Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mia lekarz mi jeszcze nic nie powiedział na temat cc. Powiedział mi, że jeszcze dziecko ma czas na obrócenie się. A dzisiaj całą noc czułam tem moje maleńkie nóżki na dole brzucha. No masz racje, żeby cc zacząć jak już coś się zacznie dziać-tak mi powiedział lekarz w szkole rodzenia. Ja jeszcze nie pytałam się mojego lekarza jak to będzie u mnie wyglądałao. A jeszcze historia z wczorajszej poczekalni u gina. Zagaduje mnie pani też w ciązy. Wymieniamy się terminami porodu, pytamy się o samopoczucie itp. W pewnym momencie pani do mnie mówi, że "Pani dziecko to ułożone pośladkowo?". Ja wielkie oczy robię i pytam się skąd wie, a ona na to, że widzi główkę:-P Niezłe nie. Ale pani zna się bo jej dziecko też ułożone nie tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka wcale nie taka wróżka, bo czasami jak mi się mała wypnie to pod piersiami mam drugą parę piersi czyli z jednej strony główkę a z drugiej pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gosc
Któraś pytała o czkawkę - moja też ma prawie codziennie i nawet 2-3 razy, ale czytalam, ze teraz tak juz będzie. Jezli chodzi o ciuszki do szpitala, to nie pomoge, bo u nas tylko chusteczki należy zabrać, ale na pewno w szpitalu powiedzą. Ja zamierzam wszystko kupić dopiero po świętach, taka już jestem panikara, ale mam już wybrane na allegro i wystarczy tylko kliknąć - kup :) Powiem Wam, że z tymi lekarzami to jest różnie. Do szkoły rodzenia chodzi z nami taka dziewczyna, jest właśnie w 35tc i ma lekarza nie z naszego miasta, ale z wojewódzkiego połozonego 70km dalej i okazało się wczoraj, że nie ma nawet oznaczonej grupy krwi, usg miała tylko 2 razy. A to prywatna klinika i tak się nią chwaliła a wyszło szydło z worka... Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny co ja bym zrobila gdyby was nie było ;-) olewam sytuacje nie bede sie denerwowac ;-) wlasnie wrocilam z urzedu odebrałam prawo jazdy ;-) teraz bede wyszukiwac autka dla siebie a co ;-) co do golabkow to mialy byc dzisiaj umnie hihihii ale jest jeszcze zupka a wyszla taka pyszna ze szkoda wylewac ;-) basienka czy ty jestes z moich okolic a dokladniej jesli mozna wiedziec ja jestem z Częstochowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik i Mia nie ma co sie stresowac niepotrzebnie mi lekarz powiedzial ze nawet tydzien przed porodem a nawet 2 dni przed moze sie odwrocic wiec nic straconego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic jeszcze ni poczytałam :P wpadam tylko na sekunde pochwalic się ze jestem zachwycona przesyłką - już nawet chwilowo zostało \"przyćmione\" niezadowolenie z koloru scian (choć nie ukrywam mogłyby byc ciut ardziej różowe ;) )... ide jeszcze nacieszyc oko - jak juz si enapatrze to wróce na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień do bry. Mia a co ci przyjechalo? Ja oczekuję na ręczniki. Ale kuriera chyba zalało po drodze. Pogoda masakra. A ja dziś wyciągnęłam rano M i mamy choineczkę. Czekam aż wyschnie i będę pewnie dziś ubierać :) Acha i mam dziś wigilię w szkole więc robię się na bóstwo i lecę :) Ważka dawaj trochę śniegu! Wymienię za coś czego u was nie ma. :) Calineczka wczoraj si ępoprzecznie ułożyła. W ogóle robi co chce w moim brzuchu i się nie przejmuje. Wariat mały. Dzis podudka o 6 ale o 8 udało się na godzinkę kimnąć. Ja to mam teraz w domu dynamit chodzący. M... Jest dla niego najgoretszy okres w pracy z całego roku i do tego kupiliśmy ten samochód i on jest tak naładowany, że mi się dostaje co chiwila. Jezu dobrze że faceci nie są w ciąży bo bym zwariowala i rozwód jak nic by był. No nic muszę przeczekać do wigilii i odetchnę jeszcze parę dni. Ale niezłe jest to, że on ma taką energię że mi się udziela. Jak on się budzi to od razu wstaje do pionu i zaczyna działać. I ja się zrywam na rowne nogi chociaż wcale nie muszę. Tyk tyk bomba tyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Ja tak na wstepie do panie pomaranczowej. \"Eksperta\" od ortografii, ktory ode mnie pisze lacznie (buhahahahaha) - to tyle zlosliwosci na wstepie, ale nie moglam sobie odpuscic :PP Mia dzieki za trzymanie kciukow. Mam nadzieje, ze jakos to pchne. No i zazdroszcze meza muzykalnego... Zawsze marzylam, zeby wyjsc za