuch jak twardnieje to ja nie wiem ze twardnieje. Lekarz mowil ze jest mieciutki podczas badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK fajnego masz kota hihi a moja psina ma wode w misce ale nie ona woli z kranu hihi jak odkrecam w lazience wode to przybiega, wskakuje na kbelek i pije z kranu hihi nio ja mam nadzieje ze brzuch mi twardnieje bo Adas sie wypina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, ja biorę 4 x dziennie i też mi twardnieje, szczególnie popołudniu i wieczorami. Przesyłam na naszego maila mojego brzucholka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!! u nas tez pada snieg nadzieja ze swieta beda białe, bo jakoś tak pusto bez śniegu :( Julka, ja tez biore fenoterol 4x1 i tez brzuszek twardnieje, ale tak do 10 razy moze, gorzej jak jest tego wiecej. tak powieziano mi w szpitalu, takze sienie martw :) Mia a pokoik suuuuper, podoba mi sie barzo ten zestaw poscielui, ja tez mam rozowy ale z allegro od mamo tato :) a z tymi fachowcami to niestety tak bywa, o prace trudno a oni i tak maniane odpierdzielaja :) IGmik a ty do łóżka, ciepła herbatka z miodem i cytryna i powinno sie poprawić z katarkiem. a ja sie porodu narazie nie boje,zaczne po 36 tyg, teraz to martwie sie zeby dotrwac :) a malutka czuje strasznie nisko i niewiem czy to tak ma byc???? niby byla odwrocona glowka w dól juz od jakiegos czasu, a jak jest teraz okaze sie we wtorek na wizycie (nie moge sie doczekac) :) a co do Housa to ogladam oczywiscie :) gotowe na wszysko tez wczoraj patrzylam - tabletke mam o 24 i tak do tej pory nie spie, bywa ze cala noc nie spie niestety :( IGMIK zabawny ten Twoj kicius :) ja tez uwielbiam kotki mam 2 czrne jak na wiedzme przystało hehe *iwonka* sle snieg - mam nadzieje ze doleci :) miłego dzionka, buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edycia a ja swoją małą czuję bardzo wysoko, pod samiuśkimi piersiami. Idę zobaczyć zdjęcia piksip. A chciałm powiedzieć Tobie Sikorko, że bardzo ładnie wyglądasz i wcale nie jesteś wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×