kogos, kto pieknie spiewa i gra np na gitarce... A tymczasem moj mezyk ma sluch na poziomie odrozniania czy graja czy nie ;) Przyznam, ze tak tylko pobieznie przeczytalam wasze posciki. Pozniej nadrobie. Szkoda, ze nie ma u nas sniegu, tylko leje jak z cebra (przynajmniej w Krakowie....) Jestescie niesamowite z tym prasowaniem i praniem. Niektore juz maja wszystko, a ja jak nic nie mialam tak nie mam :( Musze sie wziac i to przed poniedzialkiem, bo wtedy wyjezdzamy na Swieta. Nie daleko bo w Pieninki. Zawsze to gory i mam nadzieje, ze i w tym roku troche sie tam bialo zrobi. ten sluzik to normalny jest chyaba, skoro tyle osob sie do niego przyznaje... Ja tez dolaczam do tego grona. A jesli chodzi o ruchy dzidziusiow, to ja mam po prostu masakre. Ale nie, ze sie martwie, ze za cicho u malego. Wrecz przeciwnie. Ciagle sie wierci, wali, kreci... Ostatnio sie smialysly z lekarka i pytalam czy to aby przypadkiem nie nadpobudliwosc (odpukac :)) Wiec kazda dzidzia juz przejawia swoj charakterek i tyle. Grunt, ze sie ruszaja. Dziewczynki spadam na chwilke bo musze cos czytnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) ja jak zwykle pojawiam sie i znikam:) znalazlam link do PureLanu - http://znam.to/recenzje/2202/PureLan- a co u mnie? zaczelam 32 tydzien, brzuch sie tez stawia, patrzac w lustro pot mnie oblewa jak widze to wielkie babsko, wielkie uda i duuze cyce:D gdzie tam moje 67 kg...dobije do 90 spokojnie...niewazne czy jem czy nie, mam to w genach i koniec - moja mama, siostry po 20- 25 przybraly:( Na ruch nie narzekam, musze swoje 16 kg dziecie ujarzmic i czasami ponosic troche, ale poki co jakis wiekszych problemow nie mam:) Jakoze, ze sie rozpoczal 3 trymestr, czuje sie niekochana, nierozumiana, wzruszam sie na reklamach proszkow do prania:Dale to normalne, juz sie tym nie przejmuje, a moj maz stoicki spokoj zachowuje:D no i wszystko z rak mi leci:D:D Wkurzam sie, bo sniegu brak, Boze Narodzenie znowu z 10C, chociaz w tamtym roku spedzalam je w Stanach i jak jest pol metra sniegu to od razu inaczej swieta wygladaja:) Jasiula rozrabia, ja naleze do tych co nie ograniczaja sie w pracy fizycznej, myje okna, podlogi, piore sprzatam czyli to co robilam przed ciaza, no moze nie dzwigam tyle:D nie mam czau myslec nad brzuszkiem itp, dziecie sie domaga uwagi, a dom czystosci wiecznej;) Na sylwestra znowu sie nie napije, rok temu karmilam i dupa, a dwa lata temu bylam w ciazy, wiec co sylwester to bezalkoholowe drinki:D:D Przepraszam, ze nie nawiaze do watku kazdej z Was, ale juz sie dawno pogubilam;) bede wdzieczna za dane do konta bo dalej mam stare, przynajmniej na stary mail moj filmik poszedl:) Buziaki, poglaszcze brzuszki, nie bierzcie ze mnie przykladu i nie przemeczajcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotakaa2
Up 83, nie jestes sama- ja tez jeszcze nie mam popranych ubranek.Jak wrocimy na poczatku stycznia ze swiat od rodzicow, to sie za to zabiore, mam nadzieje ze zdaze:) Ogolnie dostalam od tesciowej cala walize pieknych ciuszkow-to jej pierwsza, wymarzona wnuczka, wiec jest przeszczesliwa... Do tego juz kompletuje kolejna... :) Wiec chyba na nia poczekam, zeby zrobic wielkie pransko za jednym zamachem :) Mam nadzieje, ze dam rade w styczniu, mimo, ze- jak to mawiaja- bede juz na "ostatnich nogach" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, zrobiłam literówkę w nicku i jestem jako pomarańczowa... Ale tylko na chwile :) Czy któraś z Was może mi przesłać tajny adres mailowy i hasło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! JA tak tylko na chwilunie, bo zle pisac na lezaco :( swiety ten co laptopy wymyslil, komp bym do lozka nie wziela haha ja tez prosilam o namiary do meila i nic:( czy moze mi ktos podeslac??? z gory dzieki i miłego dzionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............wiek....woj..............tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie....32......25.01.09.. .......+10/córcia karenk..........33....łódzkie..........25......28. 01.09.........+7/synek Kluska=)..26....łódzkie.......33.......02.02.0 9.........+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25......31.01-04.02.0 9 .....synek igmik............26....pomorskie.......33.......01.02.09 .........+9/Pola piksip...........29....śląskie...........31......01.02. 09.........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz......23......04.02.09......+1,20/synek kasiula29.......29....Frankfurt......30.......02 .02.09.........+7/synek fusyta..........33....podlaskie....30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie...32........02.02.09 ........+12/córeczka Monia..........22....lubelskie........28.......04.02.09. ......+10/córcia basienia.......28....śląskie......34.......04.02.09. .......+11/Wiktoria rosołek........26....lubuskie.....33........05.02.09 ........+7/córeczka stokrotkaa2...25.....Warszawa....33......05.02.09..... +9/coreczka Karella.....27....mazowieckie...31........06.02.09.. .......+7/Jaś ? SzklanaGłowa.28...warszawa.....33..... .07.02.09.....+15! /córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33........08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33........08.02.09 .......+16/synek malinova......35....śląskie..........32........09.02.0 9......+9,8/córcia? Mia 82.........26....podkarpackie...33..... 09.02.09........+10/córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... +6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .........+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. ......+12/córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/cór eczka lamamma......30....Pomorskie.....19......12.02.09....... ....Mania/ek? edycia86r.....22....podkarpackie....31....14.02.09...... ....+8/córcia *Iskierka*......28....wlkp..............23..... 14.02.09.......+3/synek Wazka.........29....Rosja.........30......14.02.09 .......+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09..... ..+12,5/synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 .........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe.......32.....16.02.09........+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....32..16.02.09..+8/NIcol as/Mikolaj Haydi.........22......Gliwice............32.......16.02. 09......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie.....29....17.02.09.......+12/Maj a Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..32.....18.02.09... ....+7/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa....31.....18.02.09.......+5/Kacper kasia130285...24.....małopolskie......30....21.02.09. ....+6/Sebastian Kathey..........27.....Warszawa.......30....22.02.09 .....+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie....27......23.02.09.. .....+13/synek dota25........29.....pomorskie.......21.......24.02.09 .........? halasliwa.......27.....Warszawa.......31........25.02.09 ......+15/niespodzianka Zabajona.......31.....warm.maz....24.......26.02.09.. .....+6/synek konwalia9......28......Dublin.......30.......26.02.0 9.......+7/Oliverek up-83...........25......Kraków..30........26.02.0 9.......+10,5/synek monis30........29.....Warszawa...27.......27.02.09. .....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP.........29.......27.02.09.......+12/Emi lka myszkinson ...26.....Gdańsk........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, no właśnie dlaczego jak któraś dziewczyna prosi o namiary na wspólnego maila to pozostawiacie je bez echa??? Ja bym się czuła pominięta i niechciana na forum. Mam wrażenie, że tylko ja wysyłam namiary. może macie coś przeciwko wysyłaniu innym naszego tajniaka??? Bo ja już nie wiem co mam myśleć. Stokrotko nie podałaś nam maila na który Ci wysłać hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe IGMIK - ja wiem ze ty wysylasz i tak jakos sobie to "wytlumaczylam", ze od wysylania hasla jestes ty ;P W sumie smieszne, bo jak ktos np drugi raz prosi o haslo to mysle: "no czemu jej IGMIK tego hasla nie podala???". Normalnie zacma, ze przeciez to kazdy moze :P To powysylasz??? ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik ja wyslalam dzisiaj syli ;-) a dzieczyn nie mam maila ;-) ani sikorki ani pozostalych mialam wlasnie pisac do nich ale zobaczylam ze juz zareagowalas wiec dziewczynki maile dajcie i wam wysle choc ja sama ma problem z haslem hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kohane Ale mam dzisiaj paskudny dzień. Ta pogoda :( Mąż właśnie ma zabieg w szpitalu, ja tu sama siedzę a mała mnie znowu olała albo coś się stało bo nie daje zanać o sobie :( W dodatku odebrałam paczkę z pracy a tam same słodycze i wino a ja nic z tego nie mogę :( No i dół na maxa. Ale wczoraj namachałyście dopiero nadrobiłam. Wczoraj czułam się bardzo źle. Macica mi chyba znowu do góry poszła bo miałam straszną zgagę, jelita się poprzesuwały też dawały o sobie znać i kolka i oczywiście standardowo pachwiny, nie miałam siły Was czytać. Przedwczoraj w tramwaju ustąpiła mi miejsca starsza kobieta i dzisiaj tak samo, aż mi głupio. A jak wracałam z pracy to już się nawet nie szczypałam tylko poprosiłam młodego faceta który siedział na miejscu wyznaczonym czy nie mógłby mi ustąpić miejsca. Nie chciałam znowu sytuacji żeby jakaś starsza kobieta sie nade mną zlitowała nie przeżyłabym tego. Chyba zacznę na piechotę chodzić :( A ZUS to porąbana instytucja. Mam nadzieję że nikogo nie obrażam. Mój mąż zanosił wniosek o zasiłek rehabilitacyjny no i nie obeszło się bez problemów. Mój ginek prowadzi kartę pacjenta w komputerze wydrukował mi i każdy papierek z wizyty podstemplował. Pani w ZUS-ie stwierdziła ze to ksero i chciała orgianału no to mój mąż się pyta czy ma przywieźć od Pana doktora komputer z Warszawy żeby dołączyła do wniosku. Poza tym we wniosku w miejscach wykropkowanych postawiłam kreski jak zawsze okazało się że ma być słowo \"nie\". Ale mam zaradnego męża i Pani wszystko przyjęła. No po prostu rewelacja. Będę dzisiaj niedobra i nie odniosę sie do każdej z Was :(. Mam straszny mętlik w głowie. Moja mała od 18-stego tc jest ułożona główką do dołu ale to jest tak przekuratny dzieciak ze może tuż przed porodem odwrócić się na nóżki hihi. Chociaż na ostatniej wizycie mój lekarz wspominał że i tak będę miała cesarkę bo mam przegrodę macicy i może nie kurczyć się tak jak trzeba. Wolałabym jednak naturalnie. Mnie też czasami kasuje się to co piszę, dlatego teraz się zcwaniłam i zanim wyślę to zawsze kopiuję żeby nie było wpadki. Buziaczki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Edycia ma dwa razy namiary na naszego maila :-P Teraz się okaże czy Balbinka czegoś nie poprzekręcała albo ja, bo łapałam się na tym, że podawałam stare hasło. Moniś widzę, że dopadają cię straszne bóle ciążowe. No nic to, tak jak szybko przyszło to szybko odejdzie 🌻 Mężuś rzeczywiście spisał się na medal. A co biedaczkow jest, że ma zabieg??? A z Zusem to jest tak, co oddział, to czegoś innego wymagają. W skarbówkach też tak jest. Takie są nasze instytucje państwowe, w każdym chcą czegoś innego, porażka. Dziewczyny jak wam się kasuje wpis, to spróbujcie kliknąć prawym przyciskiem myszy na okienko i potem kliknąć cofnij. Ja tak parę razy uratowałam swój wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka fajnie ze dajesz rade ze wszystkim. Ja wieczorami jestem tak wymeczna, ze zapadam w kamienny sen niedlugo po przylozeniu glowy do poduszki. W pierwszej ciazy spalam sobie do poludnia, robilam to, co mi narzucal rytm mojego ciala. A teraz kosmosik maly. Ale juz niedlugo bedzie wiecej roboty :P, wiec nie ma co narzekac... No ale oczywiscie my bedziemy sprawniutkie i full of energy!!! (za chwile sie do mnie jakis poliglota przypieprzy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorce tez wyslalam na maila z ktorego przyslala filmik ;-) Monis no to dobrze ze u ciebie wszystko ok no faktycznie slodyczy podostawalas a tu miusisz sie obejsc , mnie na slodkie nie ciagnie wrecz jak zjadam to mnie mdli i zwracam ale za to ogory i sledzie pychota hihiii najwyzszy czas posiedziec , odpoczasc, relaxik ;-) napewno z mala jest wszsytko ok . kurde ja do zusu skladalam i oczywiscie ksero karty ciazy zrobilam i bez niczego przyjeli ;-) dobrze ze twoj maz sobie z tym poradzil ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo przepraszam. Podsyłam hasło z naszego konta. :) prosze o zaczernianie sie. niestety wybywam i dlatego nie wiem jaki jest status. Przpraszam jesli ktos czuje sie pominiety. Ja i moje wielkie dobre serduszko zycy Wszttkim nowym forumowiczka jak najlepej. wkoncu to swieza krew. ja tez bylam nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zwracam honor i Ważce i Blalbince. Bo ja się bałam ,ze za bardzo się szarogęsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